Boj o pevnosť ako denné zadanie

Jednoznačne- mali by sa tam pridať.


  • Celkový počet hlasujúcich
    32

DeletedUser4121

Hosť
tiez nemyslim, ze by to malo byt zavedene do dennych uloh.
z boja mas ako odmenu niekolko UPD, tusim max 26.
tiez som zasadne proti tankom, ale doba je taka, ze boj bez tanku nemas takmer ziadnu sancu vyhrat. a myslim, ze tie UPD, ktore za boj dostavam, su niekolkonasobne vo vacsom pocte ako pri denych ulohach..
 

DeletedUser

Hosť
Ty nejde len o Tanky. Ako som už povedal, v denných zadaniach je zahrnuté všetko čo sa dá vo weste robiť (plnenie úloh, crafting, duely), chýbajú však boje o pevnosti. Ak by sa to zaviedlo, hráči by chodili viac na boje- tým pádom by bolo viac bojov a aj svet by bol aktívnejší- tým pádom by si hráči kupovali viac prémia= zisk pre Inno.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Sanoboss to už isto vyriešil, nečítal som príspvky a ani poriadne tému, ale podľa mňa to bude veľmi veľká výhoda pre takých, ako som napr. ja... celý deň duelujem, idem na boj a so zvyšnou energiou vriešim 3 NPCčkárov... ak by stačili 3 zadania, tak by to bolo veľmi jednoduché :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sanoboss to u isto vyriešil, nečítal som príspvky a ani poriadne tému, ale podľa mňa to bude veľmi veľká výhoda pre takých, ako som napr. ja... celý deň duelujem, idem na boj a so zvyšnou energiou vriešim 3 NPCčkárov... ak by stačili 3 zadania, tak by to bolo veľmi jednoduché :)

No vidíš, aj napriek tomu si dal "nie".
 

DeletedUser

Hosť
práve preto dal "nie" lebo je to príliš jednoduché potom :D :D

áno, presne tak, pre takých, ktorí hrajú takm štýlom ako napr. ja by to bola veľmi veľká výhoda, každý deň by som splnil zadania a ani by som nepostrehol ako (jedine nie, že by som mal kómu, alebo nebol/nedostal sa na boj, alebo nemal energiu na tri NP duely :D)

zober si takého, kto nie je v meste... nemôže tým pádom plniť duely (síce môže, ak je na neho odmena tak vsoká, že ho zduelujú 4 krát za deň) a tiež sa nemá ako dostať na boj...
 

DeletedUser

Hosť
je to veľmi jednoduché, robiť okolo toho vedu nemá žiaden zmysel. Som za :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Hmm.....Hlavný a jediný zmyselný argument proti tomuto návrhu je to, že potom by bolo plnenie denných zadaní veľmi jednoduché. Jednoducho by sa to mohlo vyriešiť tak, že by sa splnenie denných zadaní zmenilo z 3 na 4. Čiže teraz treba splniť 3/4 denných zadaní a potom by mohlo treba 4/5.
 

DeletedUser

Hosť
Hmm.....Hlavný a jediný zmyselný argument proti tomuto návrhu je to, že potom by bolo plnenie denných zadaní veľmi jednoduché. Jednoducho by sa to mohlo vyriešiť tak, že by sa splnenie denných zadaní zmenilo z 3 na 4. Čiže teraz treba splniť 3/4 denných zadaní a potom by mohlo treba 4/5.

Tak to si fakt teraz vyriešil. To tí chudáci, čo sú bez mesta, sú úplne stratení. :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak to si fakt teraz vyriešil. To tí chudáci, čo sú bez mesta, sú úplne stratení. :D

Dobrý postreh. Tak či tak to bude niekomu vadiť.

Ja byť vývojár, zruším NPC duely a namieto toho dosadím boj o pevnosť, alebo nechám tie NPC duely a len pridám boj o pevnosť.

A hráčov bez miest je menej ako hráčov v mestách, čiže by to vadilo menej luďom.
 

DeletedUser4451

Hosť
Dal som ano (kvoli tym tankom) ... ale

1. To 3/4 je akurat, 3/5 aj 4/5 sa mi nezda take vyrovnane uz..
2. Boje o pevnosti samy o sebe prinasaju uz dost dlhopisov

A taktiez si tanky mozu dohodnut vzajomny duel, v pravidlach je jasne zakazane organizovat duely za cielom ziskania xp ci dolarov pricom je predom jasny vitaz, ale takyto suboj na ferovku bez zbrane proti pravidlam nie je
Hráč sa nesmie úmyselne zúčastniť vopred dohodnutého duelu s cieľom poskytnúť alebo získať od protivníka body skúseností alebo peniaze, či akúkoľvek inú hernú výhodu.
Dlhopisy nie su herna vyhoda a pocas vytvarania pravidla este neboli na svete
 

DeletedUser

Hosť
Dal som tento návrh vlastne z 2 dôvodov:
1.Aby sa zvýšila aktivita na bojoch o pevnosti.
2.Zdalo sa mi nesprávne že duely sú v denných zadaniach 2 krát a boj o pevnosť ani raz.
3.Aby tanky mali ešte väčší príjem UPD z bojov o pevnosti :D.
 

DeletedUser

Hosť
Angel :grrr:

či akúkoľvek inú hernú výhodu.

Splnenie zadania a získanie dlhopisu patrí práve do tejto kategórie. Čiže akýkoľvek dohodnutý duel je porušenie pravidiel.
 
Hore