Boj o pevnosť ako denné zadanie

Jednoznačne- mali by sa tam pridať.


  • Celkový počet hlasujúcich
    32

DeletedUser4451

Hosť
Angel :grrr:



Splnenie zadania a získanie dlhopisu patrí práve do tejto kategórie. Čiže akýkoľvek dohodnutý duel je porušenie pravidiel.

Popravde, mozte zabanovat polku westu, robi to snad kazdy a myslim ze nikomu neublizujem ked toto napisem :)
A urcite to viete aj sami ;)

Nadalej vsak ostava faktom ze dlhopisy este vtedy neboli a to je akoze herna vyhoda hej?
A nie nemas pravdu, podla pravidiel nie su vsetky dohodnute duely proti pravidlam, nepise sa tam ze nemozes dohadovat duel za ucelom zistenia kto je lepsi ci ty alebo super a je jedno ci so zbranou alebo bez.
Kludne mozem napisat hracovi pod dame duel dohodneme cas a miesto a zucastnime sa ho, takto sa robili aj turnaje, takze este raz - nemas pravdu.

Za dalsie, par krat som na s1 zdueloval hraca bez zbrane a equipu. Bola to sice nahodaa nic som nedohadoval, ale aj tak sa neda dokazat ze to nebolo dohodnute napr. na skype a teraz nehovorim len o sebe ale o viacerych, takze opat zbytocne rozoberanie pravidla, proste to tam nie je reki :D

(a isteho pana poprosim nebrat to ako vytvaranie konfliktov a rozoberanie detailov a zneprijemnovanie hru a zivot na fore - len treba citat s porozumenim, bud to mate zle napisane alebo mam jednoducho pravdu)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:D Mno nikto to tak neberie. Je to konštruktívna debata. :D

Toto pravidlo je jedno z mála nad ktorým sa privierajú obe oči. Všetci vieme že dohodnuté duelovanie prosto bolo, je aj bude. Či už sa jedná o turnaje, splnenie denného zadania alebo rýchy presun od pevnosti do hotela.

Mimo to pravidlá určuje administrátor a herná podpora a konečné rozhodnutie je vždy na nich. hráč si ich môže vysvetliť tak a oni onak. Preto sú písané aj takpovediac všeobecne. Veď to všetci poznáme - Šéf má vždicky pravdu :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Hej ale malo by to byt brane pre vsetkych rovnako a nie ze tomu to uznam a tamtomu dame blok.

A myslim si ze duelovania na plnenie dennych zadani nie je nijak brane ako hlboke porusovanie a ani by nemalo byt, ved co ma spravit hrac ak nie je duelant ale chce dlhopis za to? Samozrejme ze sa dohodne :)
 
Hore