Boje o pevnosti

Chodis na boje?


  • Celkový počet hlasujúcich
    51

DeletedUser7779

Hosť
Chodíte na boje?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No občas juknem na nejaký ten bojík, ale priznám sa že neviem ulahodiť :xmas7 svojmu srdcu bojmi aké sa tu vedú :xmas2.
 

DeletedUser5241

Hosť
Povedal veľký odporca tankov, ktorý je 4. v bodoch zdravia.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som siel na jeden boj, ked bolo nase mesto v alianci tu u spominaneho TheMAnonyme. Vyvolali sme boj a tesili sme sa na pekny boj. icebear hned nato vyvolal fake:p. Dovi dopo, moj posledny boj...Nebudem sa znechutovat.
 
Na boje o pevnosti sa oplatí chodiť. Získate za to úspechy Chytač guliek (Uhni sa 1000 strelám počas bojov o pevnosť) a Ostrostrelec (Traf sa 1000 krát v bojoch o pevnosť). Za tieto úspechy dostanete Oceľou okované truhlice. Len doporučujem si dať pred každým bojom nejaký liek na ukľudnenie (keď bude slabší veliteľ aj dva :D ) a flegmaticky odklikávať veliteľové príkazy :D
Kedysi som na boje chodil. Potom mi došlo liečivo :D tak som prestal na boje chodiť.

Ale teraz vážne,boje sú dobrá vec,ak si chce hráč užiť trošku zábavy vo väčšej spoločnosti a odniesť si niekedy celkom pekné expy a sem tam aj truhličku :) ja na boje rád chodím ak mám práve čas :)
 

DeletedUser

Hosť
Povedal veľký odporca tankov, ktorý je 4. v bodoch zdravia.

Hej je to paradox, ale stojím si za tým, proste HP boje sú nuda, nieje v tom žiadne hrdinstvo a to že mám Hp ja, no vzhľadom k môjmu záujmu o boje na ari je to pre mňa akceptovateľné riešenie. Proste tam len občas kliknem, nepracujem, neduelujem, nerobím úlohy a nie som tam takmer vôbec. :xmas5 akosi mám iné priority v rámci možného voľného času.
 

DeletedUser

Hosť
Ice, no práve preto, že si tam len občas, tak by si nemal tie boje kaziť :--)
 

DeletedUser5241

Hosť
Si tam raz za čas, každý dôležitejší boj... Keby si nechodil na boje, tak by si ostal tak ako si bol a rozdával by si uhlie po celej aliancii. ;)
 

DeletedUser

Hosť
hej hej, tak kaziť by som to nemal, takže mi odporúčate sa vrátiť ku uhlovým dolom :xmas1

Tak dík teda :)
 

DeletedUser

Hosť
ani nie tak...ale vybrať všetko z HP a dať napr do stavania a potom môžeš chodiť na boje :p
 

DeletedUser

Hosť
hej už som rozmýšľal, že či by ma nezačalo baviť si stavať mesto, ale skôr asi nie.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja chodím na boje vtedy, kedy sa mi chce.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore