Boje o pevnosti

Chodis na boje?


  • Celkový počet hlasujúcich
    51
chodim skoro na kazdy boj na kazdom svete, a som sklamany z toho ze som sa na niektorych svetoch napr:arizona musel prerobit z hladaca na bojovnika do hp,inak by som si uz potom asi v ziadnej pevnosti nedoplnil energiu.

Patrim tam do ligy priatelov a som na to hrdy :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam že už sme sa preniesli cez tie fake boje a vieme sa dohodnúť na akú pevnosť sa pôjde aby sme si zabojovali.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja neviem prečo ale odkedy hrám West, tak ma stále odpojí na bojoch, ide my iba vtedy keď som na sestrinom nooteboku. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ámen....
Nic než souhlas...
Boje na SK klesly neskutečně dolu, na Buff prakticky o ničem a na Ari....
:odJackNoface:
Mám pocit že brzo na boje nebude chodit nikde nikdo...

Keby neprideš sk , tak je vše v poriadku si prvý kto pokazil všetky boje , začal si prvý s tankami , kto to vymyslel a dostla pevnosti , takže , tu moc nehovol , mal si hrať na cz a nie ničiť túto hru :--)
 

DeletedUser2518

Hosť
Ja už hodně dlho na boje nechodím, bola som bez upozornenia vyhodená z aliancie spolu z mestom, ktoré za nič nemohlo a to doteraz proste neviem pochopiť a prekúsnuť. Ale po čase som sa na tento svet vrátila a skúsim trochu duelovať, láka ma účasť v tom duelovom turnaji.
Úroveň súčasných bojov o pevnosť neviem posúdiť, nakoľko na sk už vlastne hrám len na arizone a tam do bojov nechodím.
 

DeletedUser

Hosť
tak na Ari sa to na oboch stranách nejak velice divne v jednu dobu popreskupovalo...od nás zase bez nijakého upozornenia alebo debaty zrazu odišlo pár miest...ale myslím, že sa to pomaly začína utriasať v novej podobe...takže môžeš začať znovu chodiť :ahaok: každý dobrý hráč je vítaný na oboch stranách :)
 

DeletedUser

Hosť
Keby neprideš sk , tak je vše v poriadku si prvý kto pokazil všetky boje , začal si prvý s tankami , kto to vymyslel a dostla pevnosti , takže , tu moc nehovol , mal si hrať na cz a nie ničiť túto hru :--)

Kdybych nepřišel já, přišel by jiný. Dřív nebo později, ale přišel. Tanky jsou strategická součást hry, tak jako třeba blokování sektorů a věží. Na tanky platí duelanti, takže kdo má mindráky z tanků, ten může používat duelanty :) Je to o vynalézavosti. Ale jednodušší je fňukat, jasné ;)
 

DeletedUser

Hosť
Boje majú vždy všade svoju úroveň a nádeje a na Arizone je dosť aktívnych hráčov a ďalšia aktívna kopa príde, všetko čo je treba na udržanie kvality bojov sú kvalitní a rozumní velitelia na všetkých stranách bojísk a treba sa vedieť medzi sebou dohodnúť aj keď ste súperi. To je jedna velká samozrejmosť ale zaujímavé že takmer nikomu nedopína.

Zo svojich skúseností na dvoch svetoch viem, že kde sa dostal k moci Dannys tam to padlo, najviac ma rozosmialo keď rozpustil ali kvôli tomu, že jedno mesto z ali si chcelo odveliť boj a nenechali veliť Dannysovu kamarátku, 100 bodov za také pevné nervy a riešenie problémov s rozumnou hlavou :) Dúfam, že najvyššie klobúky aliancií na Arizone majú viac rozumu a inteligencie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prekvapila ma reakcia niektorých ľudí po prvom boji po migrácii na Arizone, vraj sme prišli k silnejším.

Nie.

Aby ste pochopili - tam kde je Dannys ja hrať nebudem, mal som sa však obetovať kvôli tomu že tam chcel ísť "vodca" našej menšej smečky zo sveta 5, ale hráčka nicky111 ho odvrhla a tak povedal že sa menia plány a vyhovie teda mne a tak sme išli k súperovi, takže neberte to ako odchod k silnejšiemu.

Dúfam, že teraz je to jasné.
eS.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore