Bojová súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2852

Hosť
Možno tým, že nevidíme, ktoré screeny a odkazy sme už poslali. Ja teraz napríklad neviem, ktorý som dala naposledy. A nestíham vždy po boji a tiež nie vždy po boji je boj na westforts.
 
Linteo, nemyslím, že komplikovaná. Mňa osobne napríklad ceny vobec nezaujali. Všetky prémka mám aktívne už vyše roka (odkedy som sa vrátil na west aktívne), tak nejakých pár dní navyše zadarmo ma nerozhýbe. Druhá vec, boje na Buffale upadli veľmi. Už aj pred tombolou to bolo biedne, tombola urobila ďalší klinec do rakvy, lebo to hráčov vždy ešte viac odláka. Nie je motivačné chodiť na boj za nejakých 200 kvetov keď tam prídeš o veškerú energiu, čas.
Čo sa týkalo mojej poznámky na rozdelenie, som myslel tak, že spraviť zvlášť kategóriu pre duelantov a ostatné triedy napr vo výške poškodenia, spraviť zvlášť v úhyboch pre tanky a ostatné triedy, ale je to asi v pasé, keď sa málo hráčov zapája.
 

Deleted User - 4

Hosť
Možno tým, že nevidíme, ktoré screeny a odkazy sme už poslali. Ja teraz napríklad neviem, ktorý som dala naposledy. A nestíham vždy po boji a tiež nie vždy po boji je boj na westforts.

Upravil som to tak, aby boli viditeľné, sekcia viac nie je moderovaná.

Linteo, nemyslím, že komplikovaná. Mňa osobne napríklad ceny vobec nezaujali. Všetky prémka mám aktívne už vyše roka (odkedy som sa vrátil na west aktívne), tak nejakých pár dní navyše zadarmo ma nerozhýbe. Druhá vec, boje na Buffale upadli veľmi. Už aj pred tombolou to bolo biedne, tombola urobila ďalší klinec do rakvy, lebo to hráčov vždy ešte viac odláka. Nie je motivačné chodiť na boj za nejakých 200 kvetov keď tam prídeš o veškerú energiu, čas.
Čo sa týkalo mojej poznámky na rozdelenie, som myslel tak, že spraviť zvlášť kategóriu pre duelantov a ostatné triedy napr vo výške poškodenia, spraviť zvlášť v úhyboch pre tanky a ostatné triedy, ale je to asi v pasé, keď sa málo hráčov zapája.

Preto je tu aj táto téma.
Aké ceny by ťa zaujali? Niečo konkrétne?
To rozdelenie podľa tried postáv sa môže spraviť v budúcnosti.
 

DeletedUser2852

Hosť
Co sa tyka mna, tak ja som vdacna za akukolvek cenu. Rada sutazim a nepotrebujem neviem ake ceny. Ja vidim problem v tom, ze cim viac sa bude ponukat, tym viac budu hraci stale cakat. Najskor to bude premium - malo, nugetty - malo, neviem co este - stale bude malo. Skor ide o to, ze kto je sutazivy a chce sutazit a kto nechce.

Mozno by bolo zaujimave ako odmenu dat napr. titul, k nicku. Neviem ci by sa to dalo, mozno aj podla vlastneho vyberu. Alebo nejaky produkt do inventara, ktory sa v hre bezne nevyskytuje (do zbierky).
 
Ja som písal za seba, že tie odmeny ma extra nerozhýbali. Samozrejme to neznamená, že iným tie ceny nestačia. Ako Mimka naznačila, tak možno nejaký produkt/predmet ktorý sa nedá inak získať (napr. Vianočný krájač zákuskov)(no ja som zberateľ, tak znova je to moj názor, že taká cena by mala pre mňa väčší zmysel)
Ale aby nebolo, že nepíšem aj pozitívne veci, ďakujem samozrejme za iniciatívu a snahu z Vašej strany :)
 

DeletedUser6282

Hosť
Zaujmalo by ma kolko prispevkov z jedneho sveta sa moze poslat, predpokladam teda, ze kolko len chcem a ako sa bude vyberat vyherca, zrataju sa mu uhyby zo vsetkych bojov?

opravte ma ak sa mylim
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore