Bojová súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Pokojne píšte, hocičo čo vás napadne, ako by sa táto bojová súťaž dala vylepšiť. Ako som už písal, chceli by sme ju pre vás robiť pravidelnejšie, ale hlavne, chceli by sme ju spraviť podľa vašich predstáv.

Ak sa vám nepáčia niektoré niektoré kategórie, napíšte, akým štýlom by sa to radšej malo robiť. Alebo ak je pre vás komplikované niečo, taktiež napíšte.

Čo sa týka dávať za odmenu titul, také niečo nie je žiaľ možné pri tomto type súťaže. Keďže by sme ju chceli robiť pravidelnejšie, taktiež do nej nebudeme dávať exkluzívne odmeny typu vianočný krájač zákuskov. Môžeme do nej vložiť nuggety, dlhopisy, použiteľné predmety z obchodu UP, možno sem tam aj nejaké truhličky, ale určite nie špeciálne veci z tombol a podobne.
 

DeletedUser2852

Hosť
Ja som nemyslela veci z tombol, ale nejaké produkty, kt. v hre nie sú. Či nič také nie je? Možno aj tie predmety z UP by boli zaujimave, keby sa vyberali napr. čaje, nápoje života, korytnačka a pod. ;) A keď sa málo ľudí zapojilo zatiaľ, tak to asi chcelo väčšiu reklamu. Myslím, že veľa hráčov ani netuší, že je súťaž.
 

Deleted User - 4

Hosť
A keď sa málo ľudí zapojilo zatiaľ, tak to asi chcelo väčšiu reklamu. Myslím, že veľa hráčov ani netuší, že je súťaž.

To je práve to, že neviem, ako by som to mohol ešte viac spropagovať, v hre to oznámené bolo..

Áno, aj tie predmety môžu byť také, ako si napísala, kľudne sa nechám inšpirovať vašimi návrhmi.
 

DeletedUser2852

Hosť
Čo sa týka propagácie, tak vidím viacero možností:

1. Osloviť hráčov ako som napr. ja, ale sú aj iní hráči (ktorí vedú aliancie na jednotlivých svetoch a mnohé pozná aj Apolonius určite), ktorí majú snahu o oživenie bojov a prilákanie hráčov do bojov. A mohli by sme v rámci svojich aliancií dať do povedomia hráčov, že napr. o 2 dni sa spustí súťaž, taká a taká, odmeny také a také...

2. Henry dáva oznámenia v hernom chate žltou farbou - nemohol by napr. deň, dva pred spustením oznamovať napr. každú hodinu, že bude súťaž?

3. Ty Linteo máš sa mi zdá možnosť napísať aj do chatov na jednotlivých svetov farbou resp. výrazne - tak. napr. v hlavnom čase, kedy je na weste najviac hráčov, tak napísať o súťaži priamo do chatu

4. To oznámenie, ktoré bolo o hre by sa mohlo zopakovať 2 - 3 krát, lebo niekto možno nemá čas a odklikne to, lebo si rýchlo potrebuje zadať práce, alebo je na tablete, v škole a proste to zruší bez toho, aby zistil čo bolo v oznámení

CENY:
nápoj zabudnutia/oslobodenia
nápoj života
mätový čaj
korytnačka
rozličné posilnenia do bojov o pevnosti
pracovné návody

tie vyššie ▲ uvedené sú myslím si dosť postrádané a mohli by lákať alebo možno aj to oblečenie v UP pre jednotlivé herné postavy (teda ak je možné ich dať do súťaže)
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobré nápady, určite nad niečím z toho pouvažujem :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore