Build Obchodovanie + Skryvanie

DeletedUser

Hosť
Ja na s2 skúšam obchodovanie, ale je to celkom nuda lebo dobre zárobok mám a veci ani nehovorím, ale skúsenosti skoro žiadne. Tento build sa neoplatí. Zatiaľ najlepší build je lovec a to cez nástrahu pascí, vodcovstvo a strielanie. Navyše je to aj dobrý duelant po čase. :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Ja som išiel iba cez obchodovanie a u v úrovni 19 som mal dobývanie striebra... bez súpravy.
 

DeletedUser

Hosť
cez obchodovanie alebo vystupovanie na začiatku je totálne hrozná chujovina... žiadne práce na skúsenosti.. iba veľa peňazíí, ktoré sú ti na dve veci....
 

DeletedUser

Hosť
najlepsie je zacat podla mna bud skryvanim,nastrahou pasci,vodcovstvom alebo stavanim :) ... tymito schopnostami dosiahnete rychle levely ,hlavne ked sa vam spristupnia prace s viac ako 100xp/2 hod. ... inak niektory hraci vedia hrat aj najprv cez jazdu na koni ale neviem potom ako dalej idu ... napr. youngman tak hra na viac svetoch ;)
 

DeletedUser

Hosť
Cez jazdu som neskúšal, ale podľa skúseností viem že cez stavanie je dobré len do vtedy kým nezískate prácu stavať ranč potom dlho nič, cez vodcovstvo je prác plno na skúsenosti, ale najprv je to dosť slabé. Zasa cez nástrahu je to zo začiatku ťažké, ale ako náhle získate prácu Lov kojotov je to už lepšie a po Lov vlkov to ide ako po masle. Zo skrývaním je to tiež celkom v pohode. Cez obchod sa vôbedz neoplatí jedine to skombinovať zo skrývaním ako to tu je písané.
 

DeletedUser

Hosť
mne sa to paci som lvl 22 a uz mam vsetki veci s mastickara co mozem mat okrem kiselini a topanok ... a s penjazmi a stastim to je ties v dobrej viske
 

DeletedUser

Hosť
Pri malom levely sa neoplatí robiť build na peniaze a šťastie lebo potom nepostupuješ len strašne pomaly.

//EDIT: To kde sme dospeli, že za vyjadrenie názoru sa niektorý jedinci odplatia červenou kartičkou. Kde to príspevok jasne napovedá, že proti nikomu som nepovedal ani jedno krivé slovo...:eezmurk:

P.S.: Červenými kartičkami mi neublížite :D reputáciu mám hlboko :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2929

Hosť
Som úroveň 65 a celkom slušne si žijem. Mám obchodovanie 250 a skrývanie 73 - môžem robiť aj prácu Vlámanie... Teraz sa chcem rozhodnúť, mám ísť ďalej cez taktiku či vodcovstvo ?
 

DeletedUser

Hosť
skusal uz niekto nastraha pasci cca do lvl 25 a od 25 vsetko do obchodovania ?
 

DeletedUser

Hosť
Zatial mám level 30, ale tento Build sa mi veľmi páči. Mám 106 Obchodovanie a 52 Skrývanie a mám práce ako : Pracovať Ako Mastičkár ( Samozrejme mám všetko do mastičkárskej po môj level ), Lov Kojotov, Obchod S Indiánmi, Predaj Zbraní Indiánom, Dobývanie Striebra, Lov Vlkov ( Keď hodím na seba páru vecí so skrývaním ) :) Takže ja pokračujem s ním ďalej, a celkom rýchlo robím aj leveli :) Tak ODPORÚČAM ;) :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa ten build tiež pozdáva-snáď bude fungovať-raz skúsim-:)
 
Hore