Build Obchodovanie + Skryvanie

DeletedUser

Hosť
v tomto builde by sa zislo byt vojakom,podla mna;)kvoli zieravej kyseline
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja som v tomto builde dobrodruh a nemám žiadny problém splniť úlohy pre dobrodruhov... Niekedy sa inak oblečiem ale vždy to splním hneď... Odporúčam dobrodruha
 

DeletedUser

Hosť
ja som tiez dobrodruh, a absolutne nemam problem (zatial :)) uvidim, ako sa to bude vyvyjat, ale zatial som spokojny
 

DeletedUser

Hosť
fakt veľmi dobrý build skušam ho na svete tri a zatial sa mi darý
 

DeletedUser

Hosť
ja skusam tak ze obchodovanie po predaj zbrani idianom a teraz strielanie a potom skryvanie dam :/
 

DeletedUser

Hosť
ja tento build skúšam na českom svete 9 dal som si postavu duelanta :) neviem rpečo ale ešte som az túto postavu nehral aspoň sa rýchlejšie pohybujem mám lenel 16 kúpil som si utňž čierný tvrdý klobúk lebo tárobky mám vysoké: Obchodovanie,Pílenie dreva atd. a tak isto aj skúsenosti: spracovávanie kože,strážiť pevnosť,zber kukurice a ostatné...podľa mňa je to super build a hned ho skúšam diky ..;)
 

DeletedUser

Hosť
ja tento build skúšam na českom svete 9 dal som si postavu duelanta :) neviem rpečo ale ešte som az túto postavu nehral aspoň sa rýchlejšie pohybujem mám lenel 16 kúpil som si utňž čierný tvrdý klobúk lebo tárobky mám vysoké: Obchodovanie,Pílenie dreva atd. a tak isto aj skúsenosti: spracovávanie kože,strážiť pevnosť,zber kukurice a ostatné...podľa mňa je to super build a hned ho skúšam diky ..;)

duelant je na toto uplne blby... to uz radsej vojaka... no dobrodruh je pre tento build najlepsi...
 

DeletedUser

Hosť
duelant je na toto uplne blby... to uz radsej vojaka... no dobrodruh je pre tento build najlepsi...

ja viem ale to je už jedno :D ...zisk mám neduelujú ma zatiaľ a chýba mi 18 PB do dobývanie striebra a mám 17 level :D a do obchodu s indiánmi -18PB ...takže to zaručuje dobrý postup a taktiež je to dobré pre splnenie úloh pre duelanta ..zo začiatku len mám problmém s tým tlačiť noviny..
 

DeletedUser2929

Hosť
Ako ísť na Hľadanie ropy skôr...

Mám jednu takú zaujímavosť... Ako ste si možno už prečítali, ja robím tento build na SK4... Som lvl 42 a komletne všetko mám v Charizme a obchodovaní... Mám kompletnú mastičkársku súpravu, ale keďže som lvl 42 - topánky si ešte nemôžem obuť (sú od lvl 45)... Zatiaľ mám obuté Drahé pracovné topánky = + 8 Obchodovanie, takže v Obchodovaní mám 223 bodov...
Hneď v prvom príspevku si môžete prečítať, že až keď si kúpite mexický set, budete mať sprístupnenú prácu Hľadanie ropy... Zistil som, že sa to dá aj skôr - môj prípad + mám v nej 5 PB...

Moje veci ktoré mi to uskutočňujú:

Pokrývka hlavy: Čierny tvrdý klobúk
Náhrdelník: Drahý motýlik
Zbraň (pravá ruka): Žieravá kyselina
Oblečenie: Hnedá vesta
Zbraň (ľavá ruka): Háková puška
Topánky: Drahé pracovné topánky
Jazdecké zviera: Quarter Horse
Produkt: Elixír

Na hľadanie ropy potrebujem Stavanie (+ 12), Húževnatosť (+ 1), Vytrvalosť (+ 21), Vodcovstvo (+ 43), Obchodovanie (+ 223). Keď si to spočítate, zistíte že vychádza presne 300 PB. Obtiažnosť už spomínanej práce (Hľadanie ropy), je 295. Takže ju mám otvorenú...
-----------------------------------------------
Toto je len návod, ak chcete mať Hľadanie ropy trochu skôr
 

DeletedUser3241

Hosť
ja som ju mal na lvl 39 .....mal som naj vybavenie ake ide na tu pracu (elixir+kyselinu+drahy motylik+cervenu latkovu bundu+putnice topanky) ale neviem co som mal na hlave ...
 

DeletedUser3241

Hosť
sry kyselninu som ani nemal ...nejak som to zabudol ...no skratka som mal ropu na 39 lvl
 

DeletedUser

Hosť
Mám otázku keď začínam dávať do skrývania, mám dávať do pohyblivosti alebo do charizmy?
 

DeletedUser4451

Hosť
Tento build vyzera dobre urcite niekedy vyskusam, pekne rozpisane to mas :D
 

DeletedUser

Hosť
pekne rozpísany build na dobrodruha, pre mňa nudný podotýkam lebo je bez duelov ale budiš :D má tam svoje nevýhody ale môžeš sa sním uplatniť v hre a s premiom v top 30 by si určite bol ... pre mňa 8/10
 
Hore