Build-Tank

DeletedUser

Hosť
Ahojte, takže ďalší návod.

Build Tank je hlavne zameraný na boje o pevnosť.
Ide o netradičný build.
Je zameraný hlavne na život.
Body života budú v boji veľmi potrebné.
Tento build nie je veľmi vhodný na práce.
Budete môcť stále chodiť na boje, keď na vás niekto zaútočí duelom nemáte sa čoho báť.
Na úrovni 120 budete mať s prémiom približne 15000 bodov zdravia.
V boji o pevnosť vydržíte dosť dlho, keď že budete mať vysoké body zdravia.
Hodí sa to hlavne na útok lebo budete mať aj vysokú vytrvalosť.

Do lvl 40
Schopnosti:Sila
Atributy:Nástraha pascí 2x Uhýbanie 1x

Potom spravíte reskill všetko z nástrahy do zdravia.


Od lvl 40:

Schopnosti:Sila
Atributy:]Zdravia 2x Vytrvalosť a Uhýbanie 1x
Trieda postavy:Vojak(bonus do body zdravia)

Výhody:
-Vysoký život
-Dlhá výdrž v boji o pevnosť
-Není šanca vás uspať v duely
-Keď že ide o netradiční build, tak sa zaradíte do TOP 1 zdravia
-Vysoká vytrvalosť

Nevýhody:
-Slabé práce
-Slabý v duely
-Slabé skrývanie
-Slabé vodcovstvo

Oblečenie:
Klobúk:[SPOIL]
stetson_fine.png
+17 BZ[/SPOIL]
Náhrdelník:[SPOIL]
cravat_fine.png
+11 BZ [/SPOIL]
Oblečenie:[SPOIL]
greatcoat_brown.png
+12 BZ [/SPOIL]
Topánky:[SPOIL]
mexican_shoes.png
+8 BZ [/SPOIL]
Nohavice:[SPOIL]
leather_yellow.png
+22 BZ [/SPOIL]
Opasok:[SPOIL]
skull_brown.png
+15 BZ [/SPOIL]
Zbraň:[SPOIL]
goldensable.png
set [/SPOIL]
Puška:[SPOIL]
golden_rifle.png
+2BZ set [/SPOIL]

Set:Zlatá súprava (zlatý kolt) 10 BZ+
Spolu:97 BZ

Taktika:Na začiatku duelujte NPC,pracujte najlepšie práce na skúsenosti pre vás.Na začiatku budú pre vás problémom duely.Keď že nebudete mať veľké HP.Keď sa postavia pevnosti, jedinou vašou úlohou bude chodiť na boje.Preto je dobré si nakúpiť veci na rýchlosť(Indiánska súprava).Budete na začiatku pri úrovni 20 veľkou oporou ostatných hráčov lebo budete mať vysoké HP.Keď už budete lvl 70 a viac, budete mať problém s levlovaním.Jediné miesto kde sa vám bude zväčšovať úroveň bude boj o pevnosť.

Doporučenie:Dávajte do lvl 15 (1x Síla, 1x zdravie, 2x nástraha pascí) bude sa vám to hodiť, budete rýchlejšie lvlovať.Len to má jednú nevýhodu.
Bude si treba našetriť aspoň 2000$.


P.S.:Ešte to nie je 100% hotové.

Môžte už komentovať.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tento slávny a skvelý build nenormálnou rýchlosťou zabija west, potom sa mu poďakujte ty posledný čo to budete ešte hrať..
..dúfam že inno obmedzi HP na 4000 nech sa schuti zasmejem na tých čo tento build s chutou podporovali
 

DeletedUser4623

Hosť
tento slávny a skvelý build nenormálnou rýchlosťou zabija west, potom sa mu poďakujte ty posledný čo to budete ešte hrať..
..dúfam že inno obmedzi HP na 4000 nech sa schuti zasmejem na tých čo tento build s chutou podporovali

ńeviem co ti tak vadi asi to ze nepriatelia maju tanky a vy nie:--)
 

DeletedUser

Hosť
toto je hlúposť, ak už chceš ísť tank, tak choď už cez tie pasce, a potom okolo lvl 80+ to všetko daj do zdravia, alebo cez silu, bez bodov do zdravia, to s vojakom okolo lvl 100 bude tiež zo 4k hp..a tento tak je nuda..už som ho hral.
 

DeletedUser

Hosť
toto je hlúposť, ak už chceš ísť tank, tak choď už cez tie pasce, a potom okolo lvl 80+ to všetko daj do zdravia, alebo cez silu, bez bodov do zdravia, to s vojakom okolo lvl 100 bude tiež zo 4k hp..a tento tak je nuda..už som ho hral.

Súhlasím...Keď už chcete odolávača http://the-west.wz.cz/clanky/8-odolavac/
Je to dobrý build...Na 21 mám ťaženie uhlia a vďaka húževnatosti som mal v leveli 12 zber zemiakov a v lvli 14 zber agáve...Jedine čo ma brzdí je motivácia...:--)
 

DeletedUser4451

Hosť
najviac tankov co som kedy videl vidim teraz na arizone a to hram dokonca aj betu
 

DeletedUser5241

Hosť
Mám 10K HP tak viem o čo ide a toto je blbosť.. Aj ekd som to cele nečítal ale tie "naj veci" sú úplne zlé, nie drahá kravata ale hnedá a nie drahý stetson ale hnedý alebo drahy plátený klobúk, dalej su zle aj nohavice atď...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
uplne zle nohavice zlte chranice a potom od 80 modre slabe chranice a hnedy stetson nie drahy a kravata tu ma aj moj brat na sk4 ale pouziva len ked je mala pevnost inak ked je velky boj najlepsia hneda
 

DeletedUser

Hosť
a vysoka vydrz asi tazko kto je na sk4 vie ze napriklad bumblebee ma 10640 hp a za kolo ma dole 3000-5000 hp takze vydrz tazko ale ako u koho
 

DeletedUser

Hosť
Ohodnotil by som to takto:
Build nie je zle spravený, no na úrovniach pod 70-80 level sa neoplatí byť tankom, sám poznám niekoľko hráčov ktorí majú úrovne od 40 do 60, sú tanky a ľutujú toho...
 
Hore