Build-Tank

DeletedUser4623

Hosť
celé zle ja sa robím na s6 na tank a s iným buildom a velmi rýchlo
 

DeletedUser

Hosť
Máš úplne zle tie veci, tu pridávam veci ktoré používam ja ;)

Nábojový opasok Calamity Jane
ammo_fine.png


Hnedý plášť
greatcoat_brown.png


Sandále
mexican_shoes.png


Hnedý stetson
stetson_brown.png


Zlatá puška
golden_rifle.png


Hnedá kravata
cravat_brown.png


Drahé slabé chrániče nôh
chapsfine_p1.png
 

DeletedUser4800

Hosť
tento build je výhodný na boje ja ho osobne používam len si budete muset zviknut na pomalý postup a časté duelovanie:)
 

DeletedUser

Hosť
jestli můžu, jen tak okrajově :p
chodit na tank před cca 100 lvl je hloupost, brutálně to postavu zbrzdí a jde dopředu jen pomalu. Navíc, nepoplníš úkoly kde jsou k mání atributy a schopnosti. To tě bude stát bud reskill, nebo budeš bez těch úkolů. Začátečníkům co chtějí jít na tanky doporučuji jeden úplně jednoduchej build, do cca 35 lvl vše do charisma a vést, tím si zajistíš práce. Od cca 35 lvl síla a bud opět vést, nebo úhyb s přesností. Jenže i tady pak je potřeba velkej reskill na pušku a úkoly....
Co se oblečení týče, každý by si měl nejprve nakoupit oblečení na boje a podle něj pak rozdělovat body. Protože dát vše jen do HP není z nejrozumnějších řešení :)
Jinak, nechápu proč se do tanků stále někdo naváží, je to strategická součást hry a pokud s ní velitel umí zacházet, má obrovské + v obraně i útoku. A rozhodně není pravda že když jsou tanky v obraně i útoku, pevnost nepadne, jak mě mnozí předhazují... On totiž není tank jako tank a sk ari je důkazem toho, že i větší počty tanků na oboustranách přinášejí opravdu krásné boje a i útok zde může být úspěšný...
 

DeletedUser5175

Hosť
tank je hlôupost celkovo co s toho ze ma vojak 10 000 ked ho daju do 6 kôl ?? a ked uz sat v 120 lvl videl som ze 40 alebo aj 27 maly sak ty budu 120 za 5 rokov takym tempom... a neviem preco sa nato roby buil ? sak je taske si dat vsetko do hp? a hadam ludia vedia si najst co dava najviac hp a co je najlepsie podla mna tieto buildy su nanic ,,ak si 120 je to tvoje rozodnutie ale 40 prosim vas toto sa vas netika..
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa na tanka meniť nechcem, načo mi to bude, ak sa každý za mňa bude skrývať a skoro vždy padnem?
 

DeletedUser

Hosť
Od každého zaleží čo ho v hre baví. Niekto dueluje, ieto robí práce, niekto remeslo, iekto bojuje. Ja som na Ari duelant a mám 4600HP. Bavia ma boje a chodím tam le kvôli tomu.

To že má vojak 10k HP si zvolil sám a je podľa mňa dobré že sú takí ludia čo to urobili. Prečo nevyužiť bous pre vojaka? Duelati zas využívajú svoj bonus a pracovci a dobrodruhovia tiež...


K tomo, že načo robiť zo seba tanka, keď padeš v útokú za 6 kôl? Pokial ti nejde len o seba ale o kolektív tak by si mal iný názor. S 2000HP by si moc v predu nevydržal. Keby sme každý čo vzadu expí a má 1000HP a teší sa stoho že prežil až do konca tak je to dosť oičom!

Podla mňa je blbosť ísť na tank v 50-60lvl. Len ťažko sa pohne hore a práce su veľmi chabé.
Doporučoval by som ísť na tank asi až po zlatke alebo cca 85-95 lvl.

Ako duelat s 4600HP osím na boje:
Hedý stetson, Hnedá kravata, Hnedý plášť, Zlatá súpravá, sandále, Modlé slabé chrániče nôh, osol a raketu.
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je tiež blbosť dávať všetko len do sily a zdravia. Čo z toho, že má hráč s levelom 80 už 10 000 HP? Podľa mňa to je vrcholný nezmysel, lebo takýto hráč je odkázaný len na skúsenosti z boja. Prácami toho veľa nezíska. Naviac v boji je platný len v obrane. V útoku má žalostné bonusy a padne za 1 - 2 kolá. Je odkázaný len na hráčov s vodcovstvom po jeho boku, aby mu zvyšovali šancu na zásah/uhnutie a bez bonusov zlatej pušky sa nezaobíde.

Ja si napríklad rozdeľujem schopnosti na boje už od začiatku hry, ale úplne inak. Teraz som level 85 a mám síce len 5035 HP, ale uhnem a vydržím na hrote tri krát viac ako "tý ospevovaní" 10 000 HP hráči. Vďaka vysokému vodcovstvu dávam väčšine hráčov okolo mňa bonus cez 1,0 a o práce mám tiež postarané.

sotero: Ja sa na tanka meniť nechcem, načo mi to bude, ak sa každý za mňa bude skrývať a skoro vždy padnem?


Skús zmeniť mesto / alianciu a prídeš na to, že to vždy tak nieje. Poznám hráčov, ktorí vždy ochotne vystriedajú, ak je treba.
 

DeletedUser

Hosť
Ak si nugeťák tak to máš lepšie :)
Najprv nahádžes doo Zruč v p. Aby si mal vykrádanie hrobov na klúč . 3 potom dávaš dalej do iných schopností do prác ktoré potrebuješ na Zlatú pušku a potom jednoducho udobríš šamana a reskillneš.. a myslím že by mala byť aj nová úloha s názvoam ,, Nový Začiatok " Kde sa ti navrátia všetky schopnosti :)..
 

DeletedUser5708

Hosť
Neviem načo vám bude, ak budete mať furt len HP. Veď, predsa-len postavíte sa na vežu s 11 k HP a po kole máte iba 1 k HP. HLavný je úhyb, skrývanie a vodcovstvo. Ak máte tohoto dosť, až vtedy máte začať s HP
 
Neviem načo vám bude, ak budete mať furt len HP. Veď, predsa-len postavíte sa na vežu s 11 k HP a po kole máte iba 1 k HP. HLavný je úhyb, skrývanie a vodcovstvo. Ak máte tohoto dosť, až vtedy máte začať s HP

asi si este nebol tank laudis,je to dost aj o nahode kolko vydrzis na rohu veze,
nie len 1kolo.ci v utoku alebo obrane

ja osobne mam teraz lvl100
a atributy: sila:100
schopnosti: vodcovstvo:88
presnost: 88
uhybanie: 88
skryvanie: 32
vytrvalost: v sile

a celkove hp: 8100
na poslednej obrane som nastrielal 9000 damage a dal okolo 40 uhybov a to som stal pod hradbou !!!
 

DeletedUser4891

Hosť
asi si este nebol tank laudis,je to dost aj o nahode kolko vydrzis na rohu veze,
nie len 1kolo.ci v utoku alebo obrane

ja osobne mam teraz lvl100
a atributy: sila:100
schopnosti: vodcovstvo:88
presnost: 88
uhybanie: 88
skryvanie: 32
vytrvalost: v sile

a celkove hp: 8100
na poslednej obrane som nastrielal 9000 damage a dal okolo 40 uhybov a to som stal pod hradbou !!!

Hej včera som kukal že 9000 dmg :D ono je ten tank fajn keď to nemáš všetko v HP ale aj v ostatných atribútoch niečo, ono je pravda že keď dáš všetko do sily a do HP tak nič nevydržíš.
 
Hore