Build-Tank

ked mas vsetko v hp a stojis na svojej vezi da sa nieco zahrat

ale vela hracov ma vsetko v hp a ked kuknes ari tak vidis ze aj vela vidrzia
 
asi si este nebol tank laudis,je to dost aj o nahode kolko vydrzis na rohu veze,
nie len 1kolo.ci v utoku alebo obrane

ja osobne mam teraz lvl100
a atributy: sila:100
schopnosti: vodcovstvo:88
presnost: 88
uhybanie: 88
skryvanie: 32
vytrvalost: v sile

a celkove hp: 8100
na poslednej obrane som nastrielal 9000 damage a dal okolo 40 uhybov a to som stal pod hradbou !!!

takze odporucam takto rozlozit schopnosti pre vojakov plus mozno este skryvanie na 56 a ked si date k tomu posilnena ktorych je dost myslim ze s takim hp dost aj vydrzite aj nastrielate.

moj priemerny dmg je 5300 asi a 20 - 60 uhybov
 

DeletedUser

Hosť
Ak si vojak tak sa ti veľmi oplatí vodcovstvo, lebo sám sebe dávaš bonus, najlepšie je mať všetko v sile, a aspoň 56 bodov v uhýbaní aby si mal bonus schopnosti, no záleží to odľa výšky levelu a podľa zamerania, nedával by som skrývanie iba takých 40bodov, aby boli obrany trošku lepšie+ zase bonus....

Ja mám 4650 Hp, 78 level, 150 vodcovstvo+ 56 presnosť a ostatné body uhýbanie, všetko v sile a pár atribútov ktoré som ešte nedoreskilloval v pohyblivosti, som vojak a minule v obrane (a to mám len precíznu zadovku+mazadlo) som dal 9121 Dmg a 41 úhybov takže som nadmieru spokojný:)
 

DeletedUser

Hosť
Môj rekord bez posilnení v útoku je 6500 dmg a 29 úhybov, v obrane 41 úhybov a 8371 poškodeni:) na tej istej postave:) A v obrane, som stal na veži iba asi takých 10 kôl a to aj tak len na duelantskej a asi 3 kolá na hradbe:)
 

DeletedUser

Hosť
Tak trochu by to bolo treba upraviť. Skúsil som si ho znova, ale teraz už trochu s rozumným rozdeľovaním. :--)

Budem sa to snažiť ešte dnes upraviť.
 
Hore