Call of duty

Cod .. ktora je naj ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    166
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Na koľkatku mám veľa ale zatiaľ som našiel len pre CoD 1,CoD UO,CoD 2
na CoD 2 mam nôž!!!
 

DeletedUser

Hosť
zabil som castra idem a hádžem čosik cez tu gum čo držim S natiahnem a pustim
 

DeletedUser

Hosť
Castra si nezabil bol to jeho dvojník (či brat?)


Inak ten improvizovaný "granátomet" bol aj vo filme Posledná pevnosť (tiež utekali z väzenia)

nvm ten som nevidel :D a súhlasím, skoro som na to zabudol :D to bol jeho dvojník... najprv trebalo trafiť jeho žeby si nezabil civilistku a nakoniec ona vytiahne na teba brokádu :D no na konci "vás" Castro podaruje tomu... jak sa volal, tie mena furt zabudnem :D Kravschenko či jak?
 

DeletedUser

Hosť
hej ale tam bol len ten rus... ten čo oné, to bol asi ten Kravchenko, Deagovich mu iba pomáhal a boli dohodnutý so Steinerom... už predom že po vojne zoberú totu Novu 6

dragivich reznov to tenfuzaty nemalo chyby jak si toho bachara ovalil šutrom a zrazu ste utiekli a to väzenie sa vola vorkuta
 

DeletedUser

Hosť
dragivich reznov to tenfuzaty nemalo chyby jak si toho bachara ovalil šutrom a zrazu ste utiekli a to väzenie sa vola vorkuta

jaký Dragovich Reznov? Reznov sa volal Viktor Reznov, on bol už v CoD 5 keď si šiel za Rusov... no on bude len zajatec a ti navsugiruje do hlavy žeby si dal tých troch dole... Deagopvicha, Kravchenka a Steinera
 

DeletedUser

Hosť
jaký Dragovich Reznov? Reznov sa volal Viktor Reznov, on bol už v CoD 5 keď si šiel za Rusov... no on bude len zajatec a ti navsugiruje do hlavy žeby si dal tých troch dole... Deagopvicha, Kravchenka a Steinera

ja som to myslel ako 2 rozdielne priezvyska čo si to znie ako rusnák moskaľ
a oni boli už v cod 2
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore