Cez akú schopnosť ísť?

Cez ktorú schopnosť ísť?

  • Stavanie

    Hlasy: 62 11,1%
  • Sila úderu

    Hlasy: 38 6,8%
  • Húževnatosť

    Hlasy: 10 1,8%
  • Vytrvalosť

    Hlasy: 4 0,7%
  • Body zdravia

    Hlasy: 11 2,0%
  • Jazda na koni

    Hlasy: 2 0,4%
  • Reflexy

    Hlasy: 10 1,8%
  • Uhýbanie

    Hlasy: 7 1,2%
  • Skrývanie

    Hlasy: 41 7,3%
  • Plávanie

    Hlasy: 5 0,9%
  • Presnosť

    Hlasy: 16 2,9%
  • Strieľanie

    Hlasy: 68 12,1%
  • Nástraha pascí

    Hlasy: 72 12,8%
  • Zručnosť v prstoch

    Hlasy: 32 5,7%
  • Opravovanie

    Hlasy: 3 0,5%
  • Vodcovstvo

    Hlasy: 50 8,9%
  • Taktika

    Hlasy: 4 0,7%
  • Obchodovanie

    Hlasy: 60 10,7%
  • Zaobchádzanie so zvieratami

    Hlasy: 7 1,2%
  • Vystupovanie

    Hlasy: 59 10,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    561

DeletedUser

Hosť
cez 1 skill sa to nedá... ale určite by som dal Skrývanie, taktika, vodcovstvo...
 

DeletedUser

Hosť
Ja skrývanie je dobré na XP (Lov vlkov, Ochrana osadníckych výprav neskôr Lov medveďa Gryzly....) Na šťastie (Hľadanie pokľadu, Pašovať, Okrádanie ľudí, Prepadnutie, Vykrádanie hrobov....) Na zárobok (Prepadnutie, Pracovať ako mastičkár...)

Ja osobne idem cez to o 1 až po mojú úroveň na skA je to dobrý build skúsil som ich viacej ale tento je naj doporučujem skúsiť...

P.S.:Stavanie ma omrzelo, keď som splnil všetky úlohy pre stavbára a postavil mesto potom som si povedal: "STAVANIE UŽ NIKDY!"
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne som zacal davat do sila uderu, potom vystupovanie a nakoniec zrucnost v prstoch :D
 

DeletedUser

Hosť
Hehe tak ja idem cez viacere schopnosti ale vždy je ťažko povedať na akú schopnosť sa máš špecializovať zoberme si to tak že každá schopnosť je na dačo dobré napr. na dueloch presnosť v práci obchodovanie schopnosť obchodovanie každá schopnosť je dobrá :)
 

DeletedUser7159

Hosť
Ja som si zvolil vlastný build na skúsenosti a celkom sa mi darí ... najprv som išiel cez vlastnosť sila a schopnosti húževnatosť a vytrvalosť do zberu zemiakov, na trhu kúpil teqilu pre zber agáve (spolu s hnedým pončom a oslov) a odvtedy všetko do nástrahy pascí, skrývania a vodcovstva (vlastnosť charizma) ... úroveň 6 zber agáve, 11 zber zemiakov, 13 lov kojotov, 15 lov vlkov ... za deň a niečo som bol úroveň 20, a do úrovne 30 som mal ďalšie práce ako stavať vilu, stavať ranč, lov bizónov, ochrana osadníckych výprav, kŕmenie dobytka ale aj dobývanie striebra..

PS: samozrejme som mal najlepšie oblečenie na danú prácu, ako sa dalo kúpiť :--)
 

DeletedUser

Hosť
teda ty si mal na lvl 6 zber agáve??? a na lvl 13 lov kojotov? chceš kopačku do hlavy aby si si prestal vymýšľať?
 

DeletedUser7159

Hosť
teda ty si mal na lvl 6 zber agáve??? a na lvl 13 lov kojotov? chceš kopačku do hlavy aby si si prestal vymýšľať?

heh, tak ty mi neveríš :ocikru:? môžeš sa presvedčiť sám, hrám na svete 4, asi si si nevšimol dolu čo som písal, že som mal dopriaté všetky predmety, ktoré som chcel ;), ale ak som prelomil týmto nejaký rekord, tak ma to teší
 

DeletedUser7159

Hosť
áno to je pravda, lebo som povedal že som dal level 20 za dva dni, teraz idem pomaly, ale všimni si kedy som dostal prvú medailu ... ten deň som už mal zber zemiakov ... myslím, že dôkaz ti dať nemusím, ale mám ho, ak by si bol taký tvrdohlavý :p
 

DeletedUser

Hosť
Aj vystupovanie+strielanie je tiež dobra vec sú tam na vyššiej urovni good(Dobre)práce:):):):)
 

DeletedUser7159

Hosť
Tak som si našiel čas a spočítal aby som to dokázal ...moje predmety boli : drahá čapica (+12), hnedé pončo (+4), šedé plátenné topánky (+9), zelený vlnení opasok (+2), hnedá šatka (+23) a čierne roztrhané nohavice (+5) = 55 bodov

k tomu som mal jazdecké zviera osla, produkt teqilu, oblečenie už spomínané hnedé pončo ... +60 bodov a ešte +4 body z bonusu súpravy = 64

schopnosti všetko v sile a húževnatosti = 12 + 18 = 30

spolu to je 149 bodov a do zberu agáve je zapotreba 153 bodov ... ops, kde je problém ? ... riešenie je jednoduché, za úlohu Úvod (Plašiť vrany) som dostal 2 body schopnosti a to som dal do húževnatosti (+4) a za úlohu Úvod (Nedostatok tabaku) som dostal 1 bod (+2) to je dokopy 155 bodov :--), takže nemáš právo odporovať, a spochybňovať moje slová, prepočty ostatných prác je pod moju úroveň ... síce som lama s úrovňou 28, ale hrať to teda viem :) ... a dĺžiš mi verejné ospravedlnenie
 

DeletedUser

Hosť
ti dlžím tak jedine facku, tieto prepočty ukazuj komu chceš, nie mne
 
Hore