Corbin Creek

DeletedUser

Hosť
img.php


Ahoj.
Už vás nebaví nuda na divokom západe? Neustále dokola to isté? To že tanky majú v bojoch prevahu a všetko sa to točí okolo zlatej pušky a výšky HP? Pre vás je tu slávny Corbin Creek.

O čo ide:
Rád by som založil mesto aj na svete sedem ale s tým že by sa jednalo o čisto duelantské mesto. Cieľom by bolo hlavne sa poriadne zabávať a znepríjemňovať život práve spomínaným tankom. Veď načo je hráčovy veľké HP ak mu ho každý deň niekto zrazí na minimum ( nedá ho do kómy. )

Ak sa pre nás rozhodnete budú vás nenávidieť , budú vás milovať, nadávať na vás a kopec iných vecí. Ale hlavne sa budeme skvele baviť a West bude pre nás zase zaujímavá ako za čias keď hlavým cieľom boli súboje a nie to že má niekto xxx HP.

Čo požadujem:

V prvom rade poslušnosť na tímových akciách.
Aktivita je snáď samozrejmosť.
Byť skúsený hráč no aj nováčikovia majú šancu sa ukázať.

Mimo Stavbárov by bol ideálny charakter Vojak / Mexičan .

Ak máš záujem tak neváhaj a staň sa členom mesta Corbin Creek.
Corbin Creek je predsa mesto ktorého čaká veľká budúcnosť a sláva, až sa bude hviezd dotýkať.

Budujme si vlastné mesto, budujme si vlastný domov...

PS: Neboj sa vyskúšať niečo nové. Zmena je predsa život.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6514

Hosť
Pokiaľ bude v tomto meste pre mňa miesto, tak by som sa rád pridal.:) Ešte by som chcel vedieť, prečo práve Mexičan?:Oo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
Super idea ... byť členom tohto mesta by mohla byť obrovská zábava, lenže byť váš nepriateľ ešte väčšia :p .
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som stvoriť unikát a mať mesto plné mexičanov my pripadá ako faj haluz
 

DeletedUser

Hosť
Rekimaru ja to budem mať najhoršie lebo zakladám mesto na boje o pevnosti:(:(:(:(:(:(:(
PS:Ale ja si to neak vyrieším:D
 

DeletedUser

Hosť
micho5551 o čom to zasa bude bude to zasa nuda ako na sk3 alebo čo?
 

DeletedUser

Hosť
Super idea ... byť členom tohto mesta by mohla byť obrovská zábava, lenže byť váš nepriateľ ešte väčšia :p .

Oto mi ide. Chcem sa baviť, chcem aby na členov mesta bola sústavne odmena a aby ste pri každom vyhlásení boja o pevnosť rozmýšľali či sa tam nezjavíme. Chcem aby si zakladatelia miest kupovali našu priazeň.

Prosto aby bol s7 svetom ktorý nás neprestane nudiť.
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme aj na mňa. :) Dúfam že to dotiahnem až na vrchol. :)

Prvý krát budem mať Mexičana :Mexičan
 

DeletedUser

Hosť
Rozhodol som sa že na miesto dobrodruha pôjdem za vojaka - Mexičana a vstúpim do tohoto mesta :Mexičan:Oslík
 

DeletedUser

Hosť
Ti nieje nefér :D:D:D ti si moderátor a ja spammer :D:D
Ale ne keby som si nezakladal vlastné mesto tak by som bol četný člen čislo 1.
a nezbavil by si sa ma :D:D
 
Hore