Corbin Creek

DeletedUser

Hosť
Keďže vidím že moje mesto na fóre, ktoré je zamerané na to iste na čo to tvoje, nikoho nezaujíma. Chcel by som sa pridať ku Vám.

Nejaké tie skúsenosti z ostatných svetov už mám, hrám to vyše 1 roka. :pif paf
 

DeletedUser7168

Hosť
Čavte som zazkladatel mesta gerlachov a kedze nas uz nebude v takom pocta ako na arizone tak bi som sa aj z bratom rad pridal do vasho mesta podla vzsetkeho ojdem hrat za dobrodruha ked budete mat malo stabatov ta bi nebol problem

brat bude vojka :Dobrodruh:Dobrodruh

Dajte mi vediet ci hej alebo nee volam sa EFEF
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2881

Hosť
Ja tam prídem takže nezabudnite na mna :)) budem vojak :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6514

Hosť
Prepáčte, ale rozhodol som sa ísť do iného mesta. :) Nech sa Vám darí. :)
 

DeletedUser7168

Hosť
Čav moj brat bi mal zaujem do vasho mesta ??? Ak budete v dobrej polohe a dalo bi sa tam duelovat
 

DeletedUser5175

Hosť
Dobry den!

Mohol by som sa u vas prihlasit ? ,, mojim cielom je bit co najlepsi duelant jak sa len da ,,skusenosti mam hrajem od zaciatku 1 svetu aj ked chvilku som tromu dal pauzu ale uz aktivne hravam kazdy den a mam dost casu cize by som chel ist aj n ovi svet a podla mna tento napad je slusny :)ˇodpiset mi tu na fore alebo napiste mi na svete jedna david56,,alebo ked sa pusti svet buffalo tak tam na to iste meno dakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme že ste všetci vítaný. Presnú polohu určím po spustení sveta.
Taktiež bude potreba pár stavbárov .

20110423170002!Krásný_dáreček.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Samozrejme že ste všetci vítaný. Presnú polohu určím po spustení sveta.
Taktiež bude potreba pár stavbárov .


Môj kamoš by nám pomohol bude dávať všetky body a artribúty do Sily a Stavania.

Rekimaru tak stavitel sa bude volať - Aik dúfa že ho prímeš ak áno tak ti dakuje ;) :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dnes o 16:19 Bol položený základný kameň Corbin Creek.
jeho poloha je Druhý sektor v pravo - tam kde aj na Arizone
 

DeletedUser

Hosť
už sme písali .. :) + mohol by si mi poslať polohu mapky neviem jak ste na aRizone .. :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Možno si už o mne trochu počul. Som skúsený hráč (TW som začal hrať na konci októbra 2009) a rozmýšľal som, že práve na Buffale budem duelant. A myslím, že vy ste pre mňa tá správna partia. Ak bude voľné miesto, rád by som sa pridal :)
Samozrejme chcem byť vojakom, i keď rozmýšľam či nie Irokéz... Ale možno ma prehovoríte aj na Mexičana
 
Hore