Counter Strike, CS Source

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
cesko slovensky klan

ak mate niekto zaujem pridajte sa na nas cesko slovensky klan
88.86.119.233:21000
najdete me pod menom Winetu sk
 

DeletedUser

Hosť
CS 1.6

Znáte někdo nějaký server kde se to skoro vůbec a nebo vůbec nelaguje ?
jmenuji se: -_-
 

DeletedUser3241

Hosť
tu hravam ja pod nickom BE4S7 alebo kamen - 92.240.248.51:27016 vobec nelaguje
 

DeletedUser

Hosť
juuj na svoje skúsenosti s cskom si pamätám :) hrával som na Steame rôzne ligy 1vs1,2vs2 , 5vs5 , všetko išlo parádne , super klan , darilo sa mi v 1vs1 ligách , ale prišlo play off , vo finále 1vs1 Pistols hrám proti adminovi , vyhrám , a čo sa stane .. banned za cheating :) taký je život no... ani sa tým adminom nečudujem , CS 1.6 je mocne zacheatovaná hra, po internete nemožné hrať.. , najlepšie tak chodiť na LAN turnaje aby videli že hráš fair play , ale za pc keď dávaš nejaké unbelievable fragy tak ti to ani za boha neuveria no..

Hra výborná, ale 85%hráčov použivá cheaty čo je teda ***** moc...
 

DeletedUser

Hosť
Counter strike source najlepšia hra ktoru som kedy hral a hram ju uz skoro 1 rok
smiley007.gif

specializujem sa na AWp no zoom
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze countery aj teroristi davaju proti zombikom take lasere...nevies??
 

DeletedUser3241

Hosť
tu neni rec o CS:S ale o CS 1.6 .....ludia proti zombikom ziadne lasere nedavaju !!!! nic take v zombie mode neni !!! daj screen nech vidim co povazujes za leasre
 

DeletedUser

Hosť
ano spoluzak mi povedal ze si ten laser musim kupit za 4 eccka:)...a naco mi to bude??...sak radsej budem stale zombie
 

DeletedUser3241

Hosť
ale laser ako taky neni ani v zombie mode !! zombie mody hravam uz rok a nikdy som nikoho nevidel dat laser ...
 

DeletedUser

Hosť
ak hras zombie tak tam mas laserove miny...a tie kupis takto das

say: /lm

stiahne ti 500$ a mas jednu minu...tu polozis tlacitkom V a zoberies tlacitkom C...chapes??
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore