Counter Strike, CS Source

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
ale to nejsu lasere....to sa len spusta laserom ...preto som furt nechapal co myslis
 

DeletedUser

Hosť
vacsinou to tak volaju laser...odmorny nazor je to laserova mina

a ak hras zombie tak tam niektori hrac vypustia akesi delo ci co to je neves ako sa to spusta??
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa jedneho pytal ako to spustaju napisal mi cosi ale nestihol som to odpisat ani napisat:)...a ked som ssa ho to spytal na druhy krat tak mi neodpisal...:(
 

DeletedUser

Hosť
pokiaľ viem tak je to bazooka poprípade na niektorých serveroch je aj mini-gun.
naj zombie server je na http://www.kotelna-web.cz :howgh:

//musíš tam mať vip aby si mohol mať bazuku alebo gun :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Tak já hraju Counter Strike 1.6 už asi tak 3 roky každý den 4 hodiny a je zajímavý že mě to pořád baví :-D
 

DeletedUser

Hosť
Síce mám Steam, ale už to moc nehrávam. Skôr zapnem MW2 alebo JC2 na Steame. Občas ale zadrtím CS, ale už nie public servery, ale WC3FT alebo nejaký z funny módov ako DR, Hide and Seek alebo Surf.
 

DeletedUser381

Hosť
Ked zapnes CS daj New game potom zaskrtni Include UPC players (Bots) in this game dole si vyber kolko chces botov a este uroven potom das Start a potom by to malo ist

Ja hram toto 93.91.240.114:27441
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som hraval hns dobry som v tom bol,ale teraz niekedy srbsky zombie :D:D
 

DeletedUser

Hosť
Hej cskári, mám natočené epické video :D

[YOUTUBE]iNS9c_qR_k8[/YOUTUBE]

:D:D
 

DeletedUser4451

Hosť
A co to ma s nickmi preboha ? Pokial viem nicky mozes botom nastavit ako chces !
Staci napisat do konzoly postupne v riadkoch (zakazdym enter), napriklad ty si ct:
bot_add_t Otec
bot_add_ct Matka
bot_add_t Dedko
bot_add_ct Babka
bot_add_t Brat
bot_add_ct Sestra
bot_add_t StaraMama (dlhe nicky ani nicky s medzerami myslim nejdu)
...

Bud si hral s botmi ze su taky hluchy, slepy a dementny alebo si hral na detskom ihriska rozhodne to nebol server s nejakou urovnou :D
 

DeletedUser

Hosť
Ak hrate Counter satrike source tak mi dajte nejaku IP a mozme zahrat .
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore