• Deň mŕtvych 2019

    Poďte s nami osláviť mexický sviatok Deň mŕtvych, zbierajte chryzantémy a získajte pekné nové súpravy!
    Podrobnosti o hernej udalosti si môžete prečítať tuto!
  • Súťaže v novom svete Iowa

    Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!

Pokec Deň mŕtvych 2019 - diskusia

Ak ste nemali šťastie a vytiahli ste si kartu smrtky, získate určitý počet chryzantém podľa toho, v akom ste boli stupni. Ak ste boli v prvom stupni, dostanete 25 chryzantém, za druhý stupeň je to 50 chryzantém, za tretí 100 chryzantém, za štvrtý 200 chryzantém a za piaty 400 chryzantém.

rozhodne dobrý krok :)
 
Ak ste nemali šťastie a vytiahli ste si kartu smrtky, získate určitý počet chryzantém podľa toho, v akom ste boli stupni. Ak ste boli v prvom stupni, dostanete 25 chryzantém, za druhý stupeň je to 50 chryzantém, za tretí 100 chryzantém, za štvrtý 200 chryzantém a za piaty 400 chryzantém.

rozhodne dobrý krok :)
Tento nápad som preposielal minulý rok na InnoGames fórum, som rád, že sa to podarilo presadiť :)
 
Herná udalosť už nejaký čas prebieha, zaujímal by ma váš názor na ňu.
Ako sa vám páči alebo nepáči?
Čo hovoríte na nové súpravy? Sú dobré, zlé, slabé, silné?
Páči sa vám nová séria úloh alebo nová motivačná truhlica, ktorú ste dostali ako darček?
 
Mne sa páči truhlica energie a možnosť zbierania UPD obálok po dosiahnutí 140k kvetov, je to výborná vec hlavne keď sa blíži black friday a vianoce. Čo sa mi nepáči je systém hernej udalosti založený v podstate čisto na hazarde čo zas len nahráva nugeťákom ( chápem že je to účelová tombola kvôli novým svetom a že INNO pozerá v 1. rade na zisky ale kazí to hru ) narozdiel od ostatných herných udalostí kde človek aj bez nugetov má istú výhru/odmenu zatiaľ čo tu sa bavíme len o 50% šanci na každom stupni. Nepáčia sa mi ani nové avatary ani nie tak pre ich vzhľad ako pre to že ani nepasujú k postave a vejár uteká mimo ikonu :D Nové súpravy sú solidné, konkrétne tie za kartovú hru no súprava za nazbierané kvetinky už teda nie je žiadne terno ak si ju porovnáme s predchádzajúcimi free súpravami ale samozrejme na nových svetoch veľmi dobrá súprava na zbieranie surovín a aj nejaké to expenie žiaľ na starých svetoch úplne zbytočná súprava. Nová motivačná truhlica pre mňa zbytočná na nových svetoch si nájde využitie a čo sa týka úlohy tak veľmi slabá ešte v ten deň ako nabehla som ju mal večer dokončenú čo ma nebaví, ja by som radšej privítal zložitejšie a časovo náročnejšie úlohy kde by boli za odmenu schopnosť/vlastnosť radšej ako nejaké truhličky a iné blbotinky.
 
takýto typ tomboly už dlhšiu dobu kritizujem, stále som toho názoru že % na trafenie smrtky je väčšie ako úspešné pokračovanie(za free). K tomuto mi napadla jedna vec, ak človek prekliká so šťastím/nuggetmi, som za to aby dostal odmenu aj z prvej, aj z druhej aj z tretej kategórie...... teda z každej kategorie čo mal správne..

čo sa týka vecí v tombole, tak truhlica Posilnenie mrtvych je absolútny fail..prečo je v piatej kategórií v princípe to čo dostane hráč za pár hodín práce je pre mňa nepochopiteľné..chápem že to je v iných typoch tombôl, ale táto tombola je čisté P2W, tak očakávam že za to budem odmenený..

dalšia vec je spánok v úlohách..nevadí mi že je to zadanie v úlohách kde hráč má čas, ale dávať po počas tomboly kde treba niečo zbierať , je takisto trochu out..

a posledný bod, vyššie som písal o zvýšení chryzantém za prehru vo vyšších kategóriách,krok je to správny, len by som ich zvýšil ešte viac
 
Ja klikám stále na tú istú kartu, ono je to naprogramované asi tak, aby mal hráč každú časť menšiu pravdepodobnosť uhádnuť, ale pre ten program je aj menšia pravdepodobnosť, že budem klikať na tú istú kartu stále dokola, dalo mi to takto sedlo Vaquero aj trumpetu (neviem jak je to tu preložené, teraz len cz west hrajem), ale inak nič extra...

Kto si myslí, že je to 50/50, lol. :D Je to to isté jak výherné automaty...