Diskusia k plánovým zmenám pre rok 2011

DeletedUser3828

Hosť
* Úprava zdravia a bezvedomie
* Nový Duelový systém
Súčasný systém (to znamená útočné zóny, uhýbanie) bude nahradený novým systémom duelov.

dalo by sa o tom viac napísať, dosť ma to zaujíma:kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Všechno co jsme dostali vám abedy přeložil... takže bohužel napsat víc nemůžeme protože nemáme co... musíme počkat na nějaké další informace..
 

DeletedUser

Hosť
nieje to náhodou zkopírované z CZ fóra? :D ale aj tak mi to nevadí... to je len poznámka, no načo by ste robili 2x toto isté...
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to skopirovane. Ani som nevedel , ze na cz fore nieco bolo a si to porovnaj.
 

DeletedUser

Hosť
"Budete môcť meniť vlasy, jazvy, oči atď..." toto nemá chybu :D
 

DeletedUser

Hosť
Ten vzhľad avatara je tam podľa mňa pekná blbosť :D Ja osobne sa najviac teším na crafting :)
 

DeletedUser1359

Hosť
Opýtam sa aj keď asi nebudete nikto vedieť..
To 2D zobrazenie ak bude..bude sa to dať nastaviť ako to porovnávanie predmetov?
Že či budem chcieť nový vzhľad alebo starý vzhľad mesta..podľa mňa je to 2D odfláknuté a vôbec sa mi to nepáči..najlepšie je to tak ako to je
 

DeletedUser

Hosť
Toto je len skica, určite to ešte pomenia a pochybujem, že sa to bude dať vypnúť, keďže budú bonusy podľa toho kde sú tie budovy postavené.
 

DeletedUser3828

Hosť
najlepšie bude, keď sa necháme prekvapiť :neisty:
mne čo najviac vadí, je rozloženie oblečenia mojej postavičky, to by mohli opraviť, aby to vyzeralo trochu normálne a nie mať opasok pod pazuchou, ak to nevedia, tak nech poprosia abedyho on im to už vysvetlí, ako sa to robí.
 

DeletedUser

Hosť
Už to nieje to, čo to bývavalo :odJackNoface: Ale teším sa na niektoré veci :ahaok:
 

DeletedUser4086

Hosť
Celkom zaujímavé...som na to zvedavý.A dúfam , že to neodfláknu. :)
 
Hore