Diskusia k plánovým zmenám pre rok 2011

DeletedUser5716

Hosť
:pif paf konečne niečo nové myslím že tam budu aj nejaké úlohy :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
celkom husté by bolo, keby sa dalo dat sedlo na kona alebo nieco takee.. :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Nová zpráva:

Český volný překlad:
Po krátké chvíli ticha jsme zpět s některými novými náhledy na nadcházející změny dispozic. Takže prosím, podívejte se na náš pokrok. Bylo by nám potěšením, pokud byste zde nechali nějaké komentáře :)

Přílohy:
[SPOIL]
west-zweinull_5.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
west-zweinull_5-2.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
praese.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser2881

Hosť
A napríklad to čo je tam meno to Peter baun To asi takeho avatara si nemozem dat co? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Píše sa tam aj o tom, že možno raz bude vzhľad postavy voľne prispôsobiteľný, takže kto vie, možno dačo podobné aj hej :).
 
Našiel som niečo znepokojujúce, chystá sa úloha kde sa z hráča stane Kraken
neviem presne o čo ide , našiel som len toto :

[SPOIL]

Uploaded with ImageShack.us[/SPOIL]
 

DeletedUser5114

Hosť
Hento poznám. Na DE svete som už videla takých hráčov. Dôležité je mať level 120 a v inventári všetky zbrane, ktoré vidíte na obrázku. V piatok o 01:00 hodine treba ísť do kostola a modliť sa 30 minút. Potom treba ísť do Saloonu a u Henryho sa vám objaví úloha Vyššia forma života. A potom nasleduje séria úloh (napríklad Zlaté zuby Clinta Eastwooda), ktoré keď splníte, premeníte sa na krakena. Kraken má 50 000 hp, ku všetkým vlastnostiam sa mu pripíše + 100 bodov a môže v duely aj boji používať všetky zbrane súčasne.
 
Hore