Diskusia k plánovaným zmenám pre rok 2010

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páčia sa Vám plánované zmeny?


  • Celkový počet hlasujúcich
    269
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser3950

Hosť
Predávať sa dá všetko, až na normálne produkty. Nenormálne sa predávať dajú (myslím tým setové produkty (elixír, spevník, prsteň), vychádzková palica, lístky, slnečník)

Wow...no tak toto si ma potešil...pretože na jednom svete mám trikrát kúsok lístku č.2 a dúfal som, že na tom tak trocha zarobím...a ináč produkty na pevnosti sa zaraďujú medzi normálne?
 

DeletedUser4451

Hosť
Wow...no tak toto si ma potešil...pretože na jednom svete mám trikrát kúsok lístku č.2 a dúfal som, že na tom tak trocha zarobím...a ináč produkty na pevnosti sa zaraďujú medzi normálne?

Skusal som vsetko... puta a vsakovake blbosti...
produkty na pevnosti (skusal som vlajku unie) tam dat nemozes, ale mozes tam dat veci ako pisal simon:

kluce, listky, veci do suprav, specialne veci (vedra, palice, dazdniky) akurat neviem ci tam idu dat ulohove produkty ako boli vo vrazde alebo ake pridu s u1.29 ale to asi nepôjde
 

DeletedUser3950

Hosť
Dobre, pretože na svete 4 sa chystám po meč do zbierky(asi viete aký) a potrebujem lístok...a nechce sa mi hľadať, radšej si počkám na update...
 

DeletedUser3241

Hosť
na bete sa cosi uz septa o dalsom predmete do holyday setu ....bude haloween ..
 

DeletedUser

Hosť
BEAST nn koncom Oktobra :) a podla mna bude qest a dostaneme tekvicu ako zbran do neakej ruky :) asi ako duel ked v druhej su zaprdky
 

DeletedUser

Hosť
Halloweenová úloha bude, to je isté ;)... Či tam bude nejaký prídavok do dovolenkového setu, o tom môžme len špekulovať, ale ja osobne nevidím dôvod, prečo by nie (skôr vidím istú tendenciu, ktorá hovorí, že áno).
 
Hore