Diskusia k plánovaným zmenám pre rok 2010

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páčia sa Vám plánované zmeny?


  • Celkový počet hlasujúcich
    269
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Súhlasím, o to niet pochýb ... Úloha bude a a ak tam bude vec do setu, pripravte sa, že bude aj mierne ťažká... Budú tam nejaké práce určite ako vykrádanie a kopanie hrobov atď :D

Ale moc by som tu nešpekuloval o tom... všetko čo tu napíšte budú len dohady a to je každému prd platné... Nechajte sa prekvapiť :p
 

DeletedUser3241

Hosť
Súhlasím, o to niet pochýb ... Úloha bude a a ak tam bude vec do setu, pripravte sa, že bude aj mierne ťažká... Budú tam nejaké práce určite ako vykrádanie a kopanie hrobov atď :D

Ale moc by som tu nešpekuloval o tom... všetko čo tu napíšte budú len dohady a to je každému prd platné... Nechajte sa prekvapiť :p

hehe na bete jeden manik pisal ze keby tam boli moriaky tak ze on ich robi uz tyzden a ma ich 40 :D
 

DeletedUser3753

Hosť
hehe na bete jeden manik pisal ze keby tam boli moriaky tak ze on ich robi uz tyzden a ma ich 40 :D

moriaky sú na weste síce vo všetkom, ale s helloweenom už snáď nič nemajú :D bude sranda, keď bude treba na ten ďalší prázdninový predmet masku (z lovca odmien) tá k helloweenu patrí :ociza:
 

DeletedUser3753

Hosť
OCh, tak to radšej nie :)

ani ja by som nebola moc rada :--) chýba mi 75 bodov...
ale moc to nepredpokladám, lebo INNO robí v poslednej dobe qesty tak, že ich zvládne aj lvl 20... takže idem asi preventívne na tie moriaky
2.gif
 

DeletedUser

Hosť
no ak bude obchod z hracmi tak nebude problem wsi zohnat masku. moriaky nemam ale asi zacenm zbierat :D
 

DeletedUser

Hosť
:D:D lovca mám, teda no problem :)
...skôr by som to bral, ako moriaky
 

DeletedUser

Hosť
myslím, že tam zasa bude dačo s mestom duchov. nielen že je vo veľkonočnej úlohe aj dni nezávislosti, ale mesto duchov k halloweenu proste pasuje:D
 

DeletedUser

Hosť
Moriaky boly v qeste na vdakyzdanie teraz ich nedaju kazdy qest ine podmienky uplne teraz daju nieco ine.
 

DeletedUser2889

Hosť
ja neviem mne sa tolko vela tých zmien páči uvidíme ako to dopadne ale najviac ma tešia že teraz na vianoce sa to všetko pridá a hlavne tie opasky a rifle :)
 

DeletedUser

Hosť
opasky??
budú aj opasky???

...kedy asi bude update? ešte tento rok?
 

DeletedUser

Hosť
viem ze niekde boli napisane zmeny na tento rok a zda sa mi ze tento rok mali byt nohavice opaski a poker
 
Hore