Diskusia k súťaži Vďakyvzdanie

DeletedUser

Hosť
Našli ste už niekto aspoň jedného moriaka??

ja to pomaly po hodine hľadania vzdávam...tešila som sa, že konečne bude aj niečo u nás, ale zas sa mi tu nechce stráviť hľadaním 8 hodín...
 

DeletedUser

Hosť
ale tá sútaž to ako na fore mám hladať alebo v hre ??? a ukáže sa mi aj ak nemám splnené ulohy vdakivzdania ????
 

DeletedUser

Hosť
je to len na fóre...musíš hľadať vo všetkých príspevkoch podľa nápovedy moriakov...
 

DeletedUser

Hosť
obrázok moriaka

Rekimaru, tá druhá nápoveda je k tým istým moriakom, ale to sú zas iní?
 

DeletedUser

Hosť
a tých prvých už sa nedá nájsť ??? a kolko ich vlasne bude ?? :Da už niekto vôbec niečo našielc ???? :D
 

DeletedUser

Hosť
ja neviem či sú to iní alebo tí istí :)

práve preto som sa pýtala...

ja nič...a už ani nehľadám, počkám na 10-tu nápovedu a možno s aspoň k jednému dopracujem :D
 

DeletedUser

Hosť
joj nechápem tejto sútaži takže sa hladá iba jeden obrázok moriaka len o nom pribúdajú nápovedy ??? :D
 

DeletedUser

Hosť
tých moriakov je viac...ale neviem či sú na jednom mieste (napr.v henryho salóne) alebo na viacerých - či tie nápovedy sú teda k jedném miestu, alebo k viacerým...
 

DeletedUser

Hosť
Celkový počet vám neprezradím.
Všetci moriaci vyzerajú rovnako.


Rekimaru, tá druhá nápoveda je k tým istým moriakom, ale to sú zas iní?
Každou nápovedou pribudnú ďalší moriaci, ktorí sa dajú nájsť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
joj aspon mohli pravidlá visvetliť a nie vihlásiť sútaž a ludia zistiťe si čo vlastne hladáte :D
 

DeletedUser

Hosť
ako mám vedieť,že som našiel všetkých moriakov,keď presný počet nie je známy?keď nik nenájde všetkých,nik nevyhráva?prečo súťaž nie je postavená tak,aby mal ,každý šancu vyhrať?
 

DeletedUser

Hosť
myslím že kolko bude nápovied, tolko bude moriakov...takže zatial su v hre dva kusy :) pravdepodobne :)
 
Hore