Diskusia k súťaži Vďakyvzdanie

DeletedUser5241

Hosť
Kedy budú výsledky? Je tam 7 tém... Budeme čakať 2 mesiace?
 

DeletedUser

Hosť
Ráno to tam máte. Som zamestnaný človek a občas musím aj makať :p
 

DeletedUser

Hosť
tak nechcem brblať, ale teda odmeny dosť slabé...aspoň nejaké doláre, alebo nejaké tie "spotrebné" produkty mohli byť :(

takto chcete motivovať ľudí aby sa do niečoho zapájali? keby ste ceny napísali na začiatku, tak sa nezúčastní ani tých 7...

prečo inde môžu dávať aj iné veci a doláre? myslíte, že by Inno skrachovalo, keby sa k cenám pridalo pár remeselných produktov, alebo niečo také? som fakt veľmi sklamaná...:(:(:(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja sa chcem len poďakovať za zábavnú a zaujímavú súťaž...teraz ked kukam kde boli tie moriaky a pritom som to 2x pozeral..:D
 

DeletedUser

Hosť
tak tebe gratulujem k prvému miestu :) asi ako jediný si prebehol poctivo snáď celé fórum :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa chcem len poďakovať za zábavnú a zaujímavú súťaž...teraz ked kukam kde boli tie moriaky a pritom som to 2x pozeral..:D

Vďaka za uznanie. Cením si ak niekto ocení drinu ktorú som na to vynaložil. Posnažím sa pre vás ešte niečo obdobné vytvoriť aj na vianoce.
 

DeletedUser

Hosť
reki...súťaž bola fain...je vidieť že si si dal s tým prácu...len tie odmeny :( ale to neni tvoja chyba - keby si dali prácu aj iní, tak by to bolo lepšie...
 

DeletedUser5241

Hosť
Konečne súťaž, cením si tvoju prácu. Ale myslím si že sa mohli dať fakt kreatívnejšie odmeny. Pozri si iné svety ENG, DE... Tam sú omnoho lepšie... Pravdepodobne s tým ty nič nenarobíš no mohol by si to prečítať aj ten, kto by s tým niečo narobiť mohol.
 

DeletedUser

Hosť
Sutaz pekna moja prva do ktorej som sa zaspojil a hned som aj cenu dostal :) to som rad... a dakujem Reki aj ostatny ;)
 
Hore