Diskusia ku kvízu

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser6273

Hosť
Hm, zaujímavý kvíz, nevidel som ani jedinú otázku, nikam som sa neregistroval a som na 399 mieste :D

Paráda :)

Nabudúce možno skončím prvý
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kviz bol perfektny dufam že bude čim viac takýchto sútaží :) možno nabudúce
 

DeletedUser

Hosť
Tak predsa sa mi podarilo získať aj ten vianočný krájač. :)
Super kvíz, vyhodnotenie napínavé až do konca, u mňa má za túto súťaž celý tw team a hlavne Marcus jedničku s hviedzičkou. :D

Trochu ma mrzí tá jedna zlá odpoveď, ktorá ma delila od prvého miesta, konkrétne Tabak$Ł" :D
Škoda, že už nehrám nikde aktívne a že nikde nemám v invente tabak, aj žuvací tabak, tak som to skúšal na pomarančoch a zrelých pomarančoch, na tom mi sedelo to Tabak$, tak som dal to a myslel som, že to mám dobre. Čo ma však najviac prekvapilo, bolo to, že tie výrazy na hľadanie existujú všetky, myslel som si, že len jeden z nich existuje, tak som bol šťastný, že to mám dobre a nakoniec ma to takto vyradilo z prvého miesta.

Gratulujem aj chalanom predomnou, aj za mnou, špeciálne však TOUDYmu, ktorý ma predbehol (ale iba ak mal odpoveď 14 sektorov :p), aj Apovi a Ativalovi, aj keď Apo vedel, v ktorých otázkach si má dávať pozor o Ativalovi neviem, či mal nejakú pomoc, ak nie, tak tiež klobúk dole a gratulácia (tiež len ak mal 14 sektorov :)).

PS:Aj tak sa mi ale nepáči, že niektorí si radili presné odpovede a upozorňovali sa na chyby a chytáky, pre mňa to bola zábava, príjemné spestrenie a overenie si, či si ešte niečo z toho westu pamätám. Tiež by som mohol byť prvý, keby som chcel hrať tak, že si vypýtam odpovede/otázky. Ale to už je len môj osobný názor, 100 ľudí, 100 chutí.

Na záver ešte raz vďaka TW Teamu a Marcusovi za súťaž a v predstihu želám všetkým Šťastné a Veselé :xmas10
 

DeletedUser4210

Hosť
Předně gratuluji všem výhercům, ale i poraženým (tím pádem i sobě :d). Na to, že jsem pouze prvních cca 10 otázek dělal poctivě a zbytek jsem dával co mě napadlo jako první :D, jsem spokojenej.

Trochu se mi nelíbí reakce některých kolegů. Byť jsem skončil hluboce v poli poražených, tak nesouhlasím, aby Team dával odměny všem. Kdo a jaké odměny dostane bylo předem dané, proč to tedy měnit. A odměnu za to, že si někdo udělal hodinu čas? Nikdo ho nenutil, bylo to jeho svobodné rozhodnutí.

PS : Je to jen hra, reálný život je o něčem úplně jiném, což mnozí asi nepochopili. Hezké nadcházející Vánoční svátky všem.
 

DeletedUser5036

Hosť
sutaz ,vyborny napad,ale par veci naopak podla mna http://prntscr.com/2bgu2x,a spravnu moznost mi ukazuje 29 nugetov. krajin je len 14,pretoze hra sama uvadza len 14.trochu mylne informacie

Nemáš prémium "Vyšší príjem"? Pretože Debna s náradím normálne stojí 29N :) A ako to tu bolo už pár krát napísané, tá otázka s počtom krajín sa nepočíta do hodnotenia.
 

DeletedUser

Hosť
Trochu ma mrzí tá jedna zlá odpoveď, ktorá ma delila od prvého miesta, konkrétne Tabak$Ł" :D
Škoda, že už nehrám nikde aktívne a že nikde nemám v invente tabak, aj žuvací tabak, tak som to skúšal na pomarančoch a zrelých pomarančoch, na tom mi sedelo to Tabak$, tak som dal to a myslel som, že to mám dobre. Čo ma však najviac prekvapilo, bolo to, že tie výrazy na hľadanie existujú všetky, myslel som si, že len jeden z nich existuje, tak som bol šťastný, že to mám dobre a nakoniec ma to takto vyradilo z prvého miesta.


Aj to je pekné. :)

Ja som na tú otázku na bete minul nekresťanských 4k na 20 nuggiet, aby som to otestoval.

Tobi, vďaka.
 

DeletedUser

Hosť
ja som to skusal na sedlach a fungovalo mi to aj s ^Tabak :/ a keby mi este uznaju ze v hre je 130 prac tak som treti :D

// dal by som toudymu nejaku specialnu odmenu za to ze kviz dokoncil prvy a len s jednou chybou
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
Zdá sa mi, že Atival je až moc aktívny, zaujímavé, že mne ignoruje správy o tom, že mi dĺži 100k na Texase. :D
 

DeletedUser3501

Hosť
Veľmi dobrý kvíz, dúfam že ešte nejaký vymyslíte :)

skončil som 17 čo ja osobne považujem ta obrovský úspech aj keď musím povedať, že ma neskutočne mrzí, že som sa nedostal do prvej desiatky :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja som so svojím 32. umiestnením veľmi spokojný, ako všetci predomnou, aj ja chválim kvíz, dobré otázky, pri ktorých som musel aj rozmýšľať a pomáhať si informáciami priamo z hry, nie iba z hlavy. Dobrá práca :)

P.S.: Aj tak som skončil prvý, 16:00:09 :p
 
Hore