Diskusia ku kvízu

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Netvrdím, že si vymýšľaš. Možno si niečo len nepostrehol. Ale technicky je to úplne nemožné :)

Marcus ja som ten quíz mal otvorený... na tej otázke o tej čanci na zásah pred limitom asi 10 sekúnd som mal dané na možnosti kde bolo 50,1 potom asi po 2ch kinútach nič nevyplo a nebol som si istý či to má byť 50,1 tak som to hodil na 45,1 a Bolo to Skutočne Po Limite...., a dal som Ďalšia otázko, ale na ďalšiu otázku ma nehodilo iba mi vyskočilo, že quíz sa skončil :).
 

DeletedUser5036

Hosť
Tak teda gratulujem Apoloniusovi a Ativalovi k plnému počtu bodov :) A samozrejme všetkým výhercom ;)
 
Marcus ja som ten quíz mal otvorený... na tej otázke o tej čanci na zásah pred limitom asi 10 sekúnd som mal dané na možnosti kde bolo 50,1 potom asi po 2ch kinútach nič nevyplo a nebol som si istý či to má byť 50,1 tak som to hodil na 45,1 a Bolo to Skutočne Po Limite...., a dal som Ďalšia otázko, ale na ďalšiu otázku ma nehodilo iba mi vyskočilo, že quíz sa skončil :).

7h4x.png


:)
 

DeletedUser8003

Hosť
Marcus,čosi by sa aj nám dvom mohlo dať čo sme skončili pod čiarou,ale len kvoli času

9px13 2013-12-14 16:14:15 Arizona 47
10Rabit 2013-12-14 16:31:50 California 47
11DownHill-er 2013-12-15 13:12:41 Arizona 47
12denisfl 2013-12-15 18:47:54 Texas 47
 

DeletedUser

Hosť
okrem zavadzajucej otazky ohladne kol na vlajku a pocet sektorov mapy je vsetko v poriadku...
 

DeletedUser

Hosť
Nechcem moju výhru dajte ju niekomu kto skončil za mnou (napr denisfl keď tu tak pekne pýtal :) )... Končím s the west.... + pridávam toto aj keď to vy ako Vás poznám budete brať ako relevantný dôkaz...
nsErhTU.png
 
A vravel som to aj pár hráčom hneď po quíze.... Nemám si dôvod vymýšľať... Odscreenovať sa to nedalo ani nič...

No to fakt neviem ako sa to mohlo stať. :neisty:

No to s tou vlajkou to bol taký chyták, nebolo tam nič zavádzajúce. (Aj ja som sa na tom nachytal)

Rabit, už iba čisto z tvojej vypočítavosti s tým nič nespravím.
 

DeletedUser10115

Hosť
Nemalo by byť 14 krajín?

/V 14 krajinách sú pevnosti, 14 krajín má názov, v 14 krajinách bude cirkus. Môj názor. :)
 

DeletedUser

Hosť
co to je akoze za dokaz? dvaja podozrivi hráči
Nechcem moju výhru dajte ju niekomu kto skončil za mnou (napr denisfl keď tu tak pekne pýtal :) )... Končím s the west.... + pridávam toto aj keď to vy ako Vás poznám budete brať ako relevantný dôkaz...
nsErhTU.png
 

DeletedUser

Hosť
A tú výhru ešte raz Vás prosím presunte niekomu inému, zbytočne by na mojom účte prepadla, a určite sa nájde niekto kto bude mať z nej radosť :), Ďakujem s pozdravom Rabit
 

DeletedUser10115

Hosť
1 miesto a mal by som niečo, nevadí, nabudúce. Ale bol to pekný kvíz a dobré otázky, klobúk dolu Marcus. :)
 
Hore