Diskusia o 1.33

DeletedUser

Hosť
Klasická otázka :) a moja chyba že som vám neodpovedal hneď.

Nová verzia bude čoskoro. Náš administrátor robí všetko pre to, aby ste nemuseli dlho čakať
 

DeletedUser

Hosť
Ja Linteovi verim len je zvláštne, že mi ešte neprišiel e-mail
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď budeme vedieť dátum, určite Vás o tom všetkých budeme informovať.

Keď neinformujeme, znamená to, že ani my zatiaľ nevieme :)
 

DeletedUser244

Hosť
linteo a preklad, ktory robi slovenska externa firma, je uz hotovy?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
"Krátko po update bude dostupná nová úloha, čím budete mať jedinečnú príležitosť resetovať duelové schopnosti a atribúty."

Neviem ci som dobre pochopil ale ma to byt nieco ako "reskill zadarmo" ?:)
 

DeletedUser3733

Hosť
"Krátko po update bude dostupná nová úloha, čím budete mať jedinečnú príležitosť resetovať duelové schopnosti a atribúty."

Neviem ci som dobre pochopil ale ma to byt nieco ako "reskill zadarmo" ?:)

Nič nieje zadarmo, tak isto ani táto úloha nebude zrejme jednoduchá.
Ja som najviac zvedavý na duelový systém, pretože byť odporák je in, uvidíme ako dopadnú odporáci teraz :pif paf
 

DeletedUser2943

Hosť
dva roky sa sľubuje úplne nový duelový systém, a namiesto neho len malá úprava, ktorá má vytiahnuť nugety za reskill.
Inak verzia 1.33 neprináša nič nové, len kozmetické úpravy a opravy chýb.
Som sklamaný censored
 

DeletedUser5507

Hosť
mam otazku je pravda ze sa budu dat robit reskilly zadatmo ? ze to nebude pitat peniaze ani nugety ak hej kolko krat sa to da pouzit
 

DeletedUser7159

Hosť
Určite nebudú úplne zadarmo, niečo bude potreba, nechajme sa prekvapiť...

Som trochu sklamaný z updatu, bude sa už môcť hrať aspoň Poker za "skutočné" peniaze? Inak nemuseli ste hneď prezradiť že len uhýbanie a presnosť budú hrať hlavnú rolu v dueloch, mohli ste to zatajiť, podľa mňa by bolo lepšie keby na to hráči museli prísť sami...
a ešte otázočka, zmena duelového systému príde vtedy keď aj UPDATE? či sa to náhodou nebude spúšťať predbežne...
 
Hore