Diskusia o 1.33

DeletedUser244

Hosť
sa zobud zo sna...poker sa na rozdiel od bety na normalnych svetoch nikdy nebude hrat o skutocne peniaze
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
No ak to je tak, tak si mohol rovno napísať, že ...
"poker sa na rozdiel od bety na normalnych svetoch nikdy nebude hrat "...

a kto ešte hráva takýto poker? nikto...možno tak prvý týždeň od updatu 1.31 a keď sa spustila Burizona :)... myslel som že to bude o inom, ale je to len strata času
 

DeletedUser1859

Hosť
No to bude super,na starych svetoch bude este viac t:odJackNoface:ankov...
 

DeletedUser

Hosť
Píše sa, že Linteo robí všetko preto, aby sme nečakali dlho.

Veď kľud, nikam sa neponáhľajte. :) :D

Popravde sa na ten update vôbec neteším (a nie len preto, že som zrovna nahodený v odpore).
 

DeletedUser

Hosť
k tomu pokru, ja som vám to vravel, že načo Vám bude, no vy ste všetci boli z neho paf, týždeň, a teraz ho nikto snáď ani neotvorí ... zbytočne zaťažuje servery ... k odporu, nejak zvláštne sa nezmení, iba cez zručnosť a reflexy budú mať ešte vyššiu výhodu, lebo majú nehoráznu presnosť. Nové veci na normálnych svetoch polka nedosiahnuteľná ... toť asi vše zatiaľ, uvidíme, čo to prinesie :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Mam pocit, ze mysleli zmeny ako napriklad koma v duely. Kvoli testovaniu noveho systemu zmenili 48 hodinovu komu na 16 hodinovu. Teraz to asi zase hodili na 48 hodin.
 

DeletedUser6273

Hosť
V remesle kuchár v torte a likéry by vraj mali byť nejaké predmety - neviete niekto či už budú tieto predmety zapracované v update ? Alebo aspoň čo by tam mohlo byť ???
 

DeletedUser5507

Hosť
Mam pocit, ze mysleli zmeny ako napriklad koma v duely. Kvoli testovaniu noveho systemu zmenili 48 hodinovu komu na 16 hodinovu. Teraz to asi zase hodili na 48 hodin.

ja neviem ale keby ze je ten 16hodin koma tak to by bolo celkom dobre aj zle dobre by to bolo pre to ze mozeme po 16 hodinách duelovat
a zle by je to pre to ze hraci ktory su zasa 16 hodín v kóme a potom zase na nic budu utocit a im sa to nebude pacit
toto by mali dat aspon na 24 hodin aby to bolo trochu fér
 

DeletedUser

Hosť
V remesle kuchár v torte a likéry by vraj mali byť nejaké predmety - neviete niekto či už budú tieto predmety zapracované v update ? Alebo aspoň čo by tam mohlo byť ???

Nie su to presne predmety, fyzicky nie su dostupne v invente, ide o sucast novych Uspechov, nieco ako zberatelske kartry, kde za najdenie 5 rozdielnych predmetov z napr olovenej sosky dostanes odmenu 5000 $, nie vzdy vsak najdes rozdielny predmet vo figurke, takze mozes mat stastie a otvorit presne 5 a splnit celu kolekciu alebo ak nebudes mat stastie tak ich mozes otvorit XX. Problem je ze vacsinou su tieto predmety dostupne na dost vysokej obtiaznosti v remesle, takze bude dost tazke ich zohnat tolko kusov. Jedine ze sa par ludi dohodne co craftuju a budu si vymienat tieto veci.
 

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spýtať či sa ešte oplatí dávať schopnosti do : húževnatosti, reflexov, vystupovania a taktiky ??
 

DeletedUser

Hosť
Several tweaks have been applied to the duelling formula; aim and dodging will be boosted whilst appearance, tactics, toughness and reflex will be nerfed.

Presnost a uhybanie bude navysene, vystupko,taktika,huzevnatost a reflexy budu znizene. Pisem o ucinku. Nikto vsak nevie co a kolko. Osobne by som ziadny reskill nerobil kym to nebude 100% jasne, ze ako sa jednotlive nastavenia zmenia, kedze reskill nie je lacna zalezitost.

Dodatok: Po update bude nejaka seria , kde za odmenu bude mozne zadarmo resetnut skilly (ale iba duelove, cize sila uderu, strelba, huzevnatost, reflexy, presnost, uhyb, vystupko a taktiku), atributov sa to netyka.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4009

Hosť
to je dobre aj nie...kto ma velku taktiku alebo vystupovanie ma torchu lepsi duel...na druhu stranu kto sa chce len branit a robit aj prace,ulohy zalezi ako sa to zmeni ci odost ci len nepatrne
 
Hore