Diskusia o bojoch o pevnosti

DeletedUser5977

Hosť
Ku spájaniu aliancií, jediná možnosť je prerozdelenie sveta. Ak povie BtB, že nemajú potrebuj sa deliť, tak to je jasný znak toho, že nechcú prísť o pozíciu a nútia iných do spájaní, ale oni sa nepohnú, lebo vedia, že by oslabili. Akurát mi je ľúto hráčov čo nikdy nechceli moc a teraz im majetok opantal hlavu.

Ak sa prerozdelia sily to znamená niekoľko slabých pôjde ku silnému a nejaký silným ku slabším vtedy sa môže reálne svet pohnúť.


To je realita, potvrdená westom na X svetoch. Pokiaľ to vedenie BtB nepochopí, Califa sa ďalej nepohne. Čo sa týka spájania: s Campom nechce Nuts, Medvede ani Légia. dôvod mal to byť projekt na rekord. Ostal projektom, ktorý rozbil alianciu, ktorá začala byť dôstojným súperom BtB.

BtB sa začne štiepiť, lebo nemajú boje a nemá im kto brániť, týmto chcme vyzvať aj iných nebráňte BtB načo demotivovať hráčov prehrou do 15-20 kôl..? Musia pochopiť, že hra má byť vyrovnaná, aby mala budúcnosť. Ak tvrdia, že nepotrebujú sa deliť, tak im to dokážme, že potrebujú. Lebo padnú. Tak viete čo...? Nechajme ich padnúť úplne, proste nebráňme.


Niekto múdry raz povedal, všetkého veľa škodí. Tak nechajme ich mať všetko...
 

DeletedUser2852

Hosť
Jednoducho povedané, Buffalo má vysokú úroveň a California sa naň ani zďaleka nechytá. The Camp projekt rozbil všetku snahu LB o postavenie aliancie na nohy. The Camp si údajne vypožičal hráčov na rekord a hneď po rekorde mienil hráčov vrátiť. Otázka znie: Udialo sa tak? Správne, neudialo. BTB po dobití aj poslednej pevnosti na Californii nebude mať na koho útočiť a naozaj som zvedavá, ako sa to bojachtivým hráčom z BTB bude páčiť. Nie my sme na rade, ale BTB je na rade, aby skvalitnila svet. Ešte ma napadá otázka, že ako je možné, že hráči a aliancie na Buffale chápu princíp kvalitných bojov a na Californii je to taký veľký problém. Nuž som sama zvedavá, akým smerom sa California bude ďalej uberať a samotný The Camp - projekt pre rekord, ktorý už prebehol.
 

DeletedUser

Hosť
The Camp přebral legii hráče? To bych chtěl vidět jaké.
Problem bych viděl ve vedení legie, které se chovalo,tak jak se chovalo. Však Legii opustil Memphis, Seattle plný skvělých bojovníku(byl vyhozen vedením kvůli jednomu hráči...jak dětinské), a pak tu jsou města, která přišli z Bear Hearts. Ta se v Legii take moc neohřála a když zjistili, jak to chodí, radši zase odešli. I původní Křiváň (teď The Camp) opustil Legii kvůli vedení.

///Když se kouknu na členy města The Camp, tak snad akorát retek přišel z legii a pak prokop. Jestli se mýlim, tak budu rád když mě opravíte.

To je realita, potvrdená westom na X svetoch. Pokiaľ to vedenie BtB nepochopí, Califa sa ďalej nepohne. Čo sa týka spájania: s Campom nechce Nuts, Medvede ani Légia. dôvod mal to byť projekt na rekord. Ostal projektom, ktorý rozbil alianciu, ktorá začala byť dôstojným súperom BtB.

Todle snad nemyslíš vážně...Nesváděj svoji neschopnost řídit ali na ostatní. Jen řekni kolik lidí bylo v Campu z Legie.

Tady si dovolim stručně napsat, jak vzniklo město The Camp.
[SPOIL]
Původní Křiván se jednoho dne, po demokratickém hlasování na foru, rozhodl odejít. Hráče už nebavilo být v alianci, kde jsou hlavní pravidla: 1. Michalfun má vždy pravdu!
2. Když sa náhodou mýlí platí první pravidlo!

Další problem bylo vystupování na chatu, kde se vedení chovalo jako 15letí puberťáci.

Ale teď už nechme legii legií a podmě si napsat, co se dělo dále. V Městě Křiván nás zrovna opustil jeden hráč, který toho pro města udělal strašně hodně a tak jsme mu chtěli vzdát čest a město jsme po něm pojmenovali. A co Michalfun udělal? Ano přebral nám název našeho městečka. I s tim jsme se smířili, protože jsme nestáli o další hádky. Pár dní jsme si uživali volno a pak nám *roman* poslal návrh na projekt "The Camp". Šlo o to, aby jedno město naplnilo útok na malou pevnost. Po hlasování ve městě jsme souhlasili a tak to všechno začlo. *Roman* nechtěl, aby jsme porušili 2 hlavní aliance, a tak jsme nabízeli místo hráčům z aliancí Bear Heart, Nuts, Californii rangers a také z pár nezávislích měst. Takže jak jsme mohli rozbit
alianciu, ktorá začala byť dôstojným súperom BtB.
? Správně, The Camp nijak, nýbrž vedení samotné aliance. Tak probíhali boje až nakonec rekord padnul. Většina hráčů se vrátila zpět odkud přišla, ale hrstka zůstala v městě The Camp. A ti se rozhodli, že zkusí boje na calfornii ještě oživit. Ono se to lehce řekne, ale hůře udělá. A tak jsme nakonec našli spřízněnou duši v městě The Nortons, které také stojí o lepší boje na californii. Jednalo se i ostatními aliancemi, ale vždy to ztroskotalo na neochotě něco změnit. Další kroky jsou ještě ve fazi jednání.
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10324

Hosť
Ku spájaniu aliancií, jediná možnosť je prerozdelenie sveta. Ak povie BtB, že nemajú potrebuj sa deliť, tak to je jasný znak toho, že nechcú prísť o pozíciu a nútia iných do spájaní, ale oni sa nepohnú, lebo vedia, že by oslabili. Akurát mi je ľúto hráčov čo nikdy nechceli moc a teraz im majetok opantal hlavu.

Ak sa prerozdelia sily to znamená niekoľko slabých pôjde ku silnému a nejaký silným ku slabším vtedy sa môže reálne svet pohnúť.


To je realita, potvrdená westom na X svetoch. Pokiaľ to vedenie BtB nepochopí, Califa sa ďalej nepohne. Čo sa týka spájania: s Campom nechce Nuts, Medvede ani Légia. dôvod mal to byť projekt na rekord. Ostal projektom, ktorý rozbil alianciu, ktorá začala byť dôstojným súperom BtB.

BtB sa začne štiepiť, lebo nemajú boje a nemá im kto brániť, týmto chcme vyzvať aj iných nebráňte BtB načo demotivovať hráčov prehrou do 15-20 kôl..? Musia pochopiť, že hra má byť vyrovnaná, aby mala budúcnosť. Ak tvrdia, že nepotrebujú sa deliť, tak im to dokážme, že potrebujú. Lebo padnú. Tak viete čo...? Nechajme ich padnúť úplne, proste nebráňme.


Niekto múdry raz povedal, všetkého veľa škodí. Tak nechajme ich mať všetko...

Ano michal, vcetci sme zly, BtB, camp a asi aj Inno ze ti nedalo moc automaticky rozhodovat nad komplet svetmi na weste.
Ty vravis ze BtB vam kaze spajat sa. Sa pozri co robis ty, kazes BtB sa rozdelit, dokonca chces aby ta pocuvali vsetci a nebranili vobec. Jednoducho si na cali dostal cez usta a nevies to prehltnut. Prestan sa tu hrat na Sibylu, zahod kristalovu gulu a prestan tu vestit.
Ze BtB chcu bojovat a nebudu mat skym? Vasi ludia nebudu chciet bojovat? Camp nebude chciet? Medvede nebudu chciet? Ale ahaaa, oni nemozu, lebo ty si to nezelas. Tak skus urobit nieco ty, ked si taky managere na kazdom svete a necakaj ze sa rozbije nieco co funguje.
 

DeletedUser

Hosť
ok ospravedlnujem sa.... pisal som nic oobne chcel som ostat fakticky ale ked citam co za bludi tu michal pise neviem ci mam plakat alebo sa smiat:)

ale tak michal skusim aj par faktou niektore uz tu odzneli.... vyhodenie los altos( PF empire ja a kopa dalsich (ja som sa vratil) ) nasledne si rozbil memphis... vtedy najsilnejsie mesto... kolib tebe odisla gogo a spol a neskor aj vsetci ostatny podme dalej... puzijem teraz tvoju kristalovu gulu:).... predpokladam ze seatle a aj ostatne mesta co prisli s medvedov odisli koli tebe ze?:)) ty si stale neuvedomujes ze jedina vec co rozbija legiu si ty?? my sa mame rozdelit??? .. kludne moze legia prejst k medvedom som si isty ze ak by si nesiel ty radi by vsetky mesta prijali:)

tolko k faktom a teraz budem osobny.... z vlastnej moralky sa mi to hnusi ale ked tak citam to co pises mi to zlc nedovoli napisat pretoze ty pises take arogantne zvasty az to pekne nieje a keby v legii nebolo zakazane povedat svoj nazor inac ho vyhodis tak by ta vacsina poslala do 7mich pekiel... udajne si chory... neviem aka je tovoja choroba ale jedna znich urcite suvisi s hlavou... tak sprav konecne nieco rozumne a odovzdaj vedenie legie ludom co rozmyslaju a neovplivnuj ich uz viac!

nedalo mi pozrel som vedenie a vrchnu cast clenov campu... este mi tam chyba par mien vratane mojho a mame celkom slusnu zbierku top hracou co z legie odisli koli tvojej arogancii a hluposti... howk


este k tomu ze sa to ukazalo na X svetoch a podobni blud co si napisal... pametam len z Buffala neviem ako inde... ale tam sa vzdy formovala ali proti legii a nie legia podla opozicii... pekny den
 

DeletedUser2852

Hosť
Dovody preco sa s urcitymi jedincami nechce mat legia nic spolocne tu uz nenapisete. Plakat sa mi chce z nich. Nebudem to tu znova rozpisovat. V legii sa to riesilo az az. Dovody poznaju vsetci a ti co ich nepoznaju, tak zjavne nemali s legiou nikdy nic spolocne okrem kratkodobeho pobytu. A to ze sa v Legii netoleruju nadavky a vzajomne osocovanie hracov, podkopavanie autority veliaceho pocas velenia je myslim si na mieste. Ak sa nemylim to bol dovod tvojho odchodu Silver. Doteraz si pamatam ako si vulgarne ponizoval velitela (myslim, ze sa jednalo o MarcusJohnyEvans-a). Nie nemáme záujem hrat s ludmi, ktori nemaju uctu. Oddelenie povodneho Krivana, no Krivan bol vzdy michalove mesto, takze je to hra so slovickami, v kazdom pripade to bol zaujem jednotlivcov, ktori chceli vsetko a pre ostatnych nedokazali pohnut prstom a preto doslo k rozporom. Legia bola vzdy cestna aliancia, ferova a hlavne neuprednostnovala jedno mesto pred ostatnymi v aliancii a toto sa nepacilo 3-4 hracom z povodneho Krivana (ak nehovorim este aj o osobnych dovodoch, ktore s hrou nesuvisia). Takze sa mesto oddelilo a nový Kriváň rýchlosťou blesku získal opäť silné postavenie. Takze, ked tu budete pisat opat nejake veci typu, ze michal s niekym odmietol hrat, tak laskavo napiste pravy dovod . A ked ho neviete, radsej nepiste nic.

Silver a v tvojom poslednom prispevku jednoznacne dokazujes, ze jedine co vies je urazat. Okrem toho nehnevaj sa na mňa, ale to už si prehnal. Zjavne vieš ,,houby" o jeho zdravotnom stave a prišlo mi to úbohé.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5977

Hosť
Pravda či lož ..?

Po prvé Silver choroba či nechoroba, ale prepáč nevyťahuj moje súkromie, áno som chorý "na hlavu" a je vysoko nevkusné zaútočiť týmto smerom.

Po druhé havana, ak sa dobre pamätám Kriváň som nezobral ani neukradol, ja som ho totiž založil, takže po premenovaní na Camp som si ho zobral späť.

Po tretie, áno pravda je, že svet bude fungovať ak budú sily vyrovnané na to sa musí prerozdeliť sila hráčov medzi dve strany, to sa udialo na buffale. Spájalo sa diamond spájala sa légia, obe laiancie fungujú pomerne dobre, hra je vyrovnaná.

Po štvrté Barnard nikto mi cez ústa nedal. Vieš ak prehrám čestne uznám súpera, vždy. Havana už zabudol, že viem uznať kvalitu súpera. Čo sa týka arogancie časť kriváňu od začiatku servera chcela hrať sama bez aliancie, preto odišla. Mimochodom doteraz dobre vychádzam z radou hráčov z Campu.

Po piate vrátime sa ku podstate, ak chete aby bola California vyrovnaná, musia sa prerozdeliť sily, to sa udialo na californii. Z nemenovanej aliancie išli mestá ku diamanotm ja légii niektoré mestá z Légie sú i diamantov a niektoré od diamantov u nás. Myslím, že obe aliancia sú na tom pomerne dobre.


Po šieste to že mestá boli vyhodené silver aj od BtB boli mestá vyhodené a neriešim to, lebo je prirodzené že funguje migrácia hráčov a miest. Úplne normálna vec.



A tiež je pravda Havana, že je to uhol pohľadu ako sa na to pozrieš, môžem povedať to, že si nechcel hrať so mňou a obhajoval, že HP netreba a teraz máš zrazu 7500 hp a nadávať na to, že u nás si nechcel po odchode, aby is dokázal niečo si išiel na Hp. Nemyslím is to, ale môžem to aj tak interpretovať, ale nebudem, lebo je to prirodzený vývoj.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4685

Hosť
preco by sa malo BTB rozdelovat aby sme stale hrali male pevnosti a kopa hracov ostala na sucho nie vobec som proti ovela lepsie riesenie bude ked sa pospajaju uz existujuce aliancie a je iba na vas miso ci sa k nim pridate

je naozaj vela hracov mimo aliancii alebo sa nachadzaju v mensich nerozumiem preco to niekto nepospaja miesto toho aby sa rozdelovalo BTB
 

DeletedUser10090

Hosť
Spájanie nespájanie, no ono je to tak.

Vec prvá: nie šikovným patrí svet, ale chamtivým. BtB nehrajú hru pre zábavu, ale majetok. Prídu o pevnosť na ďalší deň dajú boj na obed a večer, aby im náhodou počet neklesol.

Druhá vec Camp, pôvodne to mal byť projekt na rekord, kde už BtB mali súpera, ale hráči zaslepený hlúpym rekordom rozbili alianciu a smola. Teraz tak ako veľkohubo niekto tvrdil CAMP len projekt na rekord , potom vrátim hráčov, tak teraz stavia alianciu.

Po tretie až keď BtB pochopí, že ich chamtivá hra škodí svetu a CAMP sa prestane povyšovať a prepáč Ice dobrá téma, ale nie od teba, lebo teraz neviem či to píšeš ako hráč, alebo moderátor nejako mi to splýva, lebo to vyznieva ako príklad a téma sa skĺzla do hry čo ako spájať. (takže z nezávislého hráča, je lobista)

Takže v tomto prípade mi to nepasuje ku tvojej osobe.


Pavexim tebe som raz písal, až keď vlastná hlúposť udrie BtB do hlavy (chamtivosť) až potom sa California môže dávať dokopy.

Krásnym príkladom je buffalo teraz sme vyhrali pár bojov po sebe a i tak pomer pevností je 22 ku 17, čo je pomerne vzácne vyrovnané. Boje majú šmrc aktuálne má Légia navrch, nedávno Légia prehrávala. Ale stále sa to točí okolo čísla pol na pol +/-. A v tom je čaro hry. Ak toto pochopia prepáčte za vyjadrenie skupina nadutých hráčov na Californii, až potom sa môže niečo diať.

Ale spájať sa s projektom, o ktorom toľko jeho majiteľ tvrdil, že si len požičiava a teraz stavia alianciu určite nebudeme.

1. nerobime to kvoli chamtivosti. Ale chceme vas dotlacit, aby ste uz zacali spolupracovat, ak sa uz teda nechcete spajat. Pretoze, ak budu vsetky pevnosti nase, tak nebudete mat inu moznost ako kopnut nam. Ak nekopnete, tak nebude jednoducho nikto bojovat. Snad vas spoji aspon to, ze budete mat spolocneho nepriatela

2. CAMP bola taka prehladna akcia, ze bolo jasne o co ide hned od zaciatku, to ze ste si tam pustili hracov nie je nasa chyba. Podobna vec sa stala uz na inych svetoch, takze ste sa z toho mali poucit, bohuzial sa nestalo. My sme dali vysloveny zakaz hracom tam ist.

3. bod je vlastne pre mna ako 1., tak sa nevyjadrujem viac

Bod Pavexim - zase bod 1

Bod Buffalo - to preto lebo som tam dal dovolenkovy rezim (joke). Na Buffale mala takmer vzdy navrch Legia, ostatni boli v opozicii a museli sa spajat, aby nieco dosiahli. Buhuzial pre Legiu na Californii ste na opacnej strane a ste nuteni, aby ste sa spajali alebo spolupracovali. Ale vyzera to tak, ze ste az prilis pysni. Rozumiem, ze s niektorymi sa tazko jedna a spolupracuje, ale treba to prekusnut a dohodnut sa. Ked sa vsetci spojite, tak ste o mno silnejsi ako my. My mame svoju kostru, ktora sa nebude delit, tak ako vy na Buffale a ak sa spojite tu, tak budeme musiet my niekoho pribrat. Ale delit sa nebudeme len preto, ze vy nie ste so sebou ochotni komunikovat.
 

DeletedUser10090

Hosť
Silverovi: Xenne je rozumný a vždy bol a je dobrá voľba do vedenia, sú isté princípy a vy musíte oslabiť, aby mal svet šancu sa rozohrať, to je realita. Ale vlastne pravde je taká, že obrazne povedané padnete na ústa, lebo ešte tri pevnosti a ste bez súpera, to ste spôsobili vašou hrou, lebo keď bol čas že sa jedna aliancia pod hlavičkou légie už dávala dokopy, prišli ste s geniálnym nápadom, máme veľa hráčov dávať dva boje denne, čím ste nás opäť odsúdili na zničenie a nedovolili ste mať kvalitného súpera a to robíte aj teraz.


Barnard: pekne píšeš, akurát problém je ten, že ja poviem priamo ty mažeš na fóre med čo michal dovolí a zakáže, záhade že buffalo funguje po našom a keď sme silný sám zmiernim, aby bolo vyrovnané, bola doba keď sme každú vyhratú pevnosť vrátili a písali architectom, aby bojovali na ich strane, aby s dali dokopy. A ešte barnard michal dovolí či zakáže, ale ty oslovuješ hráčov, Čau ty špina. Tak krásne si ma oslovil, a ja mám komunikovať s tebou a BtB..?

K tomuto prispevku len tolko. Ak velis, alebo komunikujes s hracmi najma z vlastnej aliancie, tak by si im nemal nadavat. Pravdepodobne Ti stuplo ego na tolko, ze si to dovolis.

K vete: Čau ty špina. - nebolo to od neho pekne, zrejme Ta len provokoval a nechal si sa. Ale co ma viac zarazilo, tak si to minule na pevnostnom chate odosobnil a preniesol na celu alianciu, ze jeden z nasho vedenia vas vsetkych vola spinami. Myslim si, ze je to dost zavadzajuce.
 

DeletedUser10090

Hosť
Ku spájaniu aliancií, jediná možnosť je prerozdelenie sveta. Ak povie BtB, že nemajú potrebuj sa deliť, tak to je jasný znak toho, že nechcú prísť o pozíciu a nútia iných do spájaní, ale oni sa nepohnú, lebo vedia, že by oslabili. Akurát mi je ľúto hráčov čo nikdy nechceli moc a teraz im majetok opantal hlavu.

Ak sa prerozdelia sily to znamená niekoľko slabých pôjde ku silnému a nejaký silným ku slabším vtedy sa môže reálne svet pohnúť.


To je realita, potvrdená westom na X svetoch. Pokiaľ to vedenie BtB nepochopí, Califa sa ďalej nepohne. Čo sa týka spájania: s Campom nechce Nuts, Medvede ani Légia. dôvod mal to byť projekt na rekord. Ostal projektom, ktorý rozbil alianciu, ktorá začala byť dôstojným súperom BtB.

BtB sa začne štiepiť, lebo nemajú boje a nemá im kto brániť, týmto chcme vyzvať aj iných nebráňte BtB načo demotivovať hráčov prehrou do 15-20 kôl..? Musia pochopiť, že hra má byť vyrovnaná, aby mala budúcnosť. Ak tvrdia, že nepotrebujú sa deliť, tak im to dokážme, že potrebujú. Lebo padnú. Tak viete čo...? Nechajme ich padnúť úplne, proste nebráňme.


Niekto múdry raz povedal, všetkého veľa škodí. Tak nechajme ich mať všetko...

Vacsina je to zase bod 1 o 2 prispevky vyssie. Skor si myslim, ze ty si nepochopil, ze my sa delit nebudeme, funguje nam to tu velmi dobre a vacsina je tu spokojnych, takze ak cakate, ze sa len tak rozpadneme, tak tu narazite na kamen. Budovali sme to vsetci spolocnymi silami a len tak sa toho nevzdame.

Teraz nebudem pisat na Teba, ale na inych. Bolo tu viac pokusov ako nas rozvratit, rozhadat a postvat proti sebe neferovymi vyjadreniami, famami a najma urazkami na nemenovanu clenku vedenie. Vacsina by sa pod tym psychickym tlakom uz zlozila, ale ona je silna osobnost a zvlada to. A obvinovanie, ze nieco zle urobila, tak to maju vsetci smolu, lebo nase vedenie ma 5 clenov a rozhodujeme spolocne, takze nadavky prosim adresovat, ked tak na vsetkych. Toto vsetko sme ustali, takze delenie nepripada do uvahy.
Vy musite zapracovat na komunikacii medzi sebou a bud sa spojit, alebo zacat spolupracovat.
 

DeletedUser10090

Hosť
Jednoducho povedané, Buffalo má vysokú úroveň a California sa naň ani zďaleka nechytá. The Camp projekt rozbil všetku snahu LB o postavenie aliancie na nohy. The Camp si údajne vypožičal hráčov na rekord a hneď po rekorde mienil hráčov vrátiť. Otázka znie: Udialo sa tak? Správne, neudialo. BTB po dobití aj poslednej pevnosti na Californii nebude mať na koho útočiť a naozaj som zvedavá, ako sa to bojachtivým hráčom z BTB bude páčiť. Nie my sme na rade, ale BTB je na rade, aby skvalitnila svet. Ešte ma napadá otázka, že ako je možné, že hráči a aliancie na Buffale chápu princíp kvalitných bojov a na Californii je to taký veľký problém. Nuž som sama zvedavá, akým smerom sa California bude ďalej uberať a samotný The Camp - projekt pre rekord, ktorý už prebehol.

Buffalo ma vysoku uroven, lebo hraci v "opozicii" proti Legii dokazali spojit a komunikovat. Kdez tu na Californii opozicia je az moc pysna, aby spolupracovala a len sa hadate.

Camp - pisal som vyssie. Projekt bol az prilis prehladny, vy ste tam pustili hracov, my nie. Preco by sme my mali platit za vasu chybu?
 

DeletedUser10090

Hosť
Dovody preco sa s urcitymi jedincami nechce mat legia nic spolocne tu uz nenapisete. Plakat sa mi chce z nich. Nebudem to tu znova rozpisovat. V legii sa to riesilo az az. Dovody poznaju vsetci a ti co ich nepoznaju, tak zjavne nemali s legiou nikdy nic spolocne okrem kratkodobeho pobytu. A to ze sa v Legii netoleruju nadavky a vzajomne osocovanie hracov, podkopavanie autority veliaceho pocas velenia je myslim si na mieste. Ak sa nemylim to bol dovod tvojho odchodu Silver. Doteraz si pamatam ako si vulgarne ponizoval velitela (myslim, ze sa jednalo o MarcusJohnyEvans-a). Nie nemáme záujem hrat s ludmi, ktori nemaju uctu. Oddelenie povodneho Krivana, no Krivan bol vzdy michalove mesto, takze je to hra so slovickami, v kazdom pripade to bol zaujem jednotlivcov, ktori chceli vsetko a pre ostatnych nedokazali pohnut prstom a preto doslo k rozporom. Legia bola vzdy cestna aliancia, ferova a hlavne neuprednostnovala jedno mesto pred ostatnymi v aliancii a toto sa nepacilo 3-4 hracom z povodneho Krivana (ak nehovorim este aj o osobnych dovodoch, ktore s hrou nesuvisia). Takze sa mesto oddelilo a nový Kriváň rýchlosťou blesku získal opäť silné postavenie. Takze, ked tu budete pisat opat nejake veci typu, ze michal s niekym odmietol hrat, tak laskavo napiste pravy dovod . A ked ho neviete, radsej nepiste nic.

Silver a v tvojom poslednom prispevku jednoznacne dokazujes, ze jedine co vies je urazat.

Mas pravdu v hre ako aj vsade sa najdu extremne individua, ktore sa nebavia hrou, ale tym, ze ublizuju klamstvami a radaju sa z toho, ak niekomu ublizia a ohovaraju ho zase len dalsimi klamstvami. Takych hracov sme od nas vypudili, alebo odisli sami, lebo zistili, ze to tu nepada na urodnu podu, pripadne ta osoba (napr. vyssie menovana clenka vedenia) je dost silna, aby tomu odolala. Takym ludom netreba davat zbytocny priestor, aby sa mohli realizovat. Neviem presne, co sa odohralo u vas, ale pocul som, ze ste zasli az k nadavkam a urazkam, ktorym ste sa podla mna mali vyvarovat. Pretoze, ak ste boli v konflikte s takymito osobami, tak ste im len pridali vodu na mlyn.

U nas take osoby boli, ale vzhladom, ze u nas su urcite pravidla a pri bojoch pri rekrute nefunguje rodinkarstvo na rekrut a kapitanov, ale je presne stanoveny, tak sa ani len nedostali k tomu, aby pocas boja mohli nejak zhadzovat velenie. Nechcem na nikoho ukazovat a ani neviem, ci to bolo aj tak u vas pri sporoch a ci to boli tie vyssie uvedene osoby, ale pokial sa veli, tak do toho nema nikto zasahovat.
 

DeletedUser

Hosť
Pořád jsem se nedozvěděl, kolik hráčů z legii je v The Campu. Kdyby The Camp nebyl, tak by to vypadlo stejně. Původní Křiván by byl bez aliance a boje by vypadaly úplně stejně.

Problém nevidim v tom, že jedna aliance je moc silná, ale to že jedna je tak slabá. Jak je možné, že kdysi 2 vyrovnáné aliance jsou teď uplne jinde? Vedení legie žilo ve snu, že to tu bude jak na buffale a teď by chtělo přerozdělení.

a ohánět se
Po šieste to že mestá boli vyhodené silver aj od BtB boli mestá vyhodené a neriešim to, lebo je prirodzené že funguje migrácia hráčov a miest. Úplne normálna vec.
Oni si to mohli dovolit ale jak je vidět, tak legie ne.

Jediná cesta, jak zase vyrovnat boje je, aby se menší aliance spojili proti Btb. Otázkou ale je jestli se do toho někomu chce a jestli je to vůbec realne.
 

DeletedUser2852

Hosť
Queeen javíš sa v celku ako rozumný človek, ale nie so všetkým celkom súhlasím, ale to je spôsobená tým, že do určitých vecí dostatočne nevidíš (čo ani nemôžeš).

K bodu 2 - dobré rozhodnutie, my sme zjavne nečakali, že určití ľudia budú mať len plno rečí. Bohužiaľ už si zvykám, že ten od koho to čakáš najmenej, najviac ti podkope nohy...

V začiatkoch Buffala nemala Légia navrch ani náhodou. Viem to, pretože presne v tom čase som bola s mestom súčasťou légie. Légia sa formovala a tvrdo drela, až tak tvrdo, že sa mi ta tvrdosť nepáčila a ďalší rok som prehlasovala, že s michalom a légiou nemienim mať už nikdy nič spoločné. Je zaujímavé, že Michalova tvrdosť teraz nedosahuje vôbec takých rozmerov ako vtedy na Buffale a ľudia pindajú oveľa viac. Vtedy to všetci ustáli a makali na sebe a čuduj sa svete Légia sa tak vymakala, že zrazu všetkým padali sánky. Nech sa snažili ostatné aliancie ako chceli, tak na Légiu nemali. Došlo to až do stavu, kedy sa Udatné zbrane spojili s nami (Západnými jazdcami) a vznikli Udatní jazdci, ale ani to nepomohlo. Vtedy Légia vlastnila väčšie percento pevnosti a to bol presne ten bod, kedy to stopli. Prestali útočiť. A viete čo sa stalo? Hráči vyšli z cviku a zrazu Légia už nebola vo forme. A začala prehrávať. Opäť, už druhá raz na Buffale. Vtedy sme pre dobro Buffala prešli k radikálnemu kroku a spojili Udatných jazdcov s Légiou. Aj keď bola Légia známa tým, že každému mestu dáva šancu iba 1 krát, dala nám ju opäť a myslím si, že to je dostatočný dôkaz toho, že sa s Michalom dá jednať. Ja a michal sme boli v podstate veľkí nepriatelia. Ale spojili sme sa a dopadlo to viac ako dobre. Opäť sa Légia pozviechala a Diamonds rovnako. Stoja proti sebe takmer rovnocenné aliancie a to je dobré tak to má byť.

A ešte jedná vec, vždy sme hráčov viedli k úcte k spoluhráčom ale aj úcte k súperom. Doslova a do písmena sme zakázali nadávky aj v hviezdičkovej forme, pretože jeden začne a chytia sa ďalší a potom zastaviť to je veľký problém. A presne preto Queeen odmietame mať určité typy v aliancii. Kôli viacnásobným zlým skusenostiam. Jednoducho sú ľudia, ktorí majú na weste sústavnú a neúnavnú funkciu rozvracať, intrigovať, osočovať, podkopávať, nadávať, znechucovať hru a potom, že sa v aliancii háda. Tak už vieš, prečo sa aliancia čistila. Jednoducho sú problémoví hráči ako gogo boom, silver, kuro...a mohla by som menovať ďalej...a keďže sú mestá, ktoré to doteraz nepochopili a chcú ich mať u seba a neústupia, tak je jasné, že je situácia taká, aká je.

A čo sa všetci vyvršujú furt na michalovi? Je azda jediný, ktorý vedie Légiu? Áno vždy to bol on, ktorý robil pre Légiu najviac a aj tú špinavú robotku, ktorá sa nechcela nikdy nikomu robiť (podľa seba viem, že je to veľmi nevďačná robota), ale keď je nejaký problém, tak sa dá jednať s kompletným vedením a nevyhovárať sa na jedného človeka. Hovorí sa všade o ňom už ako bulvárne plátky o celebritách. Bohužiaľ podaktorí to nevedia predýchať a potom sa vrátime k tomu, že sú ľudia, ktorí majú na weste sústavnú a neúnavnú funkciu rozvracať, intrigovať, osočovať, podkopávať, nadávať, znechucovať hru ... a ešte sa aj náramne na tom zabávať, akí sú úžasní...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore