Diskusia o bojoch o pevnosti

DeletedUser10090

Hosť
Queen mýliš sa ak niekto musí tak musí každý nie je to o tom, že ty ukážeš ty musíš, ale ja nemusím. Áno musí každý a práve ten čo hraj prím a nemá súpera si musí uvedomiť, že musí urobiť ťah. Je veľký omyl, že je to na nás. Je to na vás vy potrebujete súpera, sám si poznamenal, že nemáme morálku. A chcete aby sme sa pozbierali..? Tak sa spamätaj, už sme začali pár krát a namiesto ok, dajte sa dokopy ste vždy dávali dva boje v ten čas. Takže nevymýšľaj. Ja nemám dôvod neísť dopredu, ale ako chceš dať súperovi priestor, keď je permanente pod útokom...? Takže najprv si to spočítaj Postav sa na nohy, ale vždy ťa strčím keď budeš stavať, ale postav sa, ale ja ťa strčím, ale postav sa.

To čo hovoríš je hlúposť, ak chceš aby súper sa postavil a súper má ochotu podaj mu ruku nech sa postaví, nech sa dá dokopy a potom môžeš výálčiť so súperom. Ale podanie ruky nie je pozbierať zbytky a spojte sa, to si musíš uvedomiť, týmy zbytkami myslím aj légiu ako takú.


A opäť sme tam kde sme stále, všetci sa spojte my nemáme dôvod sa deliť. Preto ti hovorím, že ak toto nepochopíš a neukážeš iným, že máš ochotu, lebo zatiaľ máš ochotu len hovoriť čo musia iný. Ale ja viem čo my musíme, ja viem, že musíme spolupracovať, ale ty nevieš, že musíš urobiť krok a pokiaľ ho neurobíš nepohneš sa ďalej. Ak niekto obviňuje légiu na buffale, tak légia tento krok urobila a vtedy dokázala skloniť hlavu a povedala si ok, musíme začať my a bolo. Ani tem hrozne arogantný michal nebol proti.

Neviem, ci Ti pycha nedovoluje sa s niekym spojit alebo spolupracovat a pomocnu ruku vam nepodame, lebo nie sme na tolko silny, aby to malo vyznam. Stale opakujem, ze sme slabsi ako zvysok sveta. Prerozdelovanie ma vyznam, ak su 2 bloky nevyrovnane. A o tu pomocnu ruku mozes poziadat viacero aliancii.

A co sa tyka patovej situacie za stavu, ze budeme mat 100% pevnosti a vy vsetci sa rozhodnete nebojovat. Vies co sa stane? rozdelime sa na 2 rovnake aliancie a budeme medzi sebou bojovat a vy sa budete len pozerat, lebo sa neviete dohodnut. Akonahle sa spojite, tak my sa zase spojime do jednoliateho celku. V kazdom pripade cakanim na nas rozpad alebo rozdelenie marnite cas.

Tu pomocnu ruku mozes kludne hladat u viacerych aliancii, ale my BTB nebudem nicit nasu aliacniu za to, ze vy ste nenasli spolocnu rec a neviete sa dohodnut. Na taketo samoznicenie cakas uplne zbytocne, vsetci sme nasu alianciu budovali a to nie len vedenie, ale aj samotni hraci, ktori uz ani nerozlisuju, ze su z nejakeho ineho mesta. Su jednoducho BTB a rozdelovat sa nebudu.
 

DeletedUser2852

Hosť
No to nám odľahlo, že sa nechce, i keď je tam pár hráčov, ktorí sú fajn.
Roman tvrdil, že končí, údajne odchádza do zahraničia, projekt bol jeho posledná aktivita. (teda ak sa záhadne na tom nič nezmenilo).
 

DeletedUser6744

Hosť
Mas pravdu my tych hracov nevlastnime, ale ako vedenie sa mame pravo vyjadrit k tomu a povedat im nie. Ked ste chceli nejaku taku akciu urobit a nic neohrozit a zachovat sa slusne, tak stacilo napisat vedeniu, co chcete urobit a dohodnut sa na nejakom dni, ze hraci k vam pridu a potom na dalsi den sa vratia a akcia by bola vybavena z 2 dni. A co ste robili vy? potajomky ste oslovovali hracov a tahali ich od nas prec. Vynikajuce ferove jednanie ste predviedli a to ako to dlho trvalo ani nehovorim. Takze o vznesenosti akcie ani nerozpravaj.

Keď sme pri tom pozrite si členov nášho mesta. Z BTB tam nebol asi nikto. Aha pardon koláč ale ten odišiel preto lebo sa niektorý zachovali tak ako zachovali. To je jeden jediný hráč z BTB. Z légie sme mali tuším Gicka jedného tanka. + 1-2 hráčov. To mi ako chcete povedať že oni tvorili celú ali :o
Za ďalšie tvrdíte že hráči sa po projekte nevrátili. Ale zamysleli ste sa prečo? Asi Vás nenapadlo že sa nechcú vrátiť. Hold vidíte stále len to svoje.
 

DeletedUser6744

Hosť
No to nám odľahlo, že sa nechce, i keď je tam pár hráčov, ktorí sú fajn.
Roman tvrdil, že končí, údajne odchádza do zahraničia, projekt bol jeho posledná aktivita. (teda ak sa záhadne na tom nič nezmenilo).

Mimka Roman oslovil 2 aliancie. Padlo niekoľko návrhov. Ale keď niekto nechce spolupracovať tak nechce. Nebudeme čakať na spasenie.
 

DeletedUser2852

Hosť
barnard keby sme si aj my na Buffale hovorili, že nemienime ničiť našu kostru a keby si to vtedy hovorila aj légia, tak asi dodnes by sme boli v rovnakom chaose ako je teraz na Californii. Légia mala tiež vždy okolo 6 mieste, kde boli možno tak 3 bojovo nadpriemerné a napriek tomu jedno z nich pustila. Takže ustúpiť musia všetci v niečom a nie len zvyšok sveta. Vy hovoríte: zvyšok sveta sa musí spojiť. (nemusí). Zvyšok sveta hovorí: BTB musí niekoho pustiť k súperovi. (nemusí). Nikto nič nemusí, ale môže. Ja osobne som sa tiež musela vzdať na Buffale toho čo som spolu s ďalšími hráčmi dlhodobo budovala pre lepšie boje. A nelutujem, malo to svoj význam. Proste sú ľudia, ktorí si spolu nesadnú a nedonútiš ich, aby si vyhovovali.
 

DeletedUser10090

Hosť
Keď sme pri tom pozrite si členov nášho mesta. Z BTB tam nebol asi nikto. Aha pardon koláč ale ten odišiel preto lebo sa niektorý zachovali tak ako zachovali. To je jeden jediný hráč z BTB. Z légie sme mali tuším Gicka jedného tanka. + 1-2 hráčov. To mi ako chcete povedať že oni tvorili celú ali :o
Za ďalšie tvrdíte že hráči sa po projekte nevrátili. Ale zamysleli ste sa prečo? Asi Vás nenapadlo že sa nechcú vrátiť. Hold vidíte stále len to svoje.

Ano kolac bol od nas. A vysvetli mi ako a kto s k nemu zachoval, ze odisiel. Lebo ja som sa to nikdy nedozvedel a stale pocujem, len ze niekto povedel niekomu, ze niekto povedal. Tak mi to teraz mozes ozrejmit. Budem len rad, ak to konecne pochopim. Lebo ja som ziadny padny dovod nevidel.
 

DeletedUser6744

Hosť
Ano kolac bol od nas. A vysvetli mi ako a kto s k nemu zachoval, ze odisiel. Lebo ja som sa to nikdy nedozvedel a stale pocujem, len ze niekto povedel niekomu, ze niekto povedal. Tak mi to teraz mozes ozrejmit. Budem len rad, ak to konecne pochopim. Lebo ja som ziadny padny dovod nevidel.

Ja nie som ten ktorý by ti to mal ozrejmovať. Keď chceš spýtaj sa koláča nie mňa. Je to jeho súkromie.
 

DeletedUser2852

Hosť
Fonzy ouká, prečo potom Camp ostal a neposlal požičaných hráčov späť a mestu sa nevrátil názov pred projektom? Pretože taký bol predsa zámer, nie?
 

DeletedUser10090

Hosť
Ja nie som ten ktorý by ti to mal ozrejmovať. Keď chceš spýtaj sa koláča nie mňa. Je to jeho súkromie.

Skor to vyzera, ze ty si zase len pocul, ze niekto povedal a tomu niekto nieco povedal, ale v skutocnosti nevie. Takymto sposobom sa ohovaraju nasi hraci.
 

DeletedUser2852

Hosť
Ano kolac bol od nas. A vysvetli mi ako a kto s k nemu zachoval, ze odisiel. Lebo ja som sa to nikdy nedozvedel a stale pocujem, len ze niekto povedel niekomu, ze niekto povedal. Tak mi to teraz mozes ozrejmit. Budem len rad, ak to konecne pochopim. Lebo ja som ziadny padny dovod nevidel.

Vidíš to Queeen a tu máš presne príklad toho ako to je aj u nás. Niekto ide preč a potom sa postupne dozvedáš, že mu bola urobená nejaká krivda a dozvedáš sa to cez 300 ľudí, už 5-te cez 9-te a pravdy sa nedopátraš. A o tomto to celé je. Úprimnosť je pre mnohých kameňom úrazu.
 

DeletedUser

Hosť
Fonzy ouká, prečo potom Camp ostal a neposlal požičaných hráčov späť a mestu sa nevrátil názov pred projektom? Pretože taký bol predsa zámer, nie?

Tak nám řekni jaké hráče jsme neposlali zpět? Městu se nevrátil název, protože jste si ho vzali.
 

DeletedUser6744

Hosť
Fonzy ouká, prečo potom Camp ostal a neposlal požičaných hráčov späť a mestu sa nevrátil názov pred projektom? Pretože taký bol predsa zámer, nie?

Mimka schválne kto bol u nás z légie. Queeen A ty mi prosím napíš kto od Vás. Nech v tom máme poriadok raz a navždy.

Po ďalšie už som to písal že koľkí hráči sa nechcú vrátiť. Tí ktorí chceli tak urobili. A niektorí zase išli svojou cestou...
 

DeletedUser2852

Hosť
Tak nám řekni jaké hráče jsme neposlali zpět? Městu se nevrátil název, protože jste si ho vzali.

máte ich viac, ale to už je jedno. keby to bolo férové, tak prepustíte každého hráča, ktorý prišiel za účelom projektu a nebol v pôvodnom meste Mess forever, pretože tak ste sa pred projektom volali. A rozhodne vás nebolo cez 40 ale niečo cez 20.
 

DeletedUser2852

Hosť
Mimka schválne kto bol u nás z légie. Queeen A ty mi prosím napíš kto od Vás. Nech v tom máme poriadok raz a navždy.

Po ďalšie už som to písal že koľkí hráči sa nechcú vrátiť. Tí ktorí chceli tak urobili. A niektorí zase išli svojou cestou...

aj ty sám si bol.
 
Hore