Diskusia o bojoch o pevnosti

DeletedUser6744

Hosť
Skor to vyzera, ze ty si zase len pocul, ze niekto povedal a tomu niekto nieco povedal, ale v skutocnosti nevie. Takymto sposobom sa ohovaraju nasi hraci.

Aha chúdence takto im všetci ubližujú. (facepalm) Hovorím ešte raz keď to chceš tak moc vedieť spýtaj sa koláča.
 

DeletedUser

Hosť
Po dosažení 50hráčů v útoku město opustilo hodně hráčů. Zůstalo nás 29! Akorát že my jsme se nezastavili, narozdíl od vás, a probíhá u nás nábor hráčů. Každý den máme nové posily. Ano pár hráču tu zůstalo, ale je to minimum a hlavně jsou to nezávislí hráči. Například Atus, beduin, sevin a kupa dalších.
 

DeletedUser10090

Hosť
Vidíš to Queeen a tu máš presne príklad toho ako to je aj u nás. Niekto ide preč a potom sa postupne dozvedáš, že mu bola urobená nejaká krivda a dozvedáš sa to cez 300 ľudí, už 5-te cez 9-te a pravdy sa nedopátraš. A o tomto to celé je. Úprimnosť je pre mnohých kameňom úrazu.

Vsak presne o tomto pisem. Napr. a budem tento krat aj menovat. Deathpower si dal do profilu, ze nasa clenka vedenia je k... . A potom rozsiroval, ze s kazdym spava a podobne veci. Potom jemu podobni sa pridali a rozsiruju bludy a kazdy z nich nieco prida. A pritom nikto z nich v skutocnosti ju vobec nepozna a urcite nevie spisat 1 alebo viac clenny zoznam a kolko jej za to zaplatili. Len potrebuju rypat a robit zle. Napisal by som aj co si o nom myslim, ale to by som mal zabanovany prispevok. Takze len napisem, co urobil jednu z mala veci a ako sa zachoval a kazdy si moze urobit vlastny nazor.

Na zaciatku bojov, ked mesta mali aj malo $ v pokladniciach, chcel kopnut boj. A to bez akehokolvek dohodnutia. Peniaze tam neboli, tak zacal nahanat hracov nech prispievaju, samozrejme sa mu to nedarilo a nadaval im. Potom som prisiel a stopol som to. A ako sa zachoval? urazil sa a odisiel z mesta. A to je myslim este slaby odvar veci, ktore urobil a ako sa zachoval.
 

DeletedUser10090

Hosť
Aha chúdence takto im všetci ubližujú. (facepalm) Hovorím ešte raz keď to chceš tak moc vedieť spýtaj sa koláča.

No neviem, kto sa tvaril ako chudak, ktoremu ublizuju, ked niekto napisal, co si mysli na youtube o tom videu :), takze by si fakt mohol pomlcat o tvareni sa niekoho za chudaka
 

DeletedUser6744

Hosť
No neviem, kto sa tvaril ako chudak, ktoremu ublizuju, ked niekto napisal, co si mysli na youtube o tom videu :), takze by si fakt mohol pomlcat o tvareni sa niekoho za chudaka

Vieš čo neodbočuj od debaty. Riešme tu stav bojov a veci podobné. Lebo zas to dopadne ako vždy a k ničomu to viesť nebude...
 

DeletedUser10090

Hosť
Mimka schválne kto bol u nás z légie. Queeen A ty mi prosím napíš kto od Vás. Nech v tom máme poriadok raz a navždy.

Po ďalšie už som to písal že koľkí hráči sa nechcú vrátiť. Tí ktorí chceli tak urobili. A niektorí zase išli svojou cestou...

nikde som nepisal, ze ste nam niekoho zobrali. Bolo to zrejme aj tym, ze sme ako vedenie vcas zakrocili.
 

DeletedUser5477

Hosť
diskusia

Je to len hra berte to tak. No a šikovným patrí svet. Mne to pripadá už ako v čase komunizmu a vy tu vyhlasujete Proletári všetkých krajín spojte sa ! :D Podla mňa tieto žabo-myšie vojny tu nemjú byť a máte sa vyjadrovať k novému systému bojov, tak sa aj vyjadrujte.
Čo Vám bráni v tom aby ste sa spojili a vytvorili silnú alianciu? Nič :D
Tak sa tu nesťažujte na jednu alianciu, ktorá to dokázala a nehľadajte ako sa to nedá a aké sú tam problémy ale hľadajte to ako sa to dá.
 

Deleted User - 199428

Hosť
Buffalo:
Takže asi takto. Michal píšeš tu ako sa má BtB rozdeliť bo boje na californii sú na nič a nesúhlasíš že to oni nechcú. Ok, ale neviem kto robil presne to isté na buffale. :) Keď dia dostávala na prdel od légia, tak si nechcel ani počuť o tom že by sa vaša ali rozdelila. Hej potom sa že vraj po dohode ku nám pripojilo LL, ale to trvalo dosť dlho a ničomu to nepomohlo :D skoro všetky pevnosti ste vlastnili vy. :) Buffalo sa zobudilo aj kvôli mestu The Architects a aj kvôli tomu že sa dia prebrala zas k životu, ale aj tak nemyslí že je buffalo pekný bojový svet... :)

California:
BtB káže nám nech sa spojíme a michal zas nech sa BtB rozdelí :D ste ako deti čo sa hádajú, ale nič nerobia :D Keby ste namiesto písania sem niečo skúsili urobiť tak by to tak nemuselo byť. :) Nadávate tu na camp že všetko pokazil, ale prečo by pokazili? Urobili rekord a kto chcel mohol odísť, takže keď sa nevrátili tak to asi malo dôvod... :D

Posledné čo by som rád napísal je, nech skúsite niečo robiť a nie o tom len písať a dohadovať sa. :) Želám pekný deň a príjemnú hru.
 

DeletedUser2852

Hosť
fgrd14, keď LB vlastnila cca 70 percent pevností, tak prestala útočiť a dala súperovi šancu. Súper šancu využil a dokonca natoľko, že LB prehrávala. Potom sa LB SPOJILA s nami a obe strany sa ako tak vyrovnali. Potom keď sme začali opäť vo väčšej miere vyhrávať, tak každú dobitú pevnosť sme Diamonds vrátili a to ich opäť postavilo na nohy a celé leto sme prakticky viac prehrávali ako vyhrávali. Teraz nastal opäť návrat do školských lavíc a ľudia sa vrátili z dovoleniek a darí sa nám teraz trochu viac. Ale stále to budeme korigovať, aby boje boli super. A lepšie boje ako na Buffale som nezažila. Profesionálne, super veliaci a hlavne super kolektív a úcta k súperovi a aj fakt, že s Toudym sa dá jednať.
 

DeletedUser9029

Hosť
fgrd14, keď LB vlastnila cca 70 percent pevností, tak prestala útočiť a dala súperovi šancu. Súper šancu využil a dokonca natoľko, že LB prehrávala. Potom sa LB SPOJILA s nami a obe strany sa ako tak vyrovnali. Potom keď sme začali opäť vo väčšej miere vyhrávať, tak každú dobitú pevnosť sme Diamonds vrátili a to ich opäť postavilo na nohy a celé leto sme prakticky viac prehrávali ako vyhrávali. Teraz nastal opäť návrat do školských lavíc a ľudia sa vrátili z dovoleniek a darí sa nám teraz trochu viac. Ale stále to budeme korigovať, aby boje boli super. A lepšie boje ako na Buffale som nezažila. Profesionálne, super veliaci a hlavne super kolektív a úcta k súperovi a aj fakt, že s Toudym sa dá jednať.

Tú šancu súper nevyužil len tak z ničoho nič, ale preto, lebo niekto mal záujem im pomôcť. A zabudla si dodať, že všetkých tých, ktorí chceli dia pomôcť ste zaradili ku zradcom. Fakt profesionálne...
 

DeletedUser10090

Hosť
Buffalo:
Takže asi takto. Michal píšeš tu ako sa má BtB rozdeliť bo boje na californii sú na nič a nesúhlasíš že to oni nechcú. Ok, ale neviem kto robil presne to isté na buffale. :) Keď dia dostávala na prdel od légia, tak si nechcel ani počuť o tom že by sa vaša ali rozdelila. Hej potom sa že vraj po dohode ku nám pripojilo LL, ale to trvalo dosť dlho a ničomu to nepomohlo :D skoro všetky pevnosti ste vlastnili vy. :) Buffalo sa zobudilo aj kvôli mestu The Architects a aj kvôli tomu že sa dia prebrala zas k životu, ale aj tak nemyslí že je buffalo pekný bojový svet... :)

California:
BtB káže nám nech sa spojíme a michal zas nech sa BtB rozdelí :D ste ako deti čo sa hádajú, ale nič nerobia :D Keby ste namiesto písania sem niečo skúsili urobiť tak by to tak nemuselo byť. :) Nadávate tu na camp že všetko pokazil, ale prečo by pokazili? Urobili rekord a kto chcel mohol odísť, takže keď sa nevrátili tak to asi malo dôvod... :D

Posledné čo by som rád napísal je, nech skúsite niečo robiť a nie o tom len písať a dohadovať sa. :) Želám pekný deň a príjemnú hru.

Neviem z coho si usudil, ze ako deti. Lebo dospeli sa nehadaju. Ale asi si si potreboval rypnut. A pises tu, ze sme nic neurobili. Co si take Ty urobil? A predstav si, ze my preto aj nieco robime a pisal som to aj vyssie. Skus si to najst, ak si si to nevsimol - boli sme z toho obvineni, ze sme chamtivci. Takze teraz rypnem aj ja a napisem. Kym nieco vypustis, tak skus nad tym porozmyslat.
 

DeletedUser10324

Hosť
fgrd14, keď LB vlastnila cca 70 percent pevností, tak prestala útočiť a dala súperovi šancu. Súper šancu využil a dokonca natoľko, že LB prehrávala. Potom sa LB SPOJILA s nami a obe strany sa ako tak vyrovnali. Potom keď sme začali opäť vo väčšej miere vyhrávať, tak každú dobitú pevnosť sme Diamonds vrátili a to ich opäť postavilo na nohy a celé leto sme prakticky viac prehrávali ako vyhrávali. Teraz nastal opäť návrat do školských lavíc a ľudia sa vrátili z dovoleniek a darí sa nám teraz trochu viac. Ale stále to budeme korigovať, aby boje boli super. A lepšie boje ako na Buffale som nezažila. Profesionálne, super veliaci a hlavne super kolektív a úcta k súperovi a aj fakt, že s Toudym sa dá jednať.

BtB sa delit nebude. Taku sancu aku ste dali vy mozme kludne poskytnut tiez. Ak sa dohodneme mozme prestat utocit /aj tak nieje pomali na co/ a vy si vyskusajte spojenectvo na utokoch s Efom alebo medvedmi.
Stale spominate buff aka je tam legia ferova a milosrdna. Nedajte sa vysmiat, hral som tam, a co sa pamatam vsetci nadavali ze ste nenazranci.
Ale ano, najlepsie je zalozit ruky a cakat ze sa rozpadne nieco co funguje. Len aby ste nemuseli pohnut ritou a nedajboze napisat niekomu ci by nechcel spolupracovat. Ale vy mate strach, lebo ten niekto moze mat vlastny nazor, nedajboze nejake naroky.
Fg ma pravdu, nesnazite sa hladat riesenie, cakate ze niekto zase urobi ustupok v prospech legie.
 

DeletedUser4685

Hosť
tato tema stratila zmysel nova aliancia sa uz formuje bude len otazka ci sa k nim prida aj legia resp. ci ju budu chciet
 
Hore