Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
vidno, že Slováci majú naozaj tie najlepšie názory na zlepšenie čohokoľvek... :D
 

DeletedUser4542

Hosť
Zdravím, neviem či sa to už niekto pýtal, ak hej tak ma ospravedlňte za spam, ale všimol som si pri poľnom kuchárovi že jeho produkty pridávajú rozlične atribúty ...len som nevyčítal na akú dobu ... vie mi niekto poradiť ? Vďaka
 

DeletedUser

Hosť
Vsetky bonusy z vyrobenych veci su docasne. Bud trvaju urcity cas 4 hod alebo su na niekolko pouziti. Trvaly bonus nemoze byt inak by sa hra strasne rozbalancovala.
 

DeletedUser3682

Hosť
Nechcem tu robit mudreho,ale pri kazdom produkte je "pouzitelne" , takze si myslim,ze je to len na 1 pracu,duel,alebo boj o pevnost.
proste to pouzijes a ono ti to prida nejake bonusy,a dost...
tieto veci vyrabas a pouzivas...
 

DeletedUser

Hosť
velmi by ma zaujimalo,co je myslene tymto "Obmedzenie zlatej pušky v bojoch o pevnosť"

//Aha,uz som to nasiel inde :) sry za spam
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mňa by zasa zaujímalo, čo je to získavanie bonusových vecí pomocou kódou?
 

DeletedUser5419

Hosť
velmi by ma zaujimalo,co je myslene tymto "Obmedzenie zlatej pušky v bojoch o pevnosť"

//Aha,uz som to nasiel inde :) sry za spam


tie obmedzenia su ze do boja o pevnost neplatai vsetky vyhody zlatej pusky ale iba jedna v sektore cize ak by stalo na vezi 9 vojakov zo zlatymi puskami po novom sa im poskodenie nezvysi o 135 ale iba o 15
 

DeletedUser244

Hosť
1.31 maju uz poliaci a madari, my a cesi este nie...keby hrali the west aj v mongolsku tak verim tomu ze nas s update predbehnu aj oni :pánko
 

DeletedUser

Hosť
Prave som na nemeckom serveri hral poker a je to strasne. Pre mna co hravam online poker o skutocne peniaze to bola ako rana pod pas. bugovalo to zle vyzeralo, hlupo sa ovladalo. Dufam ze to zmenia nez nam to sem daju..
 
Hore