Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
Chcel by som poďakovať vývojarom za možnosť 15 min banu na chate :) Konečne mám dôvod na spam :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :xdxdxd: :xdxdxd:
 

DeletedUser8766

Hosť
Keď dám kurzor dole, či už na správy / oznámenia, Mesto, Inventár,... tak mi vybehne dolná lišta na posúvanie, dosť mi to vadí. Je chyba vo mne, že mám malú obrazovku a TW je už na väčšie rozšírenia, alebo to robí aj Vám? :neisty:

U mna je to OK :)

Asi to bude tym tvojim monitorom alebo rozlíšením...ako píšeš
 

DeletedUser9056

Hosť
Chcel by som poďakovať vývojarom za možnosť 15 min banu na chate :) Konečne mám dôvod na spam :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :xdxdxd: :xdxdxd:

Soli, ak by bola súťaž o najviac banov na chate, tak ty by si bol 1. :xdxdxd:
Ale aspoň konečne nejakí hráči nespamujú, že niečo kúpia, atď.. :)

U mna je to OK :)

Asi to bude tym tvojim monitorom alebo rozlíšením...ako píšeš

Och, čo teraz? Vyhodiť notebook z okna a kúpiť nový. :D Vadí mi to skákanie tej lišty tam. :( Neviete mi nejako poradiť, čo by som mal urobiť aby to nerobilo?
 

DeletedUser8766

Hosť
skus sa pohrat s rozlíšením alebo ctrl +/-

ja to mam na 1680x1050
 

DeletedUser

Hosť
Nemusíte hneď surovo vypínať celý ClothCalc :) len si vypnite rozšírenie chatu a síce stále na začiatku zahlási že je nekompatibilný ale naľavo už error hádzať nebude a inak funguje všetko (95%) ;)
 

DeletedUser8766

Hosť
Nemusíte hneď surovo vypínať celý ClothCalc :) len si vypnite rozšírenie chatu a síce stále na začiatku zahlási že je nekompatibilný ale naľavo už error hádzať nebude a inak funguje všetko (95%) ;)

SUPER pomohlo už idu aj BUYTIPS....čo mi najviac vadilo, že nejdu ale už to ide:D:D
 

DeletedUser

Hosť
S tym, ze sa zmenilo ''hladanie korenia'' na ''odhananie potulnych zlodejov'' zmenil sa aj produkt ''korenie'' na ''zuby'' a do vianocnej ulohy Duch Vianoc teraz treba k tomu ostatnemu jedlu aj zuby :D
korenie davalo viac zmyslu :D
(ale zase mozno sa tomu duchovy tie zuby hodia na pozutie toho co mu donesieme...)
 

DeletedUser

Hosť
S tym, ze sa zmenilo ''hladanie korenia'' na ''odhananie potulnych zlodejov'' zmenil sa aj produkt ''korenie'' na ''zuby'' a do vianocnej ulohy Duch Vianoc teraz treba k tomu ostatnemu jedlu aj zuby :D
korenie davalo viac zmyslu :D
(ale zase mozno sa tomu duchovy tie zuby hodia na pozutie toho co mu donesieme...)

Vianočná úloha sa zmení - tá súčasní príliš pomáhala hráčom. (Tak ako aj tá predtým a aj tá predtým)
Teraz bude nová úloha - Vybité zuby vianočného anjela :)
Každý deň mu budeme musieť doniesť 32 zubov na to, aby požul naše dary ešte z minulej úlohy. Kto mu nedonesie zuby dostane duel od výpalnickej skupiny "Nebeský Inno pomstitelia" a stratí od 50% do 99% HP.

:--) :D :D :--) :--) :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
ešte keby mi niekto vysvetlil, ako spravím ten úkon ktorý opisoval laki, bol by som vďačný za vysvetlenie :)
 

DeletedUser8766

Hosť
ked si daš imperter TW-DB, tak tam je aj karta nastavenia

sry Laky, bol som o chlp rychlejší :)
 

DeletedUser

Hosť
klikni na ikonku kompasu, choď do karty nastavení a tam to uvidíš :)

sry borec ale imperter neexistuje a takisto nepoznám žiadneho Lakyho :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vadí mi jedna vec a to, že keď zadáte na niekoho duel, tak v duelovom okne vám to prepočíta vzdialenosti, čo by nebolo samo o sebe zlé, ale má to malinký háčik. Napríklad ja som to okno využíval na to, aby som si kontroloval, či ma niekto počas cesty k druhému duelu nechce nemilo prekvapiť, takto to však teraz nejde :( lebo vidím hráčov akokeby som už bol premiestnený :(
 
Hore