Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
Ako je to s nálezmi?

Mne osobne horná hranica na podomovom obchodníkovi padla o 1.000 dole..
 

DeletedUser

Hosť
No a tie produkty ale asi celkovo zlacnejú, napríklad elixír už ani zďaleka nieje taký problém zohnať. Za hodinu tam mám šancu bez premia ako obyčajný dobrodruh 80%. S prémiom na postavu a bonusom 50%, to už bude aj na dva kusy na otočku + keď bude ešte strieborný, ja ja jáj.

Mám pocit, že to čo robilo remeslo ťažím bude teraz pohodička. Určite ľahšie budete rásť a o dosť rýchlejšie. čas sa zrušil na vykonávanie remesla, čiže to len teraz môžem za 5 minút pre-klikať všetky produkty čo som chcel od začiatku až po koniec :D
 

DeletedUser

Hosť
No a tie produkty ale asi celkovo zlacnejú, napríklad elixír už ani zďaleka nieje taký problém zohnať. Za hodinu tam mám šancu bez premia ako obyčajný dobrodruh 80%. S prémiom na postavu a bonusom 50%, to už bude aj na dva kusy na otočku + keď bude ešte strieborný, ja ja jáj.

Mám pocit, že to čo robilo remeslo ťažím bude teraz pohodička. Určite ľahšie budete rásť a o dosť rýchlejšie. čas sa zrušil na vykonávanie remesla, čiže to len teraz môžem za 5 minút pre-klikať všetky produkty čo som chcel od začiatku až po koniec :D

Človek, ktorý sa živí ako podomový obchodník je teraz značne znevýhodnený. O 4 hodiny som s motiváciou na nule a nálezná hodnota je o poznanie nižšia. :ociza:
 

DeletedUser4214

Hosť
Som neskutočne šťastný, že si dojdem domov a prezriem oznámenia z práce a práve si sedím na zadku nič nerobím, to by mi nevadilo, ako to, že mi to zožralo minimalne 2x24 energie a nemam ani energiu a ani jeden XP z prace... fakt perfektne vymyslené ako aj zoznam hráčov na chate ktorý s prepáčením vyzera ako hnoj. Len tak ďalej INNO fakt skvelé "up"daty.
 

DeletedUser

Hosť
No musíš sa asi reskilovať na niečo iné)) mne sa to celé tiež nepozdáva...asi je to len o zvyku, ale sú práce, v ktorých mám menej bodov ako som mala doteraz a naopak práce, ktoré môžem vykonávať....
 

DeletedUser

Hosť
Nie motivácia na hodinovke padá o 12% :) a mimochodom ten chat akože pardon ,ale to je hnus ....
 

DeletedUser

Hosť
Motivácia ti padá za hodinu o 12%..Tak ja som robila síru 1hodinu striebornú a dostala som 5sír a jednu drahú čiapku...inokedy dostanem 2kusy síry a niečo alebo len síru ....Takže za hodinu som dostala viac ako predtým a hneď mi aj úspech nabehol...tak pri domovom budú padať diamanty či ako??? Toto sa mi nejako neľúbi....všetci budú mať všetko..

A ten chat, že zoznam prihlásených vidím len,keď vytiahnem zoznam ako toaleťák a potom mi to prekryje polku chatu, no to je mierne povedané nanajvýš otrasné
 
Hore