Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

Deleted User - 4

Hosť
Tých 25% motivácie po každej dvojhodinovke mi pripadá dosť divné, a ešte dodám, že zo mňa, čo si nekúpil ani nechce kupovať žiadne herné výhody, chcete spraviť nugeťáka :D

Hodnoty boli upravené, teraz je to 12% za hodinovú prácu a motivácia sa každý deň doplní na 100% pre všetky práce.
Práce majú trvanie 15 sekúnd, 10 minút a 1 hodinu.

Samozrejme, že chceme, ak chceš, kúp si nuggety, podporuješ tak túto hru :)
 

DeletedUser

Hosť
Mňa to netrápi, ja nemám ani otca Browna a keď už som rozšírila pokoj a vieru všetkým nedeľným dušiam, tak príde update a môžem ich tak akurát znovu vzbudiť k hriechu )) chápete, nie?))
A dotaz, odkedy sa veci zo súprav dajú normálne získať v hre? Či to pre nové súpravy neplatí? (myslím tie , z tomboly)
 

Deleted User - 4

Hosť
Tombolové veci sa dajú získať len počas herných udalostí, alebo teda ako odmena za priateľské body, môžete si vybrať aj tie truhlice.
 

DeletedUser

Hosť
A už je tu porušovanie pravidiel )) potom to nie sú bežné veci získateľné v hre, dva týždne nepokladám za ,,bežnú získateľnú vec" ))
 
Ohľadom nuggetov z denného bonusu - dajú sa získať každých 5 dní. (Podobný systém ako na grepolise.)

Kto by chcel vidieť komplet remeslo pre verziu 2.04 stačí sa prihlásiť na betu (alebo zajtra na sk svet) a mať nainštalovaný westcalc - čerpá informácie priamo z hry, teda je vždy aktuálny.
 

DeletedUser

Hosť
O kolkej hodine prebehne update? poobede ako zvyčajne? Nech vieme či stihneme dokončit úlohy...
 

DeletedUser

Hosť
Zdraviiim
Asi blba otazka vzhladom na novy update :D, ale dnes mi vyskocil update na west calc a po nainstalovany scriptu mi cely script zmizol :D. Predpokladam, ze sa aktualizoval, ale vzhladom na prechod na novu verziu bude nefunkcny ako ste tu myslim niekde aj pisali ak sa nemylim. Tak sa racej pytam aby som si to overil :D
 

DeletedUser8766

Hosť
po update by snad mal fungovat...jakš-takš...bo na BETE to ide

mne spravilo to isté
 

DeletedUser8766

Hosť
Tak kde to viazne ???? Ten 2.04. Či to len ja som taký nedočkavý ???
 
Hore