Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser9056

Hosť
Takto bude vyzerať tá obrazovka s novým prihlasovacím bonusom
(dostanete nuggety za prihlásenie, juhú)

[SPOIL]
Yi6rlrE.png
[/SPOIL]

Konečne to tak pekne urobili, že keď mi ostanú 1-4 nuggety (nedá sa s nimi nič urobiť), tak s týmito za dennú aktivitu si môžem nazbierať na nejakú vec v SHOP-e a pod. takže mi len tak na konte. :)
Ďalej, tie skúsenosti sú takto lepšie, nezávisia od aktivity s predchádzajúceho dňa, ale od úrovne hráča. :)

Super, už sa neviem dočkať na zajtrajšie poobedie. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo, môžem sa niečo opýtať? Ak som prijala úlohu Otca Browna, to šírenie viery v nedeľu a ak som ho vykonala, len tú úlohu nesplnila, lebo mi zmizla,ale mám ju zarátanú ako splnenú, tak po update ju mám v .......?)) http://prntscr.com/1645c9
Ďakujem vopred za Tvoju vyčerpávajúcu odpoveď ))

Počkaj, nechápem. Prijala si, vykonala, nesplnila, zmizla, je splnená... :Oo

Ja mám otázku (ak je to nová záhada hry a TW-Team na ňu nemôže odpovedať nevadí :) ), pri hľadaní kľúča budem potrebovať stále 730 a viac Pracovných Bodov?
Prípadne aké zmeny tam nastávajú?
Ďakujem za odpoveď.

Na to musíte prísť sami hráči, my vám nikdy neprezradíme takéto veci.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, to je tá úloha, ktorá sa zobrazuje len každú nedelu od 8:00-12:00 a musíš ju prijať a dvakrát šíriť vieru, čiže sa to za jednu nedeľu nedá splniť....Prijala som ju, šírila som ju,ale jasné, že zmizla, ale v knihe úloh ju mám zarátanú (vidno zo screenu).
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak ju máš zarátanú ako splnenú, tak ti už nezmizne (nemala by:))
No a ak ti náhodou predsa len zmizne, tak ju jednoducho splníš znovu :)
 

DeletedUser

Hosť
Ty si fakt poklad, len ťa asi treba dlho kopať ))))) No dík, nič krajšie si mi napísať nemohol ))) ľudovo povedané, mám to asi na 90% stratené.....ok,dík
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
onqkaEp.png

ClfkuIb.png

1cE3JmO.png

lgtcee7.png

1tHQCPu.png

dm6G49F.png

57rGykQ.png

BXIJ9tB.png

288UYcb.png

XVkdlTa.png
[/SPOIL]
Chýba mi tu kľaňajúci sa smajlík tak aspoň tento :happy1:

Takto bude vyzerať tá obrazovka s novým prihlasovacím bonusom
(dostanete nuggety za prihlásenie, juhú)
Yi6rlrE.png
dnes som mrkol na bete a okrem preloženia textu tam už nebol obrázok 5 nuggetov ale 15 dlhopisov :) divnejšie však je, že ten"tooltip" text čo sa zobrazuje po prejdení myšou stále spomínal čosi s nuggetmi ale ako keby len na jednom svete či také niečo. Náhodou nevieš zistiť ako to je/bude? :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa tiež nezdá, že by len tak rozdávali nuggety ....keď doteraz si aj kvôli vzduchu mal kúpiť nuggety pre postavu :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Na bete (Enewetak), mi zmizla úloha Kmeň - Ostatné kmene (ID 690). Netuším prečo. Pred update som ju tam mala, stačilo len nazbierať potrebné suroviny. Série úloh, ktoré bolo treba splniť, aby sa objavila, mám tiež splnené. Zostáva jediná možnosť, že by tá úloha mohla byť od vyššej úrovne ako doteraz. Doteraz to bolo od úrovne 75, ja mám 92.
Ďalšia vec, treba si updatovať clothcalc, pretože inak sa vám neobjavia denné úlohy.
 

DeletedUser

Hosť
Ďalšia vec, treba si updatovať clothcalc, pretože inak sa vám neobjavia denné úlohy.
čo sa týka úloh tak som čítal, že sa odomknú podľa najťažej práce ktorá v tej sérii je. resp ak je tam nejaká práca na ktorú treba lvl95 tak skôr ten quest nedostaneš. ale neviem čo je na tom pravdy, osobne som to nemal ako otestovať.
a čo sa clothcalcu týka, update vyskakuje automaticky a bol už dávnejšie takže s ním by problém byť nemal. škoda však, že si budeme musieť trošku počkať kým bude zasa funkčný :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Chýba mi tu kľaňajúci sa smajlík tak aspoň tento :happy1:

To som len skopíroval z iného fóra, snáď vám to pomôže :)

dnes som mrkol na bete a okrem preloženia textu tam už nebol obrázok 5 nuggetov ale 15 dlhopisov :) divnejšie však je, že ten"tooltip" text čo sa zobrazuje po prejdení myšou stále spomínal čosi s nuggetmi ale ako keby len na jednom svete či také niečo. Náhodou nevieš zistiť ako to je/bude? :)

Budú aj nuggety, ale aj dlhopisy. Nuggety asi pravdepodobne každých 5 dní a asi len na jednom svete, takže nie, že dosiahnete 5 dní a potom už každý deň 5 nuggetov, ale nie som si celkom istý, ako presne je to teraz riešené.
 

DeletedUser

Hosť
nemôžu to byť .... či truhlica s celou súpravou vecí z nejakej hernej udalosti.
Joony and I would be more than happy to grant you ten items of your choice.... If you agree, you would be able to select from almost any items in the game that are available from a shop, including those contained within chests. (A selection of tombola items are also okay.)
Hm, tak sa mi zdá že INNO už ani nevie čo hovorí :) (nie že by sa ma to nejako týkalo...:D)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ale ja píšem o truhliciach, jedna truhlica obsahuje 5-6 vecí. Môžete si vybrať 5-6 vecí z tej súpravy samozrejme samostatne.

Oprava, môžete si vybrať aj tie truhlice s vecami, všetky predmety z herných udalostí.
 

DeletedUser

Hosť
Laki, ale podľa novej verzie by si mal vedieť robiť všetky práce, i keď len 15sekudové...pochybujem, že by nemala body na 15s prácu...toto sa mi akosi nezdá
 
Hore