Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
uterákový deň, nájdi si kedy čo ako a prečo :p

daco mam, viem kedy a preco. :--) uz len to hlavne, CO? :D

[SPOIL] Uterákový deň (angl. Towel Day) pripadá každoročne na 25. máj. Počas Uterákového dňa fanúšikovia spisovateľa Douglasa Adamsa nosia všade so sebou viditeľne uterák. Táto recesia je odkazom na dielo Stopárov sprievodca galaxiou, v ktorom je uterák označený za najpotrebnejšiu vec, ktorú u seba má mať každý medzihviezdny stopár. [/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
mFlPhzt.png

to žlté je babylonská rybka, vogóni (wogonen) sú rasa :)
lgte971.png

zberateľské uteráky a župan ako odmena
ZzrpUMm.png
DSjoMC8.png

a nejaké tie suveníry - sprievodca a destilát (100+ %-tný :D)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
mFlPhzt.png

to žlté je babylonská rybka, vogóni (wogonen) sú rasa :)
lgte971.png

zberateľské uteráky a župan ako odmena
ZzrpUMm.png
DSjoMC8.png

a nejaké tie suveníry - sprievodca a destilát (100+ %-tný :D)[/SPOIL]


:) zaujimave :)
a bude to aj na Slovensku? nie ze sa budem tesit predcasne a potom nic...
 

DeletedUser9056

Hosť
Chcel by som sa ešte opýtať k tomu novému systému prác.

príklad: Zadám prácu na 1 hodinu. Ubehne 40 minút (bude chýbať už len 20 do ukončenia). Zruším ju, započíta sa mi, že som pracoval aspoň 10 minút (15 sek., 10 minútovky, 1 hodinovky)? Myslím tak, ako to bolo ešte v starej verzii. :)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa ešte opýtať k tomu novému systému prác.

príklad: Zadám prácu na 1 hodinu. Ubehne 40 minút (bude chýbať už len 20 do ukončenia). Zruším ju, započíta sa mi, že som pracoval aspoň 10 minút (15 sek., 10 minútovky, 1 hodinovky)? Myslím tak, ako to bolo ešte v starej verzii. :)

No asiko, možno sa odpovede dočkáš v budúcom roku :) alebo po update:)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa ešte opýtať k tomu novému systému prác.
príklad: Zadám prácu na 1 hodinu. Ubehne 40 minút (bude chýbať už len 20 do ukončenia). Zruším ju, započíta sa mi, že som pracoval aspoň 10 minút (15 sek., 10 minútovky, 1 hodinovky)? Myslím tak, ako to bolo ešte v starej verzii. :)
dočkáš sa jej už teraz a odpoveď je NIE. :) developerov sa na to špeciálne pýtali a zhodli sa, že to do hry nedajú.
 

DeletedUser

Hosť
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8766

Hosť
podla mna to resetne len čo maš prijate v knihe uloh....iste nie celu seriu/quest/
 

DeletedUser

Hosť
ako to myslia?
Crafting is instant now - the 5 minute craft time has been removed.

Passing out on a job doesn't protect you from duels anymore. The 48 hour duel protection has been removed from this specific KO type.
 
Hore