Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
Mne sa páči, že ste zaviedli 15 sekundové práce, i keď stačilo zredukovať na dvojminútové alebo tak. Z hľadiska remesla a plnenia úlohy je to efektívnejšie. Veľké pozitívum je, že beriete ohľad na názory hráčov..ďakujem, Linteo a west tím.
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa páči, že ste zaviedli 15 sekundové práce, i keď stačilo zredukovať na dvojminútové alebo tak. Z hľadiska remesla a plnenia úlohy je to efektívnejšie. Veľké pozitívum je, že beriete ohľad na názory hráčov..ďakujem, Linteo a west tím.
no to by som rád vedel ako ti to pomôže pri remesle keď je šanca na každý produkt 1%....štatisticky minieš takými prácami minimálne 200 energie na hocičo, hoci aj tabak
 

DeletedUser4341

Hosť
Tí, čo hráte betu, máte momentálne denné úlohy? Mne sa žiadne neukazujú. Na betafóre som sa nič nedočítala. Mám pocit, ako by som ich nemala len ja.
 

DeletedUser

Hosť
riešia to na hernom fóre, nie si sama... ale bugov je tam viac ako dosť :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som mala jeden návrh, čo keby tie práce boli nejako zoskupené do určitých kategórii a podľa toho časovo vymedzené ako doteraz?
Nepríklad:
-práce, ktoré boli 15s, mitútové, 2, minútové by sa zoskupili do jednej kategórie a boli by po novom časovo vymedzené 2minúty, 15minút,30minút;
- 10 minútové a 30 minútové zas ďaľšia a vymedzili by ste ich časovo;
- hodinové by ste vymedzili na 1hodina, 1h 30 minút, 2hodiny;
- a dvojhodinové by bola posledná kategória
Teda,ak som to dobre pochopila, všetky práce by boli 15s , hodina, dve hodiny, ak je tomu tak, tak mne príde smiešne, žeby niekto hľadal 15sekund podomového obchodníka a dve hodiny tabak. Preto si myslím, že by sa malo vychádzať z terajších časových vymedzení, práce by sa mali zoskupiť do 4 skupín a tak časovo vymedziť. Je to len návrh, tak sa na to tak aj pozerajte.)
Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
Vsetkym co odsudzuju updaty
Updaty v poslednej dobe u mna cca 2 roky som nehral the west v mojej dobe si mal na vyber zbierat tabak aj 2 hodky teraz ma do toho dokopal bratranec a som celkom ohureny vela pre mna novych prac questov kompletov atd . Ako tu niekto hovoril ze s updaty sa treba zmierit a prave tie tu tahaju novacikov keby mi bratranec nepovedal ze je to cele prekopane tak ani nenacitam stranku takze updary su boli a myslim ze aj budu
P.S. omluvte moju diakritiku ale pisem to na tablete v skole
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som mala jeden návrh, čo keby tie práce boli nejako zoskupené do určitých kategórii a podľa toho časovo vymedzené ako doteraz?
Nepríklad:
-práce, ktoré boli 15s, mitútové, 2, minútové by sa zoskupili do jednej kategórie a boli by po novom časovo vymedzené 2minúty, 15minút,30minút;
- 10 minútové a 30 minútové zas ďaľšia a vymedzili by ste ich časovo;
- hodinové by ste vymedzili na 1hodina, 1h 30 minút, 2hodiny;
- a dvojhodinové by bola posledná kategória
Teda,ak som to dobre pochopila, všetky práce by boli 15s , hodina, dve hodiny, ak je tomu tak, tak mne príde smiešne, žeby niekto hľadal 15sekund podomového obchodníka a dve hodiny tabak. Preto si myslím, že by sa malo vychádzať z terajších časových vymedzení, práce by sa mali zoskupiť do 4 skupín a tak časovo vymedziť. Je to len návrh, tak sa na to tak aj pozerajte.)
Ďakujem.

Stýmto súhlasím :pánko
 

DeletedUser7779

Hosť
Niekedy v máji alebo až v júni, ale určite to bude ešte tento mesiac. Presný dátum sa ešte nevie.
 

DeletedUser9920

Hosť
Novy system prac ?!?!
V tejto podobe ako je predlozeny je to uplna sialenost !!
2H praca znizi motivaciu o 25% !?!?!?!?!? WTF ... to ma byt akoze zly vtip alebo co ?
A nebude sa dat potom ani realne konpenzovat motivacia produktami z remesiel co pridavaju motivaciu , lebo aj tie prace na najdenie tych prduktov budeme moct robit iba raz za den a potom cakat doplnenie motivacie.
A dalej preco robit KROK SPAT ?!?!? Zakladne prace ako uhlie , kamene , tabak ... atd budeme zasa robit 2H aby sme mali realnu sancu na najdenie produktu.
No a na zaver ... otvorenie prace len na zaklade lvl ?!?! .. no proste sialene ... vznikne jednotny bild na vsetky postavy , specializacia len na dueli a pevnosti a zanikne roznorodost ktora tutu hru robila zaujimavou.

RIP the west ... asi tak by sa to dalo zhodnotit. fakt smutne
 

DeletedUser

Hosť
Také mně ty plánované novinky celkem děsí a i mrzí.Ačkoliv nejsem hráč specializující se na určité práce a hledání předmětů,tak je mi jasné,že toto je opět další "hřebíček do rakvičky" a s tím spojený další masivní odliv hráčů,od dříve tak skvělé a originální webovky,kterou jako jednu z mále (možná jedinou) mohl hrát dlouhodobě i dospělý člověk.
Je evidentní jak moc si InnoGames uvědomuje ten obrovský úbytek hráčů,ale bohužel jediná reakce bude nemazání neaktivních účtů a tím se snažit uměle držet počet hráčů.Každému je jasné,že je to naprostý nesmysl,tím se potápějící loď zachánit bohužel nedá.
 

DeletedUser

Hosť
mne ako duelantovi sa to páči konečne si budem môcť urobiť úlohy a aj ako tak remeslo .
Tie časy ma tiež potešili pretože je dosť hlúpe loviť bobrov každých 10 minút ale ma aj dosť šokuje že 2hodinovka bude brať 25%motivácie , ale zase keď predtým mohla 15sekundovka brať 5% .
 

DeletedUser

Hosť
Tak ma konečne inno po dlhej dobe potešilo :D Nebudem vám kaziť prekvapenie ale prezradím, že bude čoskoro ďalší sviatok, skúste uhádnuť aký :)
 
Hore