Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser3501

Hosť
zatiaľ to nevyzerá vôbec zle....som zvedavý ako sa to ukáže ak to budem hrať....ale vcelku sa teším na dvojhodinovky :)
 

DeletedUser8766

Hosť
najväčším nedostatkom su podla mna tie 15 sekundove prace s 1 % na produkt...su totalne zbytočné. Mali tam dat radšej 5 alebo 10 minutovky a aspon s akou-takou šancou na produkt.
Kedže som, aspon ja, doteraz robil aj 15 sekundovky / hlavne kvoly UPD....kava,straženie jahniat, nabodavanie ryb a odhananie zlodejov/ kde padlol produkt na 100 %, tak teraz tieto prace možu prakticky zrušit...su odsudene zostat zlatymi :)
Jedine plus tych 15 sekundoviek je pri questoch vyžadujucich odrobit určity počet prac a to sa da v pohodičke aj pri praci na 10 minut
 

DeletedUser9029

Hosť
zatiaľ to nevyzerá vôbec zle....som zvedavý ako sa to ukáže ak to budem hrať....ale vcelku sa teším na dvojhodinovky :)

Motivácia klesne po 2-hodinovej práci o 25 %. Stále sa tešíš? :--)

Ale nie no... Je to len beta. Dúfajme že to zmenia.
 

DeletedUser

Hosť
keď si prečítajte čo sa na nás chystá v update 2.04, neodpustím si napísať svoj ​​názor. S ponukou obsahu 2.04 takmer súhlasím, urobia hru zaujímavejšou ... až na jeden bod:
Vylepšenie pracovného systému (2.04)
práce budú otvárané podľa levelu hráča systém hviezd, ktorý zobrazí, ako dobre môže danú prácu hráč vykonávať a aká z nej môže byť odmena
pracovné body odomknú nové hviezdy zo systému
táto novinka sa mi ako hráčovi hrubo nepáči, na každom svete každý hráč si svoju nalezovku, musel ťažko odmakat ... a trvalo to dlho, ale vysledok stal za to ... každy pekný nález dokáže potešiť .. lebo vždy si uvedomím aké úsilie to sebou nieslo ... A teraz si prečítam že nové práce budú odomknuté len na zaklade levlu hráča ... to čo má byť získané reskilmi a rozhodovanim kam dat dobre body na rozmanité práce, teraz budú môcť všetci na všetko? Tanky nacápu všetko do HP a môžu robiť aj roboty-úlohy (co vsetko sme museli robit pred par rokmi aby sme splnili vseliake tazké úlohy na práce) to ze niekedy sa nedali ani produkty na trhu kupovat to ani nespomeniem radsej...

West tým príde o rozmanitosť, načo sa vôbec o niečo snažiť, prečo mať svoj ​​vlastný smer práce, keď to urobí hra automaticky za nás? ešte zostáva nafasovat pre všetkých rovnaký, povinnú uniformu ... a máme to kompletné ...

ak prejde táto možnosť do ostrého update ... bude to koniec Westu ... a reakcie na fórach rôznych jazykových mutácií hry, sú takmer totožné, dvíha sa veľká vlna odporu, práve proti zmene pracovného systému ... a tá vlna stále rastie ...
no ja som svoj ​​hráčsky názor povedal, ted je na vás, aby ste sa aj vy, vyjadrili ... diky za pozornosť ...
 

DeletedUser

Hosť
okrem toho bodu čo si spomenul tam však nič nové nie je, to je ten problém :) (nerátam grafické kravinky a "script-like" úpravy)
 

DeletedUser9056

Hosť
Juhúú, konečne sa to blíži. Nový systém prác. Hneď ako ste oznámili, aké zmeny nastanú v roku 2013, sa teším na túto zmenu. Konečne budem môcť robiť úlohy a nezaseknem sa na práci.

Myslím, že najlepšia vec je nastavenie času práce. Nebudem musieť klikať 10 minútové práce, ale dám rovno 2 hodinky. :)

Mal by som jednu otázočku - Kedy príde táto zmena?
Už sa neviem dočkať. :happy1:
 

DeletedUser814

Hosť
Hned niekolko veci ktore sa mi nepacia.

po prve, na kieho boha miast ludi blbymi bublinkami, krompacikmi a podobnymi somarinami, tym skor ze je to len ine vyjadrenie poctu bodov vlozenych do prace. osobne som dufal ze ked uz sa otravovat s podobnymi srandami tak to aspon bude zalozene na tom ako casto sa hrac konkretnej praci venuje.

po druhe, trvanie/dlzka prac. oproti staremu systemu prac bol tento sucasny celkom vyrazna zmena ale dalo sa na to zvyknut a ponukalo to istu flexibilitu. novy system prac s 15s 30min a 2h je doslova krok naspat. ked tak by jeden dufal ze si clovek bude moct dlzku prace zvolit volne v rozsahu 15s az 2h

po tretie, ako to cele ovplyvni sance na nalez produktu?
 

DeletedUser

Hosť
hmm ... síce som rád že sa budú dať v podstate dosiahnúť všetky úlohy čakal som že tento voný systém bude zrozumiteľnejší a jednoduhší ako tento v ktorom musíš alebo strašne veľa klikať alebo čakať na produkty veľmi dlho ... teraz to bude už len o kalkulačke a rátaní toho že koľko bodov potrebuješ aby si dostal nový krompáčik aby si dostal viac dolárov z práce :D a tie guľôčky sú tiež "super" :) ale každopádne zase treba pochváliť snahu ale výsledok by mohol byť iný :/ dĺžky prác sú podľa mňa extrémne blbé ... 15 sekún by mali nechať iba za predpokladu že dajú viac možností dlžky prác lebo máš možnosť sedieť tu nonstop a klikať alebo pol hodinu čakať :/ pričom podľa mňa by bolo ideálne možno také 5-15 minútové práce ktoré si naklikáš a máš chvýľu pokoj ale pritom sa niečo na tom weste deje :/
 

DeletedUser8348

Hosť
keď každý buude mocť robiť niektore ťažke prace tak klesnu ceny produktov si myslim co neje dobre .. kedže niekto si daval body naschval tak aby mohol robiť nejake prace a teraz mu to bude na nic može si rovno urobiť reskill na tank alebo na duelanta a mať pokoj .. Dobrodruhom to nejako nepomože si myslim
 

DeletedUser

Hosť
Tá motivácia -25% za 2 hodiny je likvidačná...

Mimochodom, máte tam chybičku ;)

zle:
Aby sme dali možnosť tým hráčom, ktorí sa chcú špecializovať určitým smerom, aby dosiahli určité práce skôr ako ostatní, k tomuto všetkému je ešte systém, ktorí odomkne prácu, ak sa dosiahne určitý počet pracovných bodov.
dobre:
Aby sme dali možnosť tým hráčom, ktorí sa chcú špecializovať určitým smerom, aby dosiahli určité práce skôr ako ostatní, k tomuto všetkému je ešte systém, ktorý odomkne prácu, ak sa dosiahne určitý počet pracovných bodov.

Potom mám ešte jednu dôležitú otázku:
Ako to bude s nálezmi, zmení sa niečo?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
systém zaujímavý ale voľba času 15 sekúnd, 30 min a 2 hod sa mi fakt nepáči

kedy bude tento systém prác dostupný na bete ??
 

DeletedUser9478

Hosť
Na betě už je, ale třba ty nálezky produktů strašné ztrašné:
steaky: původně:
1hod/30%
nově:
15vteř/10%
uhlí: původně:
5min/37%
nyní:
15vteř/1%
 
Hore