Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

[SPOIL]
lgteda8.png
[/SPOIL]

Skrátené časy prác o polovicu (okrem 15 sekundoviek), čo na to hovoríte? :)
 

DeletedUser

Hosť
Marcus,mám otázku,prečo musia mať všetky práce rovnaké časové vymedzenie a musia byť škatuľkované rovnako?
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
lgteda8.png
[/SPOIL]

Skrátené časy prác o polovicu (okrem 15 sekundoviek), čo na to hovoríte? :)


ano, ano :), dufam ze tak to ostane


Marcus,mám otázku,prečo musia mať všetky práce rovnaké časové vymedzenie a musia byť škatuľkované rovnako?

berrynka, tak to bolo kedysi, vo vsetkych pracach si si mohla navolit ty, ako dlho ich chces robit, 15min, 30min, hodina. nebolo dane presne ze tato je iba 15sec a henta 2 hod.
 

DeletedUser

Hosť
áno, ja to chápem, ale mala by sa odstupňovať iná náročnosť medzi tými prácami a vymedziť rozdielnymi časovými úsekmi....Na jednej strane si myslím, že je fajn, že budú práce prístupné, ale mne sa nepáči:

1) rovnaké časové vymedzenie pre všetky práce, darmo bude podomový prístupný v 15s variante, keď ho i tak nikto nebude robiť, lebo šanca tam niečo nájsť bude priamoúmerná pomaly nule,
2) neviem, či som dobre pochopila,ale ak áno,tak sa mi potom nepáči, že aj 15s úroveň bude prístupná hneď každému...ja by som to tiež odstupňovala ako doteraz, že budeš musieť mať určitý počet schopností na robenie tej práce,ktorú by si dosiahol časom,
3) zlaté práce stratia efekt,lebo všetci budú môcť robiť všetko, nahrnú sa a zadajú 15s práce a zlatá práca bude po dvoch minútach fuč a my ju budeme naháňať po mape ako ....
 

DeletedUser

Hosť
Áno,písali,len neviem, či to nebude platiť len pre polhodinové a hodinové úseky, alebo aj na 15sekundové, to mi tam celkom jasné nebolo....a predpokladám, že to so sebou prinesie aj zmenu úloh, lebo si to neviem inak predstaviť...mnohé úlohy sú stavané tak, že si musela robiť 10 x hodinovú prácu, 20 x polhodinovú, atď. a ako budú vyriešené tieto veci? Zadanie bude znieť urob 600 x 15s prácu?:)
Viem, že sa to zmenilo, ale i tak....nakoniec to aj tak je len o tom, že všetci si urobia práce, dokončia úspechy, rozložia si schopnosti do prác ako podomový a podobne a keď sa im to zunuje, pôjdu za niečo iné....Môj názor je, že i tak sa bude robiť reskill, lebo duelant si nenechá zbytočne schopnosti v prácach,ktoré už nepotrebuje a úkol splnil....
Môj názor je, že sa v podstate nič nemení...na odomykanie budeš potrebovať schopnosti, ktoré tam musíš vkladať, aby si mohol splniť úlohu....čiže nakoniec tak či tak budeš musieť urobiť reskill, aby si mohol byť tým, čím chceš....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
[SPOIL]
lgteda8.png
[/SPOIL]

Skrátené časy prác o polovicu (okrem 15 sekundoviek), čo na to hovoríte? :)

15 sekundovky a 10 minutovky sú dobré, ale tú 1 hod. by som naspäť zmenil na 2 hod. aby bola väčšia šanca nájsť nejaké vzácne predmety. Alebo nechať 1 hod. a pridať ešte 2 hodinovky. :)
 

DeletedUser8766

Hosť
15 s, 10 min, 1 hod. je rozhodne lepšie ako to povodné.....15 s, 30 min, 2 hod.

asi nie je možnost zmenit počet tych časovych možností napr. na 4, ak teda možu byt len tri tak toto je určite lepšie

kiež by BOH dal a bolo to takto
 

DeletedUser

Hosť
15 sekundovky a 10 minutovky sú dobré, ale tú 1 hod. by som naspäť zmenil na 2 hod. aby bola väčšia šanca nájsť nejaké vzácne predmety. Alebo nechať 1 hod. a pridať ešte 2 hodinovky. :)

za tú hodinu dostaneš to isté čo za 2hodiny, ktoré tam boli doteraz
 

DeletedUser

Hosť
Ja už verím len na Ježiška a Mikuláša :) Dôveru do westu nevkladám a ani svoju vieru :) ale tak, či už to pravda je, alebo nie,hrá sa ďalej....:)
Mám taký vnútorný pocit, že Linteo by sa k tomu rád vyjadril :)) dik
 
Hore