Dlhopisy ako prémium

Páči sa vám tento nápad?

  • Áno

    Hlasy: 44 61,1%
  • Možno

    Hlasy: 7 9,7%
  • Nie

    Hlasy: 12 16,7%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 12,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    72
O čo ide?
Prémiové výhody by sa dali platiť aj pomocou dlhopisov v pomere 2:1 ( 2 dlhopisy: 1 nuget )
Teda ak prémium stojí 50 nugetov, v dlhopisoch by stálo 100 nugetov

Výhody pre hráčov
- Hráč može mať prémium takmer "zadarmo"

Výhody pre INNO
- the-west bude jediná hra s prémiom takmer "zadarmo"
- môže to prilákať viacej hráčov
- hráči ktorí začnú používať prémium za dlhopisy si zvyknú aká je hra s prémiom lahká ( je jasné že dlhopisov nebudú mať veľa ) tak začnú nugetiť

PS: Tiež som nugeťák, teda poznámky typu: nápad kôli tomu že nemá premko si odpustite :p
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Marcus tiež som sa raz pristihol pri tejto otázke :D

a následne ma na ňu napadla aj odpoveď: je to síce pekná idea ale k hre ako takej sa to nehodí práve pre nugeťákov. Základným pilierom nugetov je zľahčiť hru a hlavne zrýchliť postup v hre pre platiacich zákazníkov. Ak by si chcel upraviť hru tak aby bolo možné premká sprístupniť za UPD čakalo by ťa nasledovné -> zvýšenie ceny za spustenie premka lebo 50 UPD je velice jednoduché získať keď si šikovný. Jediný efekt ktorý by to malo že by vďaka navýšeniu ceny opäť iba hráči sťažovali že z ních INNO chce vymámiť viac nugetov a nenugeťáci by písali, že je to pridrahé a zas len určené pre nugeťákov.

+ hráči majú možnosť okúsiť aké to je hrať s premkami prostredníctvom úloh ktoré im sprístupnia dočasné užívanie zadarmo.
 

DeletedUser

Hosť
Zas to ukráti hráčov čo si poctivo kupujú nuggety. Bolo by to dobré ale neviem čo by s tým niekto súhlasil. Premko v hre máš zadarmo z úloch a to už jen a tebe či ho kupiš alebo nie.
 

DeletedUser5708

Hosť
Nevíhody pre inno:


Menej predaných nuggetov koli UPC ošialu. Upc sa nekupuje za reálne peniaze, a tak by z achvýľku Inno skrachovalo

Nápad je to dobrý ale inno to neschváli.


PS: ak tu bol takýto koment tak pardon, komenty nečítam.
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad ,
ale tých 100 dlhopisov by sa dalo pomerne ľahko získať keďže za jednu pevnosť môžeš získať cca. 20 dlhopisov ale ako nápad dobrý pre hráčov ale nevýhodný pre INNO.

:--)

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som navrhol že keby si niekto zaplatí 10-20 nugetov tak si môže napríklad 2 týždne kupovať prémium za dlhopisy.
 

DeletedUser6280

Hosť
Reakcia

Moc dobrý nádad,už len kôli "deckám"čo to poctivo a v zápale hrajú a nemajú možnosť prísť k nugetom,alebo tak často nie a presne myslím že by sa aj aktivita hráčov zvýsila,ja osobne by som bola "ZA":howgh:
 

DeletedUser

Hosť
urcite to nebude protoze tato hra je udelana na vydelavani takze se urcite nebudou menit nugety za dluhoupisi je to hlupost
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nugety ešte nepoužila a to som na 70 úrovni.. odmenu prémia za úlohy si odkladám na vyššie úrovne:D a na tie prázdniny sa celkom teším, si chystám už teraz predmety na energiu a pracovné body:D
Nápad sa mi páči, ale mám z toho aj strach... že podľahnem zlatkovaniu:D
zatiaľ v podstate šetrím dlhopisy na nákup dákej truhlice, že možno budem mať šťastie:D - takže aj tak neviem či a ako často by som tú ponuky zamieňania využila.
 
urcite to nebude protoze tato hra je udelana na vydelavani takze se urcite nebudou menit nugety za dluhoupisi je to hlupost

nápad nemá nahradiť nugety za dlhopisy, má to byt alternatíva ako získat prémium, myslím si že by z toho inno len a len zarobilo ( dôvody som už napísal ) poznáš nejakú online hru kde môžeš mať prémium takmer zadarmo?
 

DeletedUser7574

Hosť
Mne sa to páči celkom, len pomer 2:1 sa mi nepáči, ale to je len detail. Lebo ja napríklad mám problém aj tých 100 dlhopisov nazbierať ale niekto proste dáva možno aj 100 za týžden/ dva týždne, to by mal jedno až dve prémiá v kuse. Ja by som dal hoci aj 10:1 pomer a možnosť si aktivovať prémium aj na kratšie obdobie, 2, 3, 5 dní a tak.
 

DeletedUser

Hosť
pochybujem, že by to INNO schválilo. Prišli by tak k diere v rozpočte. Prepáčte, ale nemyslím si, že Nemcov zaujíma váš názor.:(
 
pochybujem, že by to INNO schválilo. Prišli by tak k diere v rozpočte. Prepáčte, ale nemyslím si, že Nemcov zaujíma váš názor.:(

inno by vôbec neprišlo k diere v rozpočte pretože:
1. no to si nemyslím, myslíš si že by nugeťáci si prestali kupovat prémium ( za týždeň si hráč zarobí tak 100 dlhopisov, za dva týždne je to 200 dlhopisov, ak by sa pomer ceny produktu dlhopis/nuget 4:1 tak by mal hráč jedno prémko za týžden za predpokladu že zarobí 15 dlhopisov za deň, pričom by si nemohol nič kupovat z UP obchodu! Myslíš si že sa nugeták uspoojí z jedným prémkom na týžden? a nemal by nič z UP obchodu...
2. Hráč ktorý hrá bez nugetov, napr: vojak si dá zdvojnásobenie postavy na dva týždne ( pomocou dlhopisov ) začne sa mu to páčiť ( komu by sa nepáčilo mat 2x viac HP ) no na dalšie predĺženie nebude mat dlhopisy ak ked už vie aké je to dobré tak si to premko kúpi, postupne začne objavovať svet nugetov a začne nugetiť
3. Opakujem to už tretí krát, neexistuje žiadna online hra kde môže hráč hraním hry získat prémium zadarmo, dá sa to dobre využit ( napr príde nový hráč, začne hrat, po pár mesiacoch začne hrat s prémiom ( za dlhopisy ) a nastane to čo som popísal v bode 2
4. ak bude pomer ceny 4:1 tak veci ako automatizácia a ostatné prémiá nebude používat vela hráčov ( za 200 dlhopisov može mat hráč ocelovu truhlu a ešte dačo k tomu ) skôr to bude využívané pri lacnejších prémiách ( ulož peniaze do banky, skrát cestovanie, udobri šamana a tak )

takže si nemyslím že by INNO mohlo mat dieru v rozpočte, skôr si myslím že by na tom len a len zarobili :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
inno by vôbec neprišlo k diere v rozpočte pretože:.....

No dobre není to o diere v rozpočte ale proste vi ste už také lamy ,že chcete mať premko prakticky zadarmo. Proste neviete pochopiť ,že keď chceš niečo dosiahnuť musíš si v hre priplatiť.:ehmehm:

Ja síce nepoužívam nuggety ale nenávidím ľudí čo to chcú zadara.
Keď malé deti do 9r. chcú hrať a nemajú financie tak nech sa nesťažujú.
A pokiaľ sa u nich nájde 10€ tak si vedia zájsť do OMV pumpy a nech si kúpia a nestažujú sa.


Proste musíte pochopiť ,že nikdi neexistovala doba kde by niečo naviac bolo zadarmo. Aj pred letopočtom aj po.
 
No dobre není to o diere v rozpočte ale proste vi ste už také lamy ,že chcete mať premko prakticky zadarmo. Proste neviete pochopiť ,že keď chceš niečo dosiahnuť musíš si v hre priplatiť.:ehmehm:

Ja síce nepoužívam nuggety ale nenávidím ľudí čo to chcú zadara.
Keď malé deti do 9r. chcú hrať a nemajú financie tak nech sa nesťažujú.
A pokiaľ sa u nich nájde 10€ tak si vedia zájsť do OMV pumpy a nech si kúpia a nestažujú sa.


Proste musíte pochopiť ,že nikdi neexistovala doba kde by niečo naviac bolo zadarmo. Aj pred letopočtom aj po.

1. to prémium by nebolo zadarmo, keby si všetko dobre prečítaš, a začneš rozmýšlat uvidíš ako jedno premko náročné na dlhopisy, z marketingového hladiska by to bolo pre inno výhodné opakujem to už x-tý krát, no ked sa niekomu nechce čítať, no čo z toho...
2. mám prachov dost a aj nugetov teda tých pár viet si sa mohol zdržat...
 
Hore