Dlhopisy ako prémium

Páči sa vám tento nápad?

  • Áno

    Hlasy: 44 61,1%
  • Možno

    Hlasy: 7 9,7%
  • Nie

    Hlasy: 12 16,7%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 12,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    72

DeletedUser

Hosť
1. to prémium by nebolo zadarmo, keby si všetko dobre prečítaš, a začneš rozmýšlat uvidíš ako jedno premko náročné na dlhopisy, z marketingového hladiska by to bolo pre inno výhodné opakujem to už x-tý krát, no ked sa niekomu nechce čítať, no čo z toho...
2. mám prachov dost a aj nugetov teda tých pár viet si sa mohol zdržat...

Dobre nehovorím o tebe ,že si lama ale proste to už je otravné.
A viem ,že dlhopisi sa dostávajú viacmenej ťažko.
Premýšľanie o tom ako dosiahnuť premko takmer zadarmo je nanič nikdy sa to nepustí do obehu. Hral som kopu hier aj od známych firiem i od menej dokonca i také malé projekty od študentov ktoré mali ledva 200hráčov a ani jedna hra nemalá takú možnosť.

INNO je ešte dobré lebo ti dá premko v Questoch a na Vianoce v iných hrách na to môžeš zabudnúť. Aj keď zato to nahrádzajú rôznymi eventami.

PS: Največia zdieračská firma ktorá ti síce ponúkne jacpot Battle o 10.000€ (s jedním účtom ho môžeš vyhrať iba raz a naviše aby si dosiahol niečo v tej hre musíš tam vyhodiť oveľa viac ako tých 10.000€) je :pif paf BP.
 

DeletedUser

Hosť
Určite by to neprešlo a taktiež si myslím že pokiaľ nemáš na nuggety tak by si premko nemal mať. Prečo by mal mať niekto premko zadarmo a niekto za reaálne peniaze?
 

DeletedUser5708

Hosť
Znížilo by to rozpočet lebo ľudia by kašľali na nuggety! Dlhopisy sa nekupujú za peniaze, potom by nuggety stratili hodnotu a INNO by skrachovalo!
 
Znížilo by to rozpočet lebo ľudia by kašľali na nuggety! Dlhopisy sa nekupujú za peniaze, potom by nuggety stratili hodnotu a INNO by skrachovalo!

si si až taký istý? najskôr by si si mal prečítať pár príspevkov až kým niečo napíšeš :)

inno by vôbec neprišlo k diere v rozpočte pretože:
1. no to si nemyslím, myslíš si že by nugeťáci si prestali kupovat prémium ( za týždeň si hráč zarobí tak 100 dlhopisov, za dva týždne je to 200 dlhopisov, ak by sa pomer ceny produktu dlhopis/nuget 4:1 tak by mal hráč jedno prémko za týžden za predpokladu že zarobí 15 dlhopisov za deň, pričom by si nemohol nič kupovat z UP obchodu! Myslíš si že sa nugeták uspoojí z jedným prémkom na týžden? a nemal by nič z UP obchodu...
2. Hráč ktorý hrá bez nugetov, napr: vojak si dá zdvojnásobenie postavy na dva týždne ( pomocou dlhopisov ) začne sa mu to páčiť ( komu by sa nepáčilo mat 2x viac HP ) no na dalšie predĺženie nebude mat dlhopisy ak ked už vie aké je to dobré tak si to premko kúpi, postupne začne objavovať svet nugetov a začne nugetiť
3. Opakujem to už tretí krát, neexistuje žiadna online hra kde môže hráč hraním hry získat prémium zadarmo, dá sa to dobre využit ( napr príde nový hráč, začne hrat, po pár mesiacoch začne hrat s prémiom ( za dlhopisy ) a nastane to čo som popísal v bode 2
4. ak bude pomer ceny 4:1 tak veci ako automatizácia a ostatné prémiá nebude používat vela hráčov ( za 200 dlhopisov može mat hráč ocelovu truhlu a ešte dačo k tomu ) skôr to bude využívané pri lacnejších prémiách ( ulož peniaze do banky, skrát cestovanie, udobri šamana a tak )

takže si nemyslím že by INNO mohlo mat dieru v rozpočte, skôr si myslím že by na tom len a len zarobili :howgh:

ak sa rozumieš marketingu, tak asi zmeníš názor...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Samozrejme,:D zisk by z toho mali, ale nie na 100% istý a okamžitý. Na:)jskôr by mali stratu až potom nejaké tie €.
 

DeletedUser5708

Hosť
Neviem prečo ale súhlasím s Ativalom, a tak nejak som to aj myslel, ale aj tak by nemali taký istý príjem ako z nuggiet. Určite by bol IMHO trochu menší, a na nič také by INNO nepristúpilo. Ako nápad to nieje zlé ale INNO je INNO...
 
Hore