Dobrodružstvá

DeletedUser11083

Hosť
Neviem ci to ma zmysel pisat,ale predsa to skusim.

Moj navrh je nech sa pozmeni prvy pohyb,nech to neni stale tak,ze cerveny zacnu prvy. Tym prvym pohybom maju velke vyhody ako napr,ked sa prestreluju 2 hraci s malym hp vzdy vyhra cerveny atd.Mohlo by to byt tak,ze sa prvy pohyb strieda ,jedno kolo zacnu prvy cerveny dalsie modry atd, alebo nech je to o nahode,kto zacne prvy.
 

Deleted User - 4

Hosť
Neviem ci to ma zmysel pisat,ale predsa to skusim.

Moj navrh je nech sa pozmeni prvy pohyb,nech to neni stale tak,ze cerveny zacnu prvy. Tym prvym pohybom maju velke vyhody ako napr,ked sa prestreluju 2 hraci s malym hp vzdy vyhra cerveny atd.Mohlo by to byt tak,ze sa prvy pohyb strieda ,jedno kolo zacnu prvy cerveny dalsie modry atd, alebo nech je to o nahode,kto zacne prvy.

Nápad preposlaný vývojárom.
 

DeletedUser

Hosť
Jednoduchá animácia mince a naprogramovanie náhody by bolo fajn osvieženie pred dobrodružstvom
 

DeletedUser11064

Hosť
a taktiez zakazat hracom dobrodrustva co sa stale odpajaju ako hrac magpeter neustale sa odpaja z hry zrejme je to nekoho multiucet a roby to zamerne a uz nvm ako moze inno povolit zdielanu adresu ip hracom to je legalna cesta k multiuctom a preco inno nerobi preto nic...
 

DeletedUser11083

Hosť
Dalsi taky je hrac Oxygen, kazdu hru sa na zaciatku alebo v strede odpoji.Bolo by pekne keby s tym nieco inno urobilo.
 

DeletedUser11083

Hosť
Nejaky casovy trest. Napriklad hodinu ak odide cez hru a po kazdej hre sa mu to bude navysovat. A nemyslim tie tresty ako,ked odidete z lobby, ze po 1 hre sa to resetne , ale ,ze sa mu to bude pridavat,kym sa bude stale odpajat. A znizovat by sa mohlo napriklad po niekolkych odohratych hrach,zaviselo by to od toho z kolkych predtym odisiel, t.j aky mal trest.
 

DeletedUser2444

Hosť
Akým spôsobom sa nasadzujú hráči do dobrodružstiev?
Je až evidentné, že to ide len a len podľa levelu. Najprv sa rozdelia 2 najvyššie, a potom sa systém pokúsi rovnomerne rozložiť zvyšok. Niekedy to však ale rovnomerne nejde, preto sa stane, že som v jednom tíme napr. ja, lvl 146 a potom mám k sebe napr. 55 a 50. Proti mne však kľudne môžu stáť 145, 140 a 48. Akú mám vtedy šancu vyhrať??

Okrem toho aby sa zmenilo nasadzovanie, prípadne sa v prípade vyššie vôbec nespúšťala hra, navrhujem, aby šanca na padnutie truhly závisela podľa levelu v dobrodružstve, tzn. aby ten najvyšší mal pri 3 na 3 šancu 25% a potom sa šanca znižovala po 5% na menšie levely.
Pretože si musíme priznať, že ten najnižší level, čo sa týka hier 3 na 3, ktoré sú v 90% prípadov nemusí robiť absolútne nič až na chytenie jednej budovy a behania okolo nej. Pritom, keď sa pošťastí chytiť dobrých kolegov, tak má takú istú šancu na truhlu ako zvyšní dvaja a ešte nezabudnime, 250VB dostane úplne rovnako. A tie vyššie levely na druhej strane odmakajú 3 až 5 krát toľko ako on a nedostanú úplne nič.

Preto si myslím, že by bolo fér, aby sa upravili šance na truhlu ako som popísal vyššie, alebo aby mal šancu na truhlu aj najlepší hráč z porazeného tímu podľa štatistík
 

Deleted User - 4

Hosť
Nejakú odmenu by pokojne mohol dostať aj porazený tím, nie som proti, ale skôr si myslím, že by sa malo vylepšiť rozdeľovanie hráčov do tímov.
Spraviť napr. tri kategórie podľa úrovní - do 50, 100 a 150 úrovne.
 

DeletedUser2444

Hosť
prikladám obrázok ako to bežne vyzerá
7z8y9Zu.png

a o pár minút neskôr
vYP0PPs.png


ešte by som chcel dodať, aby to nevyznelo tak, že mám problém prehrať
nemám problém prehrať, ale ísť do hry s tým, že nie je absolútna šanca vyhrať
a k tomu nielen že prehrám, ale všetci súperi dostanú 250VB a so šťastím k tomu truhlu v podstate za nič
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser11083

Hosť
Hordak, prvy 4 sa nasadzuju podla lvl,najvyssi lvl je cerveny potom dalsi 2 modry a 4ty cerveny a az potom nasadzuje ludi,aby to vyzeralo "spravodlivo". Co sa tyka trezorov to tu uz bolo tiez, 25% pri vyhre je zalostne malo,ale to uz je realita. Ca sa tyka rozdelovania,zmenil by som aspon to,nech nie je pevne zadane,ze najvacsi lvl je cerveny atd,ale nech je 50% sanca,ze bude cerveny a 50% modry a zvysok nech sa odvodi od toho.A este v strede mapy je bugnuta fontana,ak sa zada pohyb krizom cez fontanu prejdete ako keby tam nic nebolo.
 

DeletedUser11114

Hosť
Mňa skôr mrzí, že nie je viacej máp, tak ako sa o tom kedysi hovorilo. Ostala len jedna a ta je obohratá. Po čase to začne nudiť. Hlavne keď šanca na získanie tej truhlice je mizivá a rozdeľovanie hráčov podľa levelu presne tak, ako popisuje hordak. Mohli by spraviť ešte aspoň 2 mapy, vymyslieť vhodnejšie nasadzovanie hráčov (vyrovnanejšie) a na ten súboj s medveďom stále čakám :D
 

Deleted User - 4

Hosť
O medveďovi som už písal na hernom chate - na to sa už môže žiaľ zabudnúť.

Nové mapy by bodli, ako aj lepšie rozdeľovanie hráčov, či lepšie odmeny - uvidíme, čo z toho bude.
 

DeletedUser11114

Hosť
Joj to je škoda :( Aj si písal prečo? Nebola som tam. Ale verím, že aspoň tie nové mapy by mohli byť.
 

DeletedUser8766

Hosť
eliminovat výhodu prveho pohybu červených tým, že pohyby by prebiehali v poradí kto ako klikne .. ked to ide vrámci jedneho týmu tak by to malo ist spravit aj vrámci oboch
 
Hore