Dodržujete pri hrách +18?

Dodržujete na hrách +18?


  • Celkový počet hlasujúcich
    238
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja nedodrzujem :p dokonca hra blood 1 som hral ked som mal cca 4 rok :D
 

DeletedUser

Hosť
ja ked hravam u bratranca GTA 4 nic mi nepovi ikad minule sa este aj kukala ako sam daval headshoot policajom tak kde mama byt hlava lk taka fontana krvi :--):--):D:D je mi jedno ci je to od +12 , +15alebo +18 hrajem to tak ci tak
 

DeletedUser2881

Hosť
A ja som hral od 5tich rokov GTA vice city potom ked som mal 7 ci 6 tak san andreas potom 8 9 GTA IV ci ako to bolo....:Lovec
 

Deleted User - 185438

Hosť
Tie vekové hodnotenia na hrách sú úplná blbosť, ja ich nedodržiavam.
Napríklad mám hru MAFIA II. , tá je tiež od 18, aj tak v obchode predajú hocikomu jakú hru chce, ale aj tak si väčšinu hier sťahujem.:D
 

DeletedUser

Hosť
ja nedodrziavam
ak by som dodrziaval tak by som teraz hral hry z ruzovimi zajacikmi :--)
a naco to tam je sak ma s toho max mozu boliet oci **censored**
 

DeletedUser

Hosť
Mafiu 1 som hral ako 10 ročný a dvojku som pred dvomi mesiacmi prešiel, tam boli obmedzenia, ktoré som nedodržoval, a nikomu to nevadilo

Inak väčšina hier je od 18 a všetci (možno) na to kašlú, podľa mňa ich to len postrčí k tomu aby si to kúpili / stiahli.
 

DeletedUser5060

Hosť
hral som gta 2-5rokov mortal kombat 4 - 4rokov :D gta SA -9rokov
gtasamp 12Rokov :D
 

DeletedUser

Hosť
no ja idem mat assassins creed 1 lebo dvojku mam ale ja to nedodrzim a mojmu otcovi to nevadi ved on mi to stahuje a mojej mame je to jedno:--):--):--)
 

DeletedUser

Hosť
Nóó, ja už ako 7 ročný som hral GTA San Andreas, ako 8 ročný Liberty City...Keď som mal 9 hral som na super hrách bojové hry a keď 11 Už aj jednu brutálnu hru u kamoša... :)
Tak asi tak :D :D :D
A čo na to rodičia?GTA dovolia, na superhry už vôbec nechodím, a tú brutálnu hru som hral iba raz...
Tak asi tak... :D
:pif paf :Lovec
_____________________________________
Zelené kartičky by sa hodili...Len jednúúú :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja ekd som mal 8 tak som uz hrel prototipe takze nieje tu co riesit nedodrzujem XD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore