dom

aky je to podla vas napad?

  • dobry

    Hlasy: 6 15,4%
  • zly

    Hlasy: 23 59,0%
  • dobry ale chcelo by to este vylepsi (odvovodni ako)

    Hlasy: 10 25,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    39
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
bola tu podobna tema ale ja mam trochu iny napad innogames chce limitovat batoh na wete a ty si postavis dom a kliknes na dom a tam bude truhla kliknes na nu a do nej si mozes vlozit 50 veci ked buádes mat viac nez 50 veci tak si kupis este truhlu alebo v meste by bola budova sklad tam by boli tiez truhly a na nich mena kliknes na svoju a mozes si tam ulozit veci hmm ako sa vam to pozdava
 

DeletedUser

Hosť
Jasné! Ja si zvyknem stavať dom aby som v ňom mal iba jednu truhlicu prepracuj to...
Ale poviem to úprimne...
Aj keby to bolo prepracované bola by to blbosť.
 

DeletedUser

Hosť
neviem... skor by som bol za to, aby sa mohol po update rozsirit batoh za peniaze...
 

DeletedUser

Hosť
Jednak nie,lebo je to neobsiahle a jednak nie lebo je to zasah do systemu a to len principialne nikdy neprejde :D
 
No, keď zvládli pridať pevnosti, zvládli by aj dom. Ten dom (resp. zrub/horská chata) by nebol v meste, ale skôr by som si to predstavoval na štýl pevnosti (ale iba pre jedného hráča).
Mal som to dávnejšie aj rozpísané, ale tušil som, že by sa to nestretlo s kladnou odozvou, tak som sa na to vykašľal :)
 

DeletedUser

Hosť
No, keď zvládli pridať pevnosti, zvládli by aj dom. Ten dom (resp. zrub/horská chata) by nebol v meste, ale skôr by som si to predstavoval na štýl pevnosti (ale iba pre jedného hráča).
Mal som to dávnejšie aj rozpísané, ale tušil som, že by sa to nestretlo s kladnou odozvou, tak som sa na to vykašľal :)
Tusil si spravne :)
Ono a kolko by ich bolo na weste?Vezmi tak 10tisic aktivnych hracov,to by bol co za bordel na mape?:)
 

DeletedUser177

Hosť
A podľa mňa aj tak väčšina z tých hráčov by ani nevedela načo dom slúži, poprípade by nenaškrabali dosť peňazí na výstavbu.
 
A podľa mňa aj tak väčšina z tých hráčov by ani nevedela načo dom slúži...

Tak na tento argument nemám slov :D

Dom by bol samozrejme určený predovšetkým na regeneráciu a odkladanie vecí. Pokiaľ má tona rôznych vecí v ďaľších updatoch hráča spomaliť, v zrube by si svoje veci bezpečne uložil.
Je síce povedané, že sa dá limit zväčšiť pomocou koní, ale moc to asi nebude. Hráči - zberatelia - budú proste znevýhodnení a spomalení.
 

DeletedUser177

Hosť
Mi chceš povedať, že by každý vedel?? By som sa stavil, že by tu nabehli desiatky topicov typu : "dom???" alebo "co je dom????" a v nich príspevky : "na co je dom plssssssssssssssssssssss plssssssssssssssss" ver tomu, že by tam boli. A hráči z topky by mali kopu telegramov rovnakého typu.
 

DeletedUser177

Hosť
Ja viem. :) A práve o tom hovorím :D Ale to je jedno :) Ja by som to prijal.
 

DeletedUser2889

Hosť
urcite vylepsit neni to rozpisane a podla mna to je celkom dobry napad ale je to aj trocha blbost nechajme to na innogames
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore