Dražba predmetov permanentne zablokovaných hráčov

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    34
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahojte ma dobry napad keby sa dal hracom co sú permanentne zablokovany dali dražit ich veci s inventára bolo by to fajn nie
 

DeletedUser3501

Hosť
Preco nanic? Mne sa to pozdava....drazba by bola super...:)
 

DeletedUser

Hosť
ja si tiež myslím, že je to zbytočné... nebudem hodnotiť, že návrh nieje prepracovaný, len si myslím, že to absolutne nič nové a lepšie neprinesie...

...tebe by sa asi tiež nepáčilo, keby zomrieš a tvoje veci by sa predávali niekde v dražbe :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Nápad to nie je zly, trebalo by to prepracovat, ale myslim si, ze by inno takymi to vecami nemrhalo bohuzial cas a bolo by to zrejme velmi komplikovane :)
 

DeletedUser

Hosť
To by bolo máááálo:omg:
Veď ak niekoho zabijú a má hodinky za 1 000 000€, tak ich budú predávať za 200 000€?:eezmurk:
Niečo by sa vymyslelo, ale treba to poriadne dorobiť;)
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by to blbe, pretože ak ho neprávom zaBANovali a zistí sa to a odBANujú ho a bude mu chýbať polovica inventáru...No necensored by ťa...

lenže herna podpora ti vie vratiť veci :p
a podľa mňa by bolo málo pravdepodobné že by sa niečo take stalo že by sa zablokoval ten "nevinný" hráč...
 

DeletedUser

Hosť
nepreslo by to na 99percent tak neviem ze este o com je tu diskuzia
 

DeletedUser

Hosť
narážaš na hráča borics a jeho peacemaker? :)
...som proti
 

DeletedUser

Hosť
To je špatný nápad, prostě to neřeš. Ten návrh neí vůbec propracovaný a i kdyby byl, tak je úplně na nic. Prostě je to jeho chyba a bylo by to zbytečné...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore