Dražba predmetov permanentne zablokovaných hráčov

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    34
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Myslim zeby to aj tak nikto,mozno tak 10 ludia vyuzili.Podlamna je to dost neprepracovane.
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto je naprd čo keď ten hráč dostane UnBan ?? nebude mať nič :) takže som dal NIE !
 

DeletedUser

Hosť
ale ak mu dajú permanentný, tak musia mať riadny dôvod;) to by si asi poriadne preverili, či niekomu len tak dajú perma:)

:pánko
 

DeletedUser

Hosť
Toto nieje akožeby neprepracované, to je istý nesmysel. Nieje možné spredávať veci akémukoľvek hráču. A že je banovaný na to nemá vpliv. Tento hráč si chce akorát lacno pomocť k dákému predmetu. To je ibaže takáto vyčúranost. Zapomeňte na hocijaký inventár, pokaď hráč sám neponúkne, nič nebuďete mať.
 

DeletedUser

Hosť
Matt nie a čo keď mu ho dali a poriadne nepreverili príde o veci ? :) smiešne
 

DeletedUser3950

Hosť
Matt nie a čo keď mu ho dali a poriadne nepreverili príde o veci ? :) smiešne

Pozri sa, ono to nie je tak, že ty sa mi páčiš, nedostaneš BAN ale ty si mi nesympatický tak dostaneš BAN a ešte k tomu permanentný, všetko sa poriadne preveruje, ináč by to nešlo. A k návrhu, nechápem prečo nie, však keď už raz niekto má perma nedostane už UnBAN, proste by veci ostali len tak? O.k. naor. svietiace zbrane nie, ale ostatné z inventára zaBANovaného hráča by sa kľudne mohli dať do aukcie.....
 

DeletedUser

Hosť
Nejaký omyl sa vždy môže stať... Samozrejme, bolo by to niečo výnimočné, ale treba s takou možnosťou počítať. A vtedy by v prípade un-banu musel supportér pracne zisťovať, o čo ten hráč prišiel a vracať mu to, a to už ani nehovorím o otázke, čo by sa stalo s predmetmi, ktoré už niekto kúpil... Tieto veci by sa možno dali nejako technicky riešiť, no keď zoberieme do úvahy aj prácu so samotným automatickým vyhlásením aukcie, bolo by tam naozaj dosť veľa práce, viac než sa kvôli tejto veci oplatí.

Zostaneme teda pri tom, že veci permanentne zablokovaných = mŕtvych hráčov patria medzi tie veci, ktoré nájdete pri vykrádaní hrobov :)... Anketa hovorí jasne proti návrhu, teda zamykám.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore