Duelový turnaj

DeletedUser4121

Hosť
Ahojte duelanti :pif paf

v blízkej dobe spustím už ďaľší - tretí duelový turnaj na Arizone

Prvých 100 duelantov podľa aktuálneho rebríčka už dostalo odo mňa poštu. Rozhodol som sa pre progáciu turnaja aj touto formou, pretože si myslím, že aj hráči nižšie postavení môžu mať záujem a zamiešať kartami v bojoch o celkové prvenstvo ..

Zaujímavou zmenou v treťom turnaji mala byť cena venovaná do turnaja slovenským support teamom. Avšak aj tento turnaj poskytne víťazovi len peniaze, ktoré sa vyzbierajú na vstupenkách.
Cena vstupného bude niekde medzi 10.000 a 20.000, začať by sa mohlo buď v polovici apríla alebo začiatkom mája.

Prvého turnaja sa zúčastnilo 15 hráčov, víťazka Chick vyhrala 177tis.
výhru venovala ako dar do druhého turnaja
Druhý turnaj bol trošku úspešnejší, hralo 19 hráčov a cenu 367.000 dolárov si rozdelili finalisti *tomes* a Ramiro.

Pravidlá sú pevne stanovené, porušovanie prísne trestané.

Priebežné prihlášky mi môžte posielať na tento nick. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, treba si však uvedomiť, že cestu turnajom vám budú križovať tí najlepší duelanti sveta Arizona.
(mám duelovú úroveň takú vysokú, aby som mohol zadať duel na hráča v top5?)
 

Deleted User - 4

Hosť
Vidím, že sa tu ľudia vôbec nezapájajú, čo je škoda, takže obchod Union Pacific sa preto rozhodol venovať víťazovi tohto hráčom organizovaného turnaja 100 dlhopisov, aby ste mali motiváciu :)
(Ale musí tam byť aspoň nad 10 účastníkov v súťaži a ešte by bolo úplne fajn zverejniť pravidlá turnaja a na konci aj výsledky)


(eFJaySVK, potom sa mi prosím ťa nezabudni ozvať s menom víťaza)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som siel na ten turnaj ,len som tam este len lvl. 50 .Ale ak by sa dalo tak nemám problém.
 

DeletedUser7176

Hosť
Počuj eFJaySVK nerozdelil by si v tom turnaji duelantov na nejaké kategórie? Aby si zaduelovali aj menšie úrovne medzi sebou a väčšie zase medzi sebou, to je len taký nápad
 

DeletedUser4121

Hosť
:))

vdaka Linteo..

presne pravidla turnaja mam na forku v meste, nie som si uplne isty, ci ich sem chcem vesat..priebezne vysledky a samozrejme aj finalovy duel tu urcite bude.

100 dlhopisov je krasny darcek od supportu, myslim, ze aj toto pritiahne 2-3 hracov navyse. moj osobny skromny odhad na ucast je cca 18-22 hracov, podla predbezneho zaujmu cez telegramy.

co sa tyka nejakych duelovych kategorii a turnajovych skupin, dal by som si tu namahu a venoval tomu cas, len by to chcelo vacsi zaujem malych levelov. resp by som nieco obdobne vedel zorganizovat pre duelove urovne napr 100-150.
to by vsak chcelo pracne rozposlat telegramy priblizne 200 hracom, co je fakt dost o drzku :)

:pif paf
 

DeletedUser3682

Hosť
Ahojte,super napad,takto trosku ludi motivovat hrat...
ale podla mna naj duelant ,na tychto novych svetoch je ten co si kupi naj schopnosti,ved je to len matematika...
kebyze niekto urobi taketo turnaje na starych svetochm,tam by sa videlo,kto je aky duelant,moj nazor.:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,super napad,takto trosku ludi motivovat hrat...
ale podla mna naj duelant ,na tychto novych svetoch je ten co si kupi naj schopnosti,ved je to len matematika...
kebyze niekto urobi taketo turnaje na starych svetochm,tam by sa videlo,kto je aky duelant,moj nazor.:pif paf

Takychto ludi ako si ty neznasam.:Lovec
 

DeletedUser4451

Hosť
vobec to neni o kupe schopnosti, po prve su dost drahe cim viac ich je, po druhe kazdy ma iny pocet podla urovne a splnenych uloh kde su za odmeny schopnosti a po tretie je to najma v taktike do coho ides ako si to rozdelis aky mas equip a tak
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak, nie je to o kupovaní nuggetov. ale o skúsenostiach.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak dúfam, že po poslaní správy do hry sa tam teraz zapojí viac ako dvadsať hráčov :)
 
sutaz

Ja by som sa tam zapojil ale prosi zlatým kolkom nemam sancu!:pif paf:
ked budem mat zlaty kolt tak potom na tie turnaje pridem!!
:pif paf:
 

DeletedUser4121

Hosť
urovne

chalani tesi ma vas zaujem, ale hraci do duelovej urovne 170-180 sa neprihlasujte. Musite byt schopni duelovat sa s tymi najlepsimi a myslim, ze duelove urovne napr 150 a 250 system do duelu nepusti.

Vam, co ste uz balicky kupili a turnaja sa nemozte kvoli tomuto zucastnit, peniaze vratim do 2-3dni, ako mi to casovo vynde.

Dalo by sa nieco zorganizovat aj pre vas, ale musel by som vediet, ze vas bude aspon 15, aby to malo vyznam.

za pochopenie dakujem a naozaj sa nehnevajte
 

DeletedUser

Hosť
Rád by som sa zapojil, ale pred pár týždňami som začal duelovať a nemám financie. Dúfam že do budúcna chystáš ďalšie turnaje a že bude vždy záujem.
 
Hore