Duelový turnaj

DeletedUser

Hosť
ja určite pôjdem na turnaj pre menšie duelovu úroveň :--)
 

DeletedUser

Hosť
Až sa taký turnaj uskutoční, tak budete mať možnosť. momentálne nemáma peniaze nato.

Sice mám na baliček ale to je málo premňa. Potrebujem peniaze na oblečenie, reskill a iné veci.

Ake keby sa uskutoční 4 ročník tak by som rád išiel.
 

DeletedUser4121

Hosť
okk

takze aj postou mi chodia pozitivne odozvy mensich levelov, skusim najst koncom maja cas na vas turnaj..ale pozor mili hraci, to, ze teraz Linteo dal do turnaja nejaku cenu, neznamena, ze ju da aj do dalsieho.

tak aby ste neboli potom sklamani..este by som chcel vediet, kolko dolarov ste ochotni zaplatit za vstupenku. rozmyslal som, ze napr 5tis a prvou cenou by bola duelova zbran ALLENOV PEPPERBOX..plus teda mozno nejaka cena od TW TEAMU :)

alebo napr 10tis a vitaz by bral vsetky vyzbierane peniaze, ako je tomu aj teraz..
 

DeletedUser

Hosť
Čavte keby sa konal turnaj pre menšie leveli tak je mi jedno aku sumu zaplatim ale budem tam na 100%. :)
 

DeletedUser4121

Hosť
POZVANKY PRIHLASENYM HRACOM BUDU POSLANE V PRIEBEHU PONDELKA

a tym sa skonci moznost vstupu dalsich hracov na turnaj.
Zial, prihlasilo sa 11 nizkoduelovych, ktorym vstupne vratim, sprava im bola poslana mnou prave teraz.

Platnych duelantov je zatial 17, v priebehu pondelka je moznost este do turnaja vstupit - duelove urovne 170 a vyssie!!!

Zaciatok turnaja pondelok vo vecernych hodinach, alebo utorok v priebehu dna.
Nejaky ten zaujimavy duel sem hodim, nie vsak vsetky pretoze censored
:)
 

DeletedUser

Hosť
ohladom pre tie menšie levely: hovorim za seba, ja by som radšej vložil peniaze ale žiadnu vec ale všetky peniaze čo sa vyzbieraju a som ochotny dať tak 10-15K
 

DeletedUser

Hosť
Mohol by si nám oficiálne predstaviť víťaza tohto turnaja?
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím že ešte neni víťaz. Keď bude určite to sem dá.
 

DeletedUser4121

Hosť
mmm

Tak prve info z turnaja prave citas :)

Prihlasilo sa 17 hracov, kedze jeden hrac bol pre ostatnych prilis velka duelovka, z turnaja odstupil (vdaka Zorro) a do turnaja vstupila miesto neho nahrada a ako odskodne dalsi duelant, ktory mal vstup zadarmo. Cize suma sumarum 18 duelantov.

Balicek si kupilo este 11 hracov navyse, zial, pre velmi nizku duelovu uroven do turnaja nemohli a peniazky za balicek som im vsetkym vratil dnes.

Prave skoncila prva faza, ked z 18 ostalo 12 najlepsich (nie som medzi nimi :eezmurk:). Tito pokracuju dalej a pobiju sa o miesta v 1/4 finale.
 

DeletedUser4121

Hosť
duely

a tu prikladam nejake dueliky, kde je vidno, ze nie vzdy vitazi favorit :p

[SPOIL]
79apvcr251ny5vrv0xtv.png
[/SPOIL]

[SPOIL]
9jsmi1ssrqjpcylcrcq0.png
[/SPOIL]

[SPOIL]
yxai3fckuwiz49g7xjqp.png
[/SPOIL]

neviem to sem vlozit cez to otvaracie cudo, prepacte :)

//: upravené na otváracie čudá :) R.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4121

Hosť
1/4finale

ano, opat sme pokrocili o krok dalej a pozname uz 8 najlepsich :pif paf
skupinove fazy su uz minulostou a teraz to bude uz len kto z koho, cize
PLAY OFF
 

DeletedUser

Hosť
Predstavíš nám jednotlivé kolá Play-off a najlepšiu osmičku?
 

DeletedUser4121

Hosť
snad sa na mna nikto z nich nenahneva :neisty:
tu je osmicka duelantov, ktori sa pobiju o styri miesta v semifinale

1.ssamuraii vs SirWest
2.DoMiNo7 vs InvincibleWarrior
3.Knock Out 2 vs Ramiro
4.Deepak vs palins
 
Hore