Duely

DeletedUser

Hosť
Nie je silnejsi, je len aktivnejsi v duelovani, resp. moze duelvoat na ukor motivacie. Ty mas predsa o 12 levelov viac co znamena o 36 schopnosti a 12 vlastnosti mas ty k dobru oproti jemu :zmurk:
 

DeletedUser1059

Hosť
Mozete sa tu prestat vykecavat a namiesto toho zacat vkladat iba duely?! Ved nato sa uz neda pozerat, tema duely, clovek si mysli ze si pozrie duely a co vidi: viac ako 50% pisaneho textu "kto je aka lama", "kto mal vacsiu duelovku". Si zalozte temu pokec o dueloch a vypisujte si tam co Vas tazi na srdci.
Dakujem
 

DeletedUser

Hosť
Keď ti to tak vadí, KENNE (či mám povedať urgo? :zmurk:), tak to tu nečítaj...

Btw. aj ty si tu teraz len písal a nedal výsledok duelu ;)

3110k.png


Tesnotka :D

3110koma.png

Nemohol mi dať o 1 menší DMG? :D

\\Urgo: Ha ha ha... Veľmi smiešne... Skoro sa mi brucho roztrhlo :ehmehm: Neviem, kto tu prejavuje viac svoje IQ, pretože ja som len napísal svoj názor na tvoj problém, keď máš ten problém stále, tak ho choď niekam riešiť a nezaťažuj nás s ním, myslím, že názov témy hovorí za všetko, len ak by si nepochopil, tak toto je téma všeobecne o dueloch, nemá názov "výsledky duelov"...

Btw. neviem skade máš, že som nagelovaný :D A to o čo mi ide ťa nemusí zaujímať :zmurk:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Kedze ma priatelia upozornili na vysokointeligenty prispevok sialeneho nagelovaneho pata95(či mám povedať nick - a hodnota IQ? ), tak reagujem. Neviem o co ti ide!!!!!!!!Ale jedno viem koli takym ludom ako si ty tu nechodim a nebudem....
 

DeletedUser

Hosť
Nie je silnejsi, je len aktivnejsi v duelovani, resp. moze duelvoat na ukor motivacie. Ty mas predsa o 12 levelov viac co znamena o 36 schopnosti a 12 vlastnosti mas ty k dobru oproti jemu :zmurk:

ale to len v tom prípade ak by som tie schopnosti naozaj dával do duelových schopností , je tak ? ?

Nemohol mi dať o 1 menší DMG?
ty kde žiješ :) on ti mohol dať kľudne aj väčšie zranenie , ale keďže si mal už len 28HP tak ti toľko ubral , lebo nemohol viac...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
2uhwe46.jpg

:)
edit:

dnees:
sice tesne ale expy pejkne mam na ucte :)
27zhhsx.jpg


aaa tak do tretice :D uz sa mi nechce davat screen :D

piranha vyhral duel, získal 397 bodov skúseností a dostane od Waylon $ 11.


aaa okej zmena :D

10wlfe8.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
\\Urgo: Ha ha ha... Veľmi smiešne... Skoro sa mi brucho roztrhlo :ehmehm: Neviem, kto tu prejavuje viac svoje IQ, pretože ja som len napísal svoj názor na tvoj problém, keď máš ten problém stále, tak ho choď niekam riešiť a nezaťažuj nás s ním, myslím, že názov témy hovorí za všetko, len ak by si nepochopil, tak toto je téma všeobecne o dueloch, nemá názov "výsledky duelov"...

Ja naozaj neviem ci vies co pises ale ja presne viem o com tato tema je preto vobec nerozumiem preco si v nej zacal TY flamovat. A ako si nevsimol tak ista osoba tu upozornila aby sa tu stale nepisalo ale dalo sa cakat ze sa najde niekto ako ty a pouzije argument a preco tu pises ty ( rozlisujes prispevok o dueloch a prispevok o upozorneni?) Inak mas aj nejake dokazy ktore potvrdia tvoje domnienky alebo nie si chlap a len tak si kecas do ohnika. Radsej ti doporucujem sa venovat tym tvojim novinam ktore si prevzal. Toto je moj posledny komentar pri tvojom mene. Zistujem ze niekedy je lepsie ludi ignorovat:xmas4


piranha pekne duely vidim ze zeny menej kecaju ako my muzi
 

DeletedUser

Hosť
chlapci... duelova uroven nic neznamena...
moze byt hrac, co siel cez nastrahu a teraz vsetko prehodil do duelovych - ma duelovu napr. 40 a taku ma aj normalnu :)
a teda moze v klude davat dole aj duelove urovne 80 :)
...teda duelova uroven hovori len o tom, aky je aktivny v duelovani :)
tie XP moze mat vsetky zo stavbarov ;)
 

DeletedUser

Hosť
chodte sa o tom bavit inde...sem sa davaju screeny a nie pokecy okolo toho...spravte si o tom temu a tam sa vybavujte....
 

DeletedUser

Hosť
tu to máte :
xD
[SPOIL]
ouuu.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
waw, piranha a etOx sú asi najlepší duelanti the-westu !!! a ešte urgo...
 
Hore